Ketofit – recenze a zkušenosti s populární dietou

Mnoho mužů i žen se v dnešní době potýká s problémy týkajícími se nadváhy. Tento fenomén bohužel přináší mnoho nepříjemností spojených s psychikou člověka, negativním vnímáním celkového vzhledu a samozřejmě se neblaze podepíše i na zdravotním stavu. Objevit na přehlceném trhu opravdu účinný způsob, jak se zbavit přebytečných tuků a přizpůsobit se našemu stylu stravování, je skutečně nesnadný úkol. Naštěstí se ovšem objevil KetoFit, který sice disponuje určitými nedostatky, ale stále se dá považovat za tu nejlepší možnou variantu.

Co může každý z vás od diety očekávat?

Většinu případných zájemců jistě potěší skutečnost, že se jedná výhradně o českou značku, která byla vyvinuta předními odborníky na výživu. Její největší výhody spočívají v použití osvědčených postupů a domácích surovin, které jsou každému spotřebiteli blízké. Zkrátka se každý z vás může těšit na ketodiet jídelníček tvořený omeletami, kašemi, oblíbenými polévkami proteinovými tyčinkami, které slouží jako příjemná svačinka v během uspěchaného dne. Samozřejmě je důležité i dodržování pitného režimu, takže sirupy bez cukru v nabídce nesmějí chybět.

Výběr potravin a složení jednotlivých pokrmů závisí čistě na vaší chuti, takže fantazii se rozhodně meze nekladou. Nemusí mít tedy strach z neustále se opakujícího jídelníčku v horizontu několika dní. Všechny pokrmy v nabídce se pyšní sníženým obsahem cukru. Naopak počítejte s vysokým obsahem bílkovin, minerálů, omega 3 a 6 mastnými kyselinami a porcí tělu prospěšných vitamínů.

Složení pokrmů rozhodně není náhodné. Jedná se o vyvážené množství všeho, co vaše tělo potřebuje ke správnému fungování. Pokud však chcete dosáhnout požadovaných efektů, musíte stravovací plán striktně dodržovat. Ten musí být v první fázi složení pouze z produktů KetoFit a teprve s odstupem času je možná jeho kombinace s běžnými potravinami.

Pokud navíc nechcete svoji hlavu zbytečně trápit neustálým vymýšlením jídel, můžete se rozhodnout pro koupi speciálně vytvořených balíčků, pod kterými jsou podepsány výživové poradkyně.

Jak to vypadá na poli nabízeného sortimentu?

Seznam nabízených produktů je natolik široký, že každého z vás jeho množství dokáže na první pohled doslova ohromit. Možná se dokonce z prvu nebudete mezi jednotlivými položkami schopni adekvátně pohybovat. V tom případě je více než žádoucí nejdříve vsadit na již zmíněné balíčky, které vás do světa, kde vládne KetoFit dieta, dokáží jednoduše uvést. Pomocí nich se zorientujete mezi všemi druhy potravin a následně už budete moci pokračovat dle vlastní fantazie.

Dietu je možné si sestavit i zcela svépomocí, při čemž samozřejmě zohledníte, jaké potraviny vám nejvíce chutnají. Pokud si objednáte něco, co vám ve výsledku nebude chutnat, je možné požádat o výměnu. Zkrátka je s vámi nakládáno jako s hostem v jakékoli běžné restauraci.

Jaký je rozdíl mezi ketofit a ketodiet?

U většiny z vás jistě hraje při přemýšlení nad vhodnou dietou zejména cena. KetoDieta se sice o něco známější a na internetu je o ní celkově daleko více slyšet. To je ale samozřejmě podmíněno právě cenou. Ketofit vyjde o hodně levněji, což je asi hlavní rozdíl mezi ketofit a ketodiet nebo ketoMIX viditelný na první pohled. Najdou se ovšem i další odlišnosti hovořící spíše ve prospěch KetoFit. Disponuje totiž daleko širšími možnostmi výběru potravin a doplňkových produktů.

Často navíc máte možnost získat k objednávce dárek. V takových chvílích musíte váš zájem stvrdit zaškrtnutím speciálního políčka při objednávce. Jinak totiž systém vyhodnotí situaci tak, že o dárek nestojíte. Pokud přece jen zapomenete, systém se vás v průběhu objednávky ještě jednou, pro jistotu, zeptá. Pokud tedy právě uvažujete nad tím, jestli zvolit ketofit nebo ketodiet, snad vám tento text při rozhodování pomohl (a ještě pomůže). Cena produktů v našich životech hraje důležitou roli ať chceme nebo ne. Proto je každá možnost ušetřit určitě vítaná.

Koncept diety s KetoFit

KetoFit dieta nepomáhá pouze se zbavením přebytečných kil. Mnoho lidí se rozhodně v tomto bodě skončit a následně se velice diví, když během několika týdnů jejich snažení vyjde vniveč. Důležitá je samozřejmě také schopnost si získanou váhu udržet. Právě proto se diety dělí do dvou základních skupin, které spočívají každá v něčem jiném:

Fáze hubnutí

 • Jídlo je vhodné konzumovat každé tři hodiny.
 • Ideálně se doporučuje sníst pět porcí denně. Pokud se ovšem budete potýkat s hladem, můžete jídelníček ještě doplnit o další zeleninu, které je možné denně přidat až 500 gramů.
 • Pokud nechcete mít jídelníček jednotvárný, je možné nahradit KetoFit jídlo jednou za tři dny bílkovinným jídlem z repceptáře, který se vyskytuje přímo na stránkách.

U této fáze je už ze samotného názvu patrné, k jakým účelům je určená. Tohoto systému se držte tak dlouho, dokud nedosáhnete své vysněné hmotnosti. Pokud jste si ovšem stanovili opravdu hluboký propad váhy, určitě nemusíte veškerá přebytečná kila shazovat najednou. Můžete jednoduše přerušit tuto fázi, nějaký čas se věnovat fázi druhé a poté se opět vrátit k původnímu plánu.

Fáze stabilizování

 • Pět porcí denně v kombinaci se zeleninovými svačinkami stále platí za ideální podobu.
 • Jíst můžete taktéž každé tři hodiny.
 • Do jídelníčku se v této fázi pomalu zařazují běžné potraviny. Začít je vhodné masem a mlékem.
 • Na konci tohoto období můžete začít i s postupným začleňováním sacharidů.

Sice je budete muset základních pravidel diety držet i v této části, ovšem už si můžete dovolit pomalu začít zapojovat i běžné potraviny, které vám za tu dobu jistě chyběly. Pořád je ovšem nutné omezení sacharidů a tuků, takže volte skutečně obezřetně.

Diety pro každého

Každý, kdo o Ketofit dietu projeví zájem, si ji může nastavit podle vlastních podmínek. To znamená, že vaše výsledná váha může spadnout v širokém rozpětí kilogramů. Na stránkách Ketofit můžete naleznout opravdu mnoho receptů určených k hubnutí i následné stabilizační fázi, které jsou tvořené čerstvými surovinami a zároveň je jejich příprava poměrně rychlá. Bonus jsou navíc zkušenosti dosavadních spokojených zákaznic, které se neváhají podělit o nejrůznější tipy a triky.

Oblíbené produkty

Pro všechny z vás, kteří tráví většinu svého dne na cestách nebo v extrémním pracovním vytížení, se jistě hodí proteinové nápoje, které jsou balené po jednotlivých porcích. Ketofit koktejl si za pomoci přibalené odměrky může připravit lehce doma i v kanceláři, takže časové omezení pro vás v tomto ohledu nehraje žádnou roli.

Proteinové nápoje jsou vhodné nejen do dietního jídelníčku, ale své využití naleznou i na poli rychlých snídaní nebo svačinek. Ketofit koktejl na hubnutí je k dostání v mnoha různých provedení, takže se nemusíte bát neobsáhlé palety příchutí. Proteinové nápoje se velmi dobře rozpouští a zasytí vaše tělo při každé příležitosti.

Stačí obsah sáčku rozmíchat ve 200 až 250 ml vody a nechat 10 minut odstát. Pak jej můžete okamžitě začít konzumovat. Ketofit koktejl recenze na příslušných stránkách hovoří jasně – rychlé a účinné zaháněn hladu se hodí pro všechny chvíle, kdy nebudete mít dostatek času ke zpracování složitějších pokrmů. Určitě se jej nebojte do svého jídelníčku zařadit.

Akce Ketofit

Výsledná cena za produkty ketofit vám možná může připadat poměrně vysoká, pokud hned nepřemýšlíte v souvislostech. Je třeba si uvědomit, že si s jejich nákupem prakticky předplatíte celodenní příjem potravy. A všichni si jistě dokážete spočítat, kolik průměrně nás každý den stravování vlastně stojí. V tomto ohledu se tedy investice do zboží ketofit zcela vyrovná našim běžným každodenním potřebám.

Jediné investice, které budete muset provést navíc, jsou do zeleniny v první fází a ve druhé fázi zas do mléčných výrobků a masa. Zbavíte ale starostí nad počítáním kalorických tabulek nebo převažování jídla, čímž ušetříte mnoho času, který můžete využít jinak.

Při objednávce určitě potěší zejména dárky k nákupu, které tvoří například šejkry, proteinové tyčinky libovolné příchuti nebo ketočokoláda. Ketofit akce navíc nabízí i výhodné balíčky, jenž obsahují všechny produkty, které budete na své tažení za lepší postavou potřebovat, za skvělou cenu. Kromě toho na stránce můžete sledovat kategorii slev, kde se nepravidelně objevují jednotlivé produkty, na nichž můžete ušetřit. Ketofit sleva naláká jistě mnoho z vás, protože každá efektivně ušetřená koruna se přeci hodí, že?

Praktické rady pro konzumenty produktů ketofit

Pokud jste ve světe ketofit diet naprostým nováčkem, jistě oceníte několik užitečných rad, díky kterým se vám podaří všechno provést podle očekávání. Například ketofit tablety, kterými dodáváte příchuť proteinovým nápojům, se poměrně špatně rozpouštějí ve vodě či mléku, které není dostatečně teplé. Je tedy potřeba hned na začátku určit správnou teplotu tekutiny, která zajistí, aby vaše proteinové nápoje měly naprosto ideální konzistenci.

Příchutí se v nabídce objevuje skutečně bohaté množství, takže by bylo škoda si požitek z konzumace proteinového nápoje ochuceného jahodami, čokoládou, banány, malinami, kokosem, karamelem, kávou, granátovým jablkem, sušenkami Cookies nebo ananasem zbytečně kazit hrudkami.

Jestli nechcete, aby pro vás byl jídelníček tvořený koktejly a kašemi z jen vody znamenal příliš velký nápor, začněte nejprve s nízkotučným mlékem. To pak postupně doplňujte vodou, až nakonec bude voda převažovat a mléko vyřadí úplně. Jedině tak na ketofit dietu přejdete “bezbolestně”.

Kaši s vodou nebo mlékem je dobré nejprve pořádně rozmíchat a teprve až posléze přihřát, protože jinak by se v ní mohly začít tvořit nežádoucí hrudky. Je to tedy naprostý opak míchání příchuťových tablet do proteinových nápojů. Nespleťte to!

Zkušenosti zákazníků

Většinu z nás dokáží o kvalitě produktů přesvědčit až recenze zákazníků, kteří si již procesem diety prošli. Pojďme se tedy podívat, jaké ketofit zkušenosti hlásíte na internetu právě vy, protože právě díky tomu se mnozí z vás přesvědčí o nesporné kvalitě nabízených produktů, jenž pomáhají s hubnutím a následným udržováním stále tělesné hmotnosti.

Tak například zákaznice Irina napsala:

Z vlastní zkušenosti můžu také doporučit ketofit dietu, absolvovala jsem 3 fáze, zhubla 15 kg a pořád si to držím. Změnila jsem jídelníček, cvičím, jojo efekt se nekonal.

Uživatelka Klára se zase odvolávala na své kolegyně z práce:

Já si teď chci objednávat taky Ketofit dietu, protože kolegyně v práci po ní zhubly bez problémů. Jedna sice pak zase trochu přibrala, ale to prý bylo její hloupostí, protože se opět začala cpát vším možným, co jí přišlo pod ruku.

Další zákaznice Libuše s ketofit dietou začala na popud své kamarádky:

Kamarádka to držela na etapy a nejdřív se jí podařilo zhubnout 17 kg. Pak si dala měsíc pauzu a následně zhubla i zbytek přebytečných kilogramů dle svého původního plánu. Když jsem ji poprvé spatřila po skončení první fáze, skoro jsem ji nepoznala. To byl pro mě impulz zkusit to s ketofit dietou také. A udělala jsem dobře.

Samozřejmě se ale našli i takové, kterým zboží přišlo ve vadném stavu. Radka líčí svoje zkušenosti následovně:

Balíček mi přišel poškozený a některé produkty již nebylo možné použít. Vše jsem nafotila a poslala na příslušná místa. Bylo mi vyhověno a poslali mi balíček nový.

Většina zákaznic na sociálních sítích a v různých diskuzích se shoduje, že produkty ketofit skutečně fungují. Ketofit dieta zkušenosti tedy rozhodně hovoří ve prospěch produktů.

Z výčtu reakcí zákazníků se může zdát, že produkty ketofit jsou určené pouze pro dámské osazenstvo. To se ovšem rozhodně nezakládá na pravdě. Ketofit pro muže je stejně jako vhodný jako pro koholi jiného. Zejména proteinové koktejly se stali velice oblíbeným produktem pro obě pohlaví. Takže se pánové opravdu nemusíte bát, že přijdete zkrátka.

Ketofit – hodnoceni Heureka a Zboží

Diskuze KetoFit

Nejčastějším terčem kritiky se stává doprava zboží zákazníkovi. Dodací lhůty se někdy o něco prodlouží a nejvíce to pocítíte v období prvních 14 dní v novém roce, kdy většina z nás začíná plnit svá předsevzetí spojená s tělesnými schránkami. To však společnosti opravdu nelze vyčítat, protože doprava nezávisí pouze na nich, ale velkou roli v něm hraje právě dopravce. Ketofit diskuze taky hlásí kritiku v oblasti příchuťových tablet, které se nedají pořídit samostatně. Pokud to ovšem s dietou myslíte vážně, jistě vydržíte do další objednávky počkat.

VÍCE INFORMACÍ

Za jakých podmínek můžete s dietou KetoFit začít?

Dieta je vhodná prakticky pro každého z vás. Rizikovými skupinami se stávají pouze tací, kteří:

 • trpí nějakým chronickým onemocněním
 • mají potíže s ledvinami nebo játry
 • je jim více než 65 let

Pokud se některá z výše uvedených skutečností týká právě vás, rozhodně byste neměli s užíváním produktů ketofit začínat bez konzultace se svým lékařem. Ketonová dieta byla původně vyvíjena právě v lékařském prostředí pro pacienty s příliš vysokou nadváhou, u kterých ž
ádné jiné metody nezabraly. Právě proto by mělo být na posouzení lékaře, jestli se do takové diety můžete či nesmíte pustit.

Jestli jste se s nákupem unáhlili a nakonec vám produkty lékař nedoporučil, neklesejte na mysli. Můžete se přihlásit do některé z internetových diskuzí, kde informujete ostatní, že právě já jim ketofit prodám. Pak už jen stačí vyčkat na některého z nich, co místo brouzdání na oficiálních stránkách odkoupí balíček přímo od vás.

Závěrečné shrnutí

Na samotný závěr si tedy konečně můžeme shrnout veškeré výhody, které ketofit dieta přináší zákazníkům. Díky ní se můžete těšit na vyvážený a pestrý jídelníček, který počítá se všemi nezbytnými vitamíny a minerály, jenž podporují zdravé hubnutí. Úbytku kilogramů se dočkáte již během prvního týdne. Můžete si vybírat v široké nabídce různých pokrmů, takže se vám nestane, že postupem času upadnete do jednotvárnosti.

Příprava ke konzumaci je skutečně rychlá a dá se provádět i v práci. Můžete se těšit na bohatou nabídku doplňkových produktů. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, není potřeba zoufat. Na zákaznické lince nebo v o-nline chatu na vám čekají kvalifikovaní poradci, kteří zavčasu zodpoví všechny vaše případné otázky. Jako bonus máte možnost objednávat z velice přehledného e-shopu, který vás nákupem provede od A až do Z.

Za nevýhodu se dá považovat skutečnost, že výhodné balíčky nemůžete kombinovat podle své chuti. Na druhou stranu to však nemůžete očekávat ani nikde jinde, takže se nejedná o nic, co by vás od nákupu odradilo. Povinnost upravit si jídelníček podle ketodiety můžete ze začátku považovat za otravnou, ovšem s postupem času (a s příchodem viditelných výsledků) její striktní znění pochopíte a nakonec za něj budete ještě rádi.

Recenze na internetu navíc jasně mluví ve prospěch tohoto způsobu vedoucími ke štíhlé postavě. Co víc si tedy od diety vlastně můžete přát?

KETOFIT

9.4

KETOFIT

9.4/10

Podobné články

Která proteinová dieta je nejlepší aneb jak konečně zhubnout...
12271
Která proteinová dieta je nejlepší? Je to Ketomix, Ketofit, nebo Ketodiet? Poradíme vám. Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo vhodné, dříve než svou pos...
KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelní...
13982
⭐KetoDiet - recenze a zkušenosti - Pokud chcete upravit svou váhu za pomoci ketodiety, musíte drasticky snížit množství uhlohydrátů, a místo nich zařadit do svého jídelníčku větší množství bílkovin, zeleniny bez škrobů a zdravých tuků. To vše se snad...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
3963
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Proteinová dieta – výhody a nevýhody, zkušenosti
5286
Proteinová dieta se zakládá na zvýšeném příjmu proteinů – bílkovin. Současně se výrazně sníží příjem sacharidů ve stravě. Jakmile tělo spotřebuje hlavní zdroj energie v podobě sacharidů, bude sahat do tukových zásob pro jiné zdroje energie – ty se za...
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Čtvrtým rokem pracuji jako nutriční terapeutka a rozhodně o sobě moho říct, že práce je mým koníčkem.

0 comments on “Ketofit – recenze a zkušenosti s populární dietou
  2 Pings/Trackbacks pro "Ketofit – recenze a zkušenosti s populární dietou"

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

  *