Léky na hubnutí

Hodláte zhubnout a slyšeli jste o lécích, které stačí brát a kila se vzdají? Prášky na hubnutí skutečně existují a předepisovat by je měl lékař s ohledem na zdraví vašeho organismu. Lidé mající nadváhu slupnou cokoliv slibného pro podporu hubnutí, ale věřte, že zde stále platí, že nejzdravější dietou je pravidelný pohyb a změna jídelníčku.

Co umí léky a doplňky na hubnutí?

Léky mohou pomoci, ale určitě nejde o změnu zdravého stylu žití. Vzít si lék je pohodlné. Některé druhy jsou volně prodejné, jiné pouze na předpis. Při používání léků může například docházet k tomu, že se část tuku z potravy nestráví a odejde stolicí. Současně se snižuje i cholesterol. Lék může omezit chutě k jídlu.

Nepříznivé účinky pro organismus

Léky na hubnutí

Léky na hubnutí

Léky na hubnutí mají však řadu vedlejších účinků, které nejsou nijak lákavé. Mohou způsobovat závratě, zvracení, nespavost nebo sucho v ústech. Jiné druhy léků ovlivňují srdeční frekvenci a zvyšují krevní tlak. Přepadnout vás mohou i nepříjemné bolesti břicha, průjmy a nutkání na stolici. Bojovat můžete i s plynatostí, točením hlavy, halucinacemi, kolapsy, olejovitou stolicí nebo inkontinencí.

Většinou jde o přechodné problémy, které se ztratí po čase, ale kdo vám zaručí, že vám léky na hubnutí nepoškodily zdraví a vám už bude v tomto případě nějaké to kilo navíc vlastně fuk? Hubnout se dá i tak, že tělo bude radostí zpívat, jak se bude těšit z pestré stravy a trochy pohybu.

Paní Milada zhubla 22 kg

Paní milada zhubla 22 kilo

Milada zhubla 22 kg, ale neměla žádné léky na hubnutí. Šla si pro rady k výživové poradkyni a během pěti měsíců má štíhlejší pas o 27 cm a šla o tři konfekční velikosti dolů. Problémy s váhou se u ní objevily, když začala užívat léky. Kila navíc se pokusila shodit vlastními silami, ale nešlo jí to.

Stále přibývala na váze a přidaly se nemilé zdravotní problémy s klouby. Pomohly jí konzultace s výživovou poradkyní, jídelníček na míru a zajímavé recepty. Úbytek na váze se nedal přehlédnout. Během hubnutí nehladověla, jen běžné přílohy vyměnila za zeleninu, ke svačinám přidala ovoce a nezapomínala ani na pravidelný pitný režim. Hlavní bylo, že nepociťovala žádný hlad a stejně hubla.

Podívejte se i na další příběhy o hubnutí.

I bez léků se hubne pohodlně

A jak vy? Dáte si něco z nabídky léků na hubnutí, anebo se pustíte do pestré stravy v pravidelných intervalech, kde nebudou chybět jídla bohatá na bílkoviny, vlákninu, vitamíny, minerály a jiné látky potřebné pro zdravý život?

Můžete si pochutnávat na rybách, jehněčím, zvěřině, sýrech, mléčných výrobcích, rýžových i těstovinových pokrmech, na cereálním pečivu s chutnými pomazánkami a mnohých dalších laskominách. Nebude vás trápit hlad a ani svědomí – budete jíst a zároveň hubnout. A půjde to i bez zázračných léků. Zkuste to sami a přesvědčíte se na vlastní tělo a na svoje neposedné chuťové buňky.

Máte vlastní zkušenost s léky na hubnutí? Zapojte se do  diskuze dole pod článkem.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


UntitledChcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené doplňky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Prášky na hubnutí: Může to fungovat?
4708
Kdo se někdy zajímal o hubnutí, jistě narazil i na nejrůznější zázraky v podobě prášků, tablet a léků na hubnutí. Bohužel, většina kupujících je s účinkem naprosto nespokojena. Tento fakt však většinou nebrání ve vyzkoušení dalšího druhu, s nadějí, ž...
KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelní...
13696
⭐KetoDiet - recenze a zkušenosti - Pokud chcete upravit svou váhu za pomoci ketodiety, musíte drasticky snížit množství uhlohydrátů, a místo nich zařadit do svého jídelníčku větší množství bílkovin, zeleniny bez škrobů a zdravých tuků. To vše se snad...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
3732
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Jak jsem zhubla
4556
Jmenuji se Zuzana. Nebojovala jsem celý život s nadváhou, vlastně jsem měla hodně let dobrou váhu. Vše se zlomilo až po prvním a následně druhém těhotenství (o hubnutí po porodu jsme psali také). Po porodu Honzíka jsem měla stále 10 kg nahoře, zkouše...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*