Prodietix – recenze, zkušenosti, pro koho je dieta Prodietix určena

Prodietix

Z Francie k nám obvykle míří nejnovější módní trendy a drahé parfémy, v poslední době se však stále oblíbenější stává i francouzský stravovací program Prodietix, zaměřený především na ženy a úpravu jejich hmotnosti. Prodietix staví na úspěchu lékaři sestavených proteinových diet a dodává jim nový chutný rozměr.

Prodietix recenze

Už jste někdy měli možnost vyzkoušet dietu, jejíž recepty byly sestaveny těmi nejlepšími francouzskými kuchaři a odborníky na výživu? A líbilo by se vám hubnout zdravě, aniž by se tento proces negativně podepsal na vaší svalové hmotě? Podobné otázky jsme si položili i my a rozhodli se produkty Prodietix blíže prozkoumat.

 

Prodietix

Základem celého konceptu je proteinová nebo také bílkovinová či ketonová dieta. Jde vlastně o různé názvy pro jeden jediný princip, který ve stravě upřednostňuje hodnotné bílkoviny nad ostatními složkami. Jinými slovy tento typ diet dodává organismu velké množství využitelných živin, ale téměř žádnou snadno dostupnou energii v podobě jednoduchých cukrů.

Díky tomu je brzy nastartován blahodárný proces výroby energie z uložených tukových zásob. Z tuků se začnou ovlivňovat ketolátky alias ketony (odtud název diety), které nahrazují chybějící sacharidy a tukové zásoby začínají ubývat a to po celém těle. Pokud se v posilovně potýkáte s partiemi které ne a ne vytvarovat, zapamatujte si, že ketonová dieta rozdíly nedělá. A čerpat dokáže dokonce i z tzv. útrobního neboli viscelárního tuku, který je pro naše zdravý mnohem nebezpečnější než je běžné „tukové polštáře.“ Ale našli bychom i další výhody:

 

 • dieta bez pocitu hladu
 • dostatečné zásobení organismu vitamíny, minerály a dalšími nezbytnými živinami
 • nulový jojo efekt

 

Prodietix dieta

Bohužel nestačí navodit ketózu v organismu na jeden nebo dva dny. Skutečné výsledky si žádají běh na delší trať. Zvláště chcete-li hubnout zdravě, natrvalo a bez jojo efektu. Ketonová dieta byla navíc původně navržena lékaři pro léčbu obezity a pochopení celého principu by si vyžadovalo léta studia. Sestavit tedy ketonový jídelníček z běžně dostupných potravin je pro laiky skoro nemožné, tím spíše s přihlédnutím k dostatečnému množství živin. Jen omezeně sacharidů a tuků totiž pro úspěch diety nestačí.

 

A právě proto je tu Prodietix s balíčky jídel určených pro rychlou přípravu, ke kterým stačí doplnit jen zeleninu případně povolené dochucovací složky. Žádný strach, nic se nemusíte učit zpaměti. Dostanete totiž již hotové seznamy a tabulky, které stačí připevnit na lednici a čas od času do nich nakouknout.

AKCE – NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

Prodietix dieta je navíc pro maximální účinek rozdělena do tří fází. Díky tomu nejenom že zhubnete požadované množství tuku, ale navíc zabránit i nežádoucímu jojo efektu, který by vaši několikaměsíční snahu velmi rychle pohřbil. A navíc si můžete hned v počátcích zvolit takovou variantu diety, která bude vyhovovat právě vám. K dispozici je oblíbené hubnutí do pl0avek i komplexní program pro skutečně velkou úpravu hmotnosti.

 Pokud proteinovou dietu zvažujete, určitě doporučujeme sáhnout po jiné dietě. Podívejte se na dietu Ketomix.  

Prodietix recenze  široká nabídka jídel

Zapomeňte na hodiny strávené u plotny nebo omezený výběr stále stejných koktejlů a kaší. Správná dieta by vám měla především chutnat a ne vyvolávat hrůzu při každém mrknutí do lednice. A právě tento aspekt je u Prodietix oceňován nejvíce.

 

Mlsání je povoleno, pocit hladu zakázán. Nevěříte? Podívejte se spolu s námi na jeden s dietou Prodietix.

 

snídaně: omeleta se sýrovou příchutí

svačina: smoothie kiwi-banán

oběd: drůbeží polévka

svačina: nápoj s příchutí ananasu

večeře: čokoládový krém

 

Také se vám sbíhají sliny? A to je jen zlomek jídel, která si můžete dopřát. Na výběr totiž máte

 

 • Chléb
 • Koláče
 • Krekry a suchary
 • Krémy a pudinky
 • Nugety
 • Omelety
 • Ovesné kaše
 • Palačinky
 • Polévky
 • Studené nápoje
 • Smoothies a koktejly
 • Šťouchané brambory
 • Teplé nápoje
 • Těstoviny a omáčky
 • Tyčinky

 

Vše můžete kombinovat podle vaší momentální chuti a nálady. V přehledném e-shopu jsou k mání zvýhodněné balíčky jídel i samostatné druhy potravin a nápojů, které můžete mít kdykoliv po ruce. My jsme okamžitě využili možnost zakoupení ochutnávkového balíčku za zvýhodněnou cenu, protože pouštět se do jakékoliv diety naslepo nebývá ten nejlepší nápad.

Velmi náš překvapila rychlost přípravy pokrmů (ani omeleta nám netrvala déle než 7 minut) a zajímavé chutě. Rajčatová polévka skutečně chutná jako rajčatová a karamelový krém bychom si klidně objednali i v lepší restauraci. Citlivé zpracování potravin a pečlivý výběr těch nejkvalitnější se tak v tomto případě určitě vyplatilo. Navíc pokud si přepočítáte cenu jedné porce, vyjde vás celoměsíční stravování s Prodietix jen o něco málo dráž, než kdybyste si vařili sami, což je vzhledem ke zdravotním přínosům a benefitům zkrátka výhodné.

 

Prodietix recepty

Jak už jsme ale naznačili výše, u Prodietix nejste omezeni jen na instantní přípravu jídel z prášku, můžete je doplnit mnoha druhy zeleniny, koření dalších surovin. Vybrali jsme dva recepty Prodietix, které nás skutečně potěšily svou chutí i snadnou přípravou.

 

Omeleta s fazolkami s příchutí slaniny

 

1 porce Prodietix  – Omeleta s příchutí slaniny

olivový olej

sůl

pepř

70 gramů zelených fazolek (mražených nebo čerstvých)

 

Fazolky spaříme a krátce povaříme. Měly by být měkké, ale zároveň ještě trochu křupavé takříkajíc na skus. Slijeme je, nechápe okapat a orestujeme na olivovém oleji. Mezitím si rozmícháme směs na omeletu s příchutí slaniny, osolíme, opepříme a vlijeme na pánev k fazolkám. Necháme ztuhnout na středním plameni a podáváme.

 

Italská bruschetta

 

Prodietix suchary

1 rajče

4 lístky bazalky

olivový olej

sušený česnek

sůl a pepř

 

Rajčata omyjeme, nakrájíme nadrobno a zbavíme jádřinců. Smícháme s posekanou bazalkou a dalšími ingrediencemi a podáváme spolu s Prodietix suchary jako chutnou večeři nebo svačinu.

 

Prodietix

Ačkoliv dieta Prodietix vypadá báječně, pár chyb jsme přece jenom našli. Nastartování ketózy v organismu a s ní i kýženého hubnutí trvá dva až tři dny. Pokud si tedy hodně zahřešíte třeba na rodinné oslavě na bohatém rautu, budete muset zase počkat, než se se změnou vaše tělo vyrovná. V tuto dobu vás navíc mohou provázet nezřízené chutě na sladké nebo nezdravé pokrmy, které jsou poslední obrannou linií těla před spuštěním ketózy. Takže pokud jen obtížně odoláváte pokušení a máte slabou vůli, ještě si hubnutí s Prodietix rozmyslete. Na druhou stranu pokud úspěšné překonáte prvních čtrnáct dní a začnete na sobě pozorovat první výsledky, bude nalezení motivace k dalšímu pokračování mnohem jednodušší.

Prodietix

8.2

Prodietix

8.2/10

Podobné články

Která proteinová dieta je nejlepší aneb jak konečně zhubnout...
12317
Která proteinová dieta je nejlepší? Je to Ketomix, Ketofit, nebo Ketodiet? Poradíme vám. Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo vhodné, dříve než svou pos...
KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelní...
14026
⭐KetoDiet - recenze a zkušenosti - Pokud chcete upravit svou váhu za pomoci ketodiety, musíte drasticky snížit množství uhlohydrátů, a místo nich zařadit do svého jídelníčku větší množství bílkovin, zeleniny bez škrobů a zdravých tuků. To vše se snad...
Ketofit – recenze a zkušenosti s populární dietou
7720
Mnoho mužů i žen se v dnešní době potýká s problémy týkajícími se nadváhy. Tento fenomén bohužel přináší mnoho nepříjemností spojených s psychikou člověka, negativním vnímáním celkového vzhledu a samozřejmě se neblaze podepíše i na zdravotním stavu. ...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
4021
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Čtvrtým rokem pracuji jako nutriční terapeutka a rozhodně o sobě moho říct, že práce je mým koníčkem.

Označeno s:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*