Prášky na hubnutí: Může to fungovat?

Kdo se někdy zajímal o hubnutí, jistě narazil i na nejrůznější zázraky v podobě prášků, tablet a léků na hubnutí. Bohužel, většina kupujících je s účinkem naprosto nespokojena. Tento fakt však většinou nebrání ve vyzkoušení dalšího druhu, s nadějí, že nový výrobek určitě zabere. Všelijaké tablety je nutné brát jako doplněk, umožňující urychlení hubnoucího procesu.

Léky na hubnutí na předpis

Lidé s obezitou mohou požádat svého lékaře o předepsání léků na hubnutí. BMI zájemců musí být vyšší než 30. I ověřené a účinné tablety na hubnutí neudělají nemožné, když nezměníte životní styl.

Prášky na hubnutí

Prášky na hubnutí nepomůžou, když nezměníte životní styl

Nelze si představovat, že budete brát určený počet tablet, sedět v křesle, pojídat oblíbené smažené brambůrky k nim popíjet sladkou limonádu a hubnout. Prášky zefektivňují snahu o hubnutí. Díky nim zhubnete rychleji, ale je potřeba se snažit změnou jídelníčku a zařazením pravidelného cvičení do vašeho režimu.

Výživové doplňky vhodné při hubnutí

Mezi volně prodejnými léky a výživovými doplňky objevíte i druhy ovlivňující hubnutí díky jejich obsahu. Obecně se mohou rozdělit podle účinku, některé sníží chuť k jídlu, jiné stimulují rozklad tuků, další mají odvodňovací účinek nebo blokují střevní enzymy či mají vliv na termoregulaci. Každé tělo je jiné, má odlišné potřeby a někomu skutečně mohou propagované doplňky pomoci.

Prášky na hubnutí

Prášky na hubnutí

Musíte ale zvolit vhodný přípravek. Například propagovaný jablečný ocet nebo chrom ve vás vyvolají spíše pocit hladu. Chrom se má podávat jen při jeho nedostatku v těle, což je málokdy, protože tzv. porucha glukózové tolerance se dá jednoduše vyřešit úpravou jídelníčku. Hubnutí slibují také prášky s obsahem L-carnitinu, ale redukce váhy bude účinná jenom, když zařadíte třicet minut po podání tablety aspoň půl hodinové aerobní cvičení.

Co bude fungovat na sto procent? Změna stravovacího režimu, zdravý jídelníček a pravidelný pohyb!

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Léky na hubnutí
4380
Hodláte zhubnout a slyšeli jste o lécích, které stačí brát a kila se vzdají? Prášky na hubnutí skutečně existují a předepisovat by je měl lékař s ohledem na zdraví vašeho organismu. Lidé mající nadváhu slupnou cokoliv slibného pro podporu hubnutí, al...
Zelený ječmen na hubnutí
3853
Špatný životný styl a pracovní vytížení se může velice rychle negativně projevit na lidském zdraví. Tělo je ve stresu, unavené a mnohdy dochází k velkému přibírání na váze.Člověk se většinou zalekne až v době, kdy se vyskytnou nějaké zdravotní pr...
Ovesné otruby při hubnutí
10145
Ovesné otruby velice úspěšně napomáhají hubnutí, protože obsahují rozpustnou vlákninu. Obsahují málo kalorií, ale i tak dovedou velice dobře nasytit. Zkuste nastartovat váš den jídlem, kde nebudou chybět ovesné otruby a uvidíte, že si hned všimnete r...
Červená řepa a její vliv na hubnutí
5615
O zdravotních účincích červené řepy se lidé přesvědčili už v době starých Římanů. Pochází ze Středomoří, dnes se však pěstuje především ve východní Evropě a v USA. Červená řepa je velmi chutnou kořenovou zeleninou se spoustou zdraví prospěšných látek...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , , ,