Jak zhubnout zadek

Hubnutí zadku je dost obtížné, ale tuku se dá zbavit i v těchto partiích. Především je nutné změnit stravu a zaměřit se na snížení příjmu nezdravých tuků, z nichž se vytváří nemilované tukové zásoby v těle.

Pokud chcete konkrétně vědět, jaké potraviny jsou pro vás vhodné, můžete se obrátit na výživové poradce, kteří umí připravit jídelníček na míru. Ovšem to není vše, protože pěkné a vytvarované postavy docílíte především pravidelným cvičením.

Jak zhubnout stehna a zadek

Změňte jídelníček, stravu a životní styl! Říká se to stále dokola a každému přijdou slova úplně jasná. Změna dosavadních návyků ale potřebuje hodně pevné vůle. S hubnutím je spojen dobrý výběr jídla, protože to nejde přecvičit.

Změňte životní styl, muži to jistě ocení

Změňte životní styl, muži to jistě ocení

Tuk se v podstatě musí snížit v celém těle a posléze se dají jednotlivé partie modelovat cvičením. Na zadeček a stehna účinkují intenzivní silové tréninky, kdy si mezi jednotlivými sériemi dáváte malé pauzy. Celková doba cvičení jednoho tréninku stačí 25 minut za den.

Zacvičte si série speciálních cviků na zadek:

Cvik na posílení stehen, hýžďového a břišního svalstva

Ke cvičení budete potřebovat obyčejnou židli. Posaďte se na židli, rozkročte nohy a rukama se chytněte přední části sedáku židle. Zvedněte se, ale ruce nechte stále na sedáku. Předkloňte se a přehoďte jednu nohu přes opěradlo židle.

Cvik ukončíte ze strany židle, s oběma nohama na zemi. Stejným způsobem se vrátíte do původní polohy a následně vystřídáte nohu. Každý cvik vyžaduje opakování cca 12-15x. Cvik také účinně rozhýbe zádové svalstvo.

Nejsnadnější cvik na zadek

Stahování zadku je nejen velice účinné, ale také vhodné k provádění kdykoliv a kdekoliv. Účinek se projeví celkem brzy, chce to jenom pamatovat na to, že nyní při sezení u počítače, při čtení knihy nebo na gauči před odpoledním relaxem budete cvičit stahování zadečku.

Zakopávání v kleče

Klekněte si na podlahu a dlaně opřete o zem. Zvedněte jednu nohu, pokrčte ji do pravého úhlu a zdvihejte ji směrem nahoru. Zakopávání opakujte 15x, poté nohy vyměňte. Celkem si dopřejte tři série na každou nohu.

Snadné kmitání nohou pomůže k vytvarování zadku

Tento cvik se provádí v leže. Lehněte si na bok, hlavu si můžete podepřít. Záda udržujte rovná, snadno toho docílíte položením hlavy na nataženou ruku. Nohy nechte natažené, horní trochu zdvihněte a kmitejte tak, abyste nohu úplně nepokládali. Začněte 15 opakování na každou nohu po třech sériích. Časem můžete počet opakování zvyšovat.

Z dalších cviků zkuste rychlé výkopy nebo výpady, rychlý a krátký běh do kopce či do schodů, dřepy, jízdu na kole nebo na spinu doma.

A rada na závěr:

Nezapomínejte na časté pití! Pijte i během cvičení. Kromě pramenité vody jsou vhodné zeleninové šťávy, zelené a bílé čaje, občas minerálky.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Jak zhubnout břicho
4334
Krásné a ploché bříško bez zbytečných tukových polštářů je snem mnohých z nás. Snažit se o dokonalost je běh na dlouhou trať, ale díky racionální stravě a pravidelnému cvičení se mohou dostavit skvělé výsledky. Jak zhubnout břišní tuk Zvýšený obsah...
Vajíčková dieta, výhody a nevýhody
441
Vajíčková dieta je nízkosacharidová dieta s vysokým obsahem bílkovin, která vyžaduje konzumaci vajec jako hlavního zdroje bílkovin. Tato dieta se často používá pro účely hubnutí nebo kulturistiky.Zdravotní přínosy: Vejce se používají k přípra...
Jak nejrychleji zhubnout zdravě a trvale celé tělo
616
Většina lidí si myslí, že jediný způsob, jak zhubnout, je držet módní dietu nebo dělat hodiny vyčerpávajícího kardia v posilovně. Existuje však i jiný způsob - prostřednictvím transformace těla.Tělesná transformace spočívá v tom, že změníte s...
Jak zhubnout stehna
5196
Snaha o vylepšení jen některých partií těla je většinou zdlouhavá a nefunkční, protože vždy se hubne celkově a jednotlivé části těla je pak možné vytvarovat pomocí speciálních cviků. Zapamatujte si tedy, že při snaze zhubnout stehna, dojde k hubnutí ...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*