Zelený ječmen na hubnutí

Špatný životný styl a pracovní vytížení se může velice rychle negativně projevit na lidském zdraví. Tělo je ve stresu, unavené a mnohdy dochází k velkému přibírání na váze.

Člověk se většinou zalekne až v době, kdy se vyskytnou nějaké zdravotní problémy. Zelený ječmen pomáhá tělo zanesené škodlivinami detoxikovat a je vhodným doplňkem při redukčních dietách.

Hubnutí se zeleným ječmenem

Začínáte s hubnutím? Potom se poohlédněte po zeleném ječmenu, protože vám pomůže pročistit organismus. Mladý zelený ječmen zároveň tělo vyživí a tělo získá dostatek k energie k hubnoucímu procesu.

Zelený ječmen obsahuje několik druhů vitaminů, minerálních a stopových prvků a aminokyselin. Konkrétně v něm najdete vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12, C, E a K. Má více než dvacet živých enzymů, aminokyselin, vlákniny a rostlinných bílkovin. Nejčastěji se přírodní ječmen lisuje a posléze suší.

Nápoj ze zeleného ječmene

Nápoj ze zeleného ječmene

Zelený ječmen má kromě vlivu na hubnutí i další pozitivní účinky:

 • urychlí hojení ran
 • snižuje riziko civilizačních nemocí a rakoviny
 • ochraňuje pokožku před škodlivými druhy záření
 • osvěžuje dech
 • snižuje tělesné pachy
 • dokáže vylepšit krevní obraz
 • příznivě ovlivňuje hormonální systém
 • vylepšuje psychiku
 • příznivě působí při překyselení organismu
 • ovlivňuje dobrou funkci slinivky
 • poradí si se zácpou

Menu se zeleným ječmenem

Jak jíst zelený ječmen? Na našem trhu ho seženete ve formě tablet, prášku, ale i jako čaje nebo součást nápojů. Jestliže vám nechutná zalitý horký vodou, tedy jako čaj, můžete si ho přidávat do salátů, pomazánek i do jogurtu.

Zelený ječmen obsahuje enzymy schopné spalovat tuky, ale to neznamená, že zhubnete jenom díky jeho užívání. Je nutné dodržovat zdravý jídelníček, hýbat se a zelený ječmen je pouze výživovým doplňkem který – dodá živiny, vitamíny a pročistí tělo.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Prášky na hubnutí: Může to fungovat?
4804
Kdo se někdy zajímal o hubnutí, jistě narazil i na nejrůznější zázraky v podobě prášků, tablet a léků na hubnutí. Bohužel, většina kupujících je s účinkem naprosto nespokojena. Tento fakt však většinou nebrání ve vyzkoušení dalšího druhu, s nadějí, ž...
Kombucha a hubnutí
4559
Kombucha je nám známá jako čínská houba, ale vlastně jde o shluk kvasinek připomínající houbu. Pěstování probíhá v oslazeném čaji, kde dojde k fermetaci a následně vznikne sladkokyselý a bioaktivní nápoj s mnoha léčivými schopnostmi. Chutí kombucha p...
Ovesné otruby při hubnutí
10145
Ovesné otruby velice úspěšně napomáhají hubnutí, protože obsahují rozpustnou vlákninu. Obsahují málo kalorií, ale i tak dovedou velice dobře nasytit. Zkuste nastartovat váš den jídlem, kde nebudou chybět ovesné otruby a uvidíte, že si hned všimnete r...
Zelená káva na hubnutí
5567
Chystáte se na boj s nadváhou? Můžete vyzkoušet blahodárné účinky zelené kávy s obsahem látek podporujících spalování tuků. Zelená káva vám nepomůže jenom s hubnutím, ale povzbudí vás a pozitivně ovlivní váš celkový zdravotní stav. Hubněte se zeleno...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , ,