KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelníček, diskuze a názor odborníka

KetoDiet – recenze a zkušenosti – Pokud chcete upravit svou váhu za pomoci ketodiety, musíte drasticky snížit množství uhlohydrátů, a místo nich zařadit do svého jídelníčku větší množství bílkovin, zeleniny bez škrobů a zdravých tuků. To vše se snadněji řekne, než udělá. A právě proto jsou tu moderní předem připravené ketogenní diety, které vás osvobodí od únavného počítání kalorií a dalších nepříjemných doprovodných jevů. Dnes vám představíme KetoDiet.

Líbilo by se vám jíst stále stejné proce, a přitom hubnout jednoduše tím, že donutíte tělo bez námahy spalovat své vlastní tuky? Je to jednoduché. Stačí většinu kalorií, které konzumujete, získávat z tuku, hodnotných bílkovin a jen minimálního množství sacharidů. Tento proces nastartuje ve vašem těle proces známý jako ketóza, při kterém buňky jako zdroj energie začnou využívat tuk, usazený v tělesných tkáních – a lhostejno, zda je o problematické partie, obávaný vnitřní tuk nebo prostě jen nenáviděné bříško.

Měli byste vědět: Ketózy lze rovněž dosáhnout u opravdu extrémních nízkokalorických diet, při nichž se denní příjem energie smrskne na pouhých 600 až 800 kalorií. Bez porady s lékařem však takovou dietu nikdy nenasazujte!

⭐Kde všude může pomoci ketonová dieta?

Existují tři medicínské směry, které se využitým nízkosacharidové diety velmi intenzivně zabývají:

 • pomoc při kontrole diabetu
 • léčba epilepsie
 • pomoc při efektivní a trvalé ztrátě hmotnosti

Koneckonců, vymyšlena byla právě lékařem dr. Atkinsonem, který ji používal pro léčbu obézních pacientů, kteří nemohli snížit svou hmotnost například intenzivním pohybem. Existuje několik slibných studií, které naznačují, že ketogenní dieta může zlepšit kontrolu glykémie, což významně pomáhá při kontrole a léčbě diabetu.

⭐KetoDiet co to je

Na principu nízkosacharidové diety je založen i oblíbený hubnoucí program KetoDiet. Vyššího obsahu tuků a vysokého obsahu bílkovin v receptech se nemusíte bát. Ovšem pozor si dejte v případě, že trpíte některým chronickým onemocněním.

Ketogenní strava je vhodná pouze pro osoby se zdravými játry, ledvinami a slinivkou břišní. Právě tyto orgány se totiž budou muset vypořádat s větší zátěží, způsobenou metabolismem ketonových sloučenin – odpadních látek, vznikajících při přeměně tuků na využitelnou energii. Často se říká, že jejich přebytek může způsobit nebezpečnou acidózu, ale k tomu by u zdravých lidí se stabilní hladinou inzulínu v krvi dojít nemělo. Nadbytečné ketony se ve vašem těle dlouho nezdrží, je ovšem nutné během ketózy přijímat hodně tekutin, zejména vody.

⭐KetoDiet na týden

Pokud jde o ztrátu hmotnosti, možná jste už slyšeli o zkoušce ketogenní stravy aneb jídelníčku na pouhý týden. Můžete se dočíst, že na váš organismus bude mít i toto velmi krátké období pozitivní dopad prakticky okamžitě. Ano, ketogenní diety vám opravdu sníží váhu už během prvního týdne. Vaše tělo nejprve použije všechny vaše glykogenové zásoby (uložené sacharidy) a jakmile k tomu dojde, začne být z organismu vylučována přebytečná voda. Takže i když první úbytky hmotnosti vydají gramaticky, tuku ve skutečnosti ztrácíte jen minimum. První týden je tak mnohem vhodnější jako jakési otestování chutnost jídelníčku a dodržování pravidelného režimu. Oprostíte se tak od možných obav a dodržování diety v průběhu dalších několika týdnů.

AKCE – CHCI VĚDĚT VÍCE

⭐KetoDiet zkušenosti

Aby byla ketodieta skutečně účinná, je třeba v ní pokračovat během delšího časového horizontu. Jakmile se ketóza v organismu nastartuje, začnete shazovat hmotnost rychlostí přibližně jeden kilogram týdně. Čím více přebytečného tuku tedy máte, tím delší celý proces bude.

⭐KetoDiet jídelníček

Jestliže se pokusíte o sestavení ketodiety v domácích podmínkách, musíte myslet na to, že 60 až 80 procent přijatých kalorií pochází z tuků. To znamená, že budete jíst maso, mléčné výrobky, tuky, zeleninu bez škrobů – a jen velmi málo jiných potravin.

Další parametr je třeba přizpůsobit vaší hmotnosti. Na každý kilogram vaší váhy by měl připadat minimálně 1 gram zkonzumovaného proteinu denně. A pokud jde o sacharidy, pamatujte si, že každé tělo je jiné, ale většina lidí dokáže udržovat ketózu z 20 až 50 g čistých sacharidů denně.

Celý výpočet je mnohem složitější, takže není divu, že se do něj jen málo lidí pustí na vlastní pěst. Profesionální hubnoucí programy, jako právě KetoDiet, byly vytvořeny nutričními poradci a odborníky na výživu, takže vám všechny tyto nepříjemné procedury odpadají. Stačí si vybrat, na jaké jídlo máte zrovna chuť, věnovat pět minut jeho přípravě a začít spokojeně (a především bez hladovění!) hubnout.

⭐KetoDiet názor odborníka

Pojďme si nyní shrnout výhody ketodiety po vzoru odborníků na výživu. Proč se tedy pro tento stravovací směr rozhodnout?

 • Omezení příjmu sacharidů pomáhá spalovat nežádoucí tělesný tuk maximálně přirozeným způsobem.
 • Vylučováním sacharidů ze stravy stabilizujete hladinu inzulínu v organismu (vyhnete se tak tzv. vlčímu hladu).
 • Díky ketonům uvolňujeme vaše více melatoninu, což zrychluje regeneraci našeho mozku a pomáhá vám cítit se fit a plní energie.
 • Velkou výhodou tohoto typu stravy je rovněž snížená hladina cholesterolu a triglyceridů v krvi.
 • Hubnutí je pomalé a přirozené, nedochází tak k obávanému jo-jo efektu.

⭐KetoDiet rizika

Ne všem však může tento styl stravování vyhovovat. V případě extrémní zátěže organismu (například během tréninků) nejspíš budete nedostatek energie mírně pociťovat. Navození ketózy pak bývá někdy spojeno s fyzickým a duševním nepohodlím, problémy se soustředěním, celkovou slabostí, bolestí hlavy. Tyto příznaky však obvykle do tří dnů přejdou (jakmile se v těle navodí přirozená ketóza).

⭐KetoDiet a menstruace

A jak je to s ovlivněním ženského cyklu a plodnosti? Vzhledem k tomu, že KetoDiet nepatří mezi typy stravování s drastickým omezením příjmu kalorií (pouze nahrazuje jejich zdroje), nemusí se ženy o své zdraví v žádném směru bát. Ketogenní dieta rozhodně nezpůsobuje ztrátu menstruace, poruchy cyklu ani jiné obdobné problémy. Není vhodná pouze pro těhotné a kojící matky (spolu s ketony jsou do organismu vylučovány i odpadní látky, uložené v tucích) a osoby ve vývinu (děti do ukončení puberty).

⭐KetoDiet produkty

Při hubnutí si můžete vybrat z několika dietních plánů, které vám namixují vhodné potraviny, produkty a postupy podle toho, jak velkou redukci tělesné hmotnosti potřebujete. K dispozici jsou:

 • Dietní plán BASIC (pro nižší nadváhu) v délce trvání 3x 2 týdny.
 • Dietní plán MEDIUM (pro střední nadváhu) v délce trvání 3x 3 týdny.
 • Dietní plán INTENSE (pro vyšší nadváhu) v délce trvání 2x 4 týdny.

KetoDiet dělí svůj jídelníček do tří fází. V té první konzumujete pouze 5 KetoDiet jídel/nápojů na den (plus doporučenou zeleninu zdravé tuky), v druhém kroku se odehraje návrat k racionálnímu jídelníčku, takže vás budou čekat 4 KetoDiet jídla/nápoje + 1 běžné bílkovinové jídlo na den, a posledním krokem je stabilizace hmotnosti ve složení 2 KetoDiet jídla/nápoje + 3 běžná bílkovinová jídla na den.

Měli byste vědět: Vyvážený jídelníček podle KetoDiet obsahuje všechny důležité minerály, vitamíny a stopové prvky. Vitamíny A, B1, B3, B5, B6 a B12, E, a K, železo, hořčík, mangan, selen, chrom, zinek měď, jód, molybden a probiotické bakterie společně pomáhají udržovat vaši imunitu a trávicí systém ve skvělé kondici. Množství přítomné vlákniny pak zasytí na opravdu dlouhou dobu.

⭐Ketodiet Dietní plány

Jednotlivé plány se liší v délce svého trvání a tedy i v tom, jak velkou nadváhu řeší. Pokud máte výraznější nadváhu, volíte si z komfortních dietních plánů MEDIUM, nebo INTENSE. Když je ale vaše nadváha spíše menšího rázu, můžete se směle pustit do základního dietního plánu BASIC.

⭐Hubněte jako celebrity – populární osobnosti si KetoDiet zamilovaly

⭐KetoDiet kaše, koktejly a další šikovní pomocníci

Pestrý jídelníček vám rozhodně chybět nebude. Svou každodenní dávku výživného jídla si můžete sestavit z pestré škály:

 • proteinových nápojů
 • omelet
 • kaší
 • pudinků
 • polévek
 • těstovin
 • proteinových tyčinek
 • sušeného masa apod.

⭐KetoDiet koktejl

Rádi si dopřáváte každý den něco jiného? Pak vás určitě potěší, že KetoDiet koktejl může mít hned 16 příchutí. A jaké jsou k dispozici?

 • mango
 • malina
 • pomeranč
 • sweet lemonade
 • banán
 • ananas
 • jahoda
 • grapefruit
 • čokoláda
 • černý rybíz
 • espresso
 • karamel
 • hruška
 • kokos
 • jablko
 • limetka

⭐KetoDiet sirup

Do sortimentu patří i nejrůznější chutné novinky. Dopřát si tak můžete třeba sirup, čokoládu nebo třeba chipsy. Při své cestě za zdravější a přitažlivější postavou si tak nemusíte odepírat skutečně vůbec nic!

⭐KetoDiet nebo KetoFit

Tento druh keto diety je doporučován zejména těm lidmi, kteří:

 • nechtějí obětovat svůj drahocenný čas pracnému počítání kalorií,
 • nemají čas během dne připravovat 5 jídel,
 • mají rádi pestrost,
 • chtějí hubnout zdravě,
 • záleží jim na optimální ceně.

Na našem trhu patří KetoDiet rozhodně k těm levnějším a dostupnějším možnostem. Stačí ji srovnat s jinými oblíbenými nízkosacharidovými alias ketonovými dietami. Ketofit je plně srovntalený produkt.

⭐KetoDiet povolená zelenina

V zásadě jde o většinu plodů, které rostou nad zemí. Podzemní zásobárny (hlízy) si v sobě ukládají množství škrobů, které hubnutí rozhodně neprospívají. A co si tedy můžete dopřát? Ideální je květák, brokolice, zelí, chřest, kapusta, cuketa, lilek, olivy, špenát, houby, okurky, salát, avokádo, cibule, česnek apod. zeleninu konzumujte nejlépe s malým množstvím zdravého tuku – třeba lehce orestovanou nebo s chutnou zálivkou.

⭐KetoDiet vzorový jídelníček

V dietním menu podle KetoDiet dominují bílkoviny a zdravé tuky. A jak takový vzorový jídelníček vypadá?

Snídaně: proteinová kaše KetoDiet s jablko-skořicovou příchutí

Dopolední svačina: proteinový koktejl KetoDiet čokoláda

Oběd: proteinová gulášová polévka KetoDiet + grilovaná zelenina s libovolným kořením

Odpolední svačina: proteinový koktejl KetoDiet s mandlovou příchutí, zeleninový salát (paprika, okurka, rajče)

Večeře: houbová omeleta KetoDiet, sýrová polévka

⭐KetoDiet recepty

Ale váš den s KetoDiet může vypadat i takto. Jakmile se posunete do dalších fází, kdy využijete množství dostupných receptů z běžných surovin:

Snídaně: tvarůžková pomazánka a chlebíčkové krekry (nejvýše 5 porcí)

Svačina: gulášová ketopolévka

Oběd: proteinový koktejl s příchutí ananas

Svačina: restovaná zelenina

Večeře: zeleninová proteinová omeleta

Měli byste vědět. Nemusíte cvičit, abyste během programu KetoDiet začali shazovat přebytečná kila, pro zformování těla do žádoucích křivek se však mírné cvičení doporučuje.

⭐KetoDiet recenze

Jde o jídla chutná a po všech stránkách snadná. Rychle se připraví a stejně rychle sní. A díky množství možností si je můžete brát i do práce, kde nemáte k dispozici ani mikrovlnku. Například koktejly lze připravit dopředu nebo nahradit např. svačinu proteinovou tyčinkou, je to jen na vás.

Měli byste vědět: pokud si kdykoliv nebudete vědět rady, stačí zavolat výživovým poradcům, kteří vám ochotně poradí a podpoří vás, nebo jednoduše svěřit své starosti e-mailu, na který dostanete rychlou odpověď. Na stránkách a facebooku rovněž naleznete množství jednoduchých a chutných receptů pro všechny fáze KetoDiet.

⭐KetoDiet Heureka

Hodnocení na Heurece ma KetoDiet výborné:

⭐KetoDiet diskuze

V diskuzích lze narazit i na množství užitečných tipů, které vám pomohou v začátcích vašeho boje proti tuku. Koktejly se například vyplácí připravovat nejméně deset minut dopředu, potom jsou chutnější. Nemusíte se rovněž bát rozdělit tablety s příchutěmi napůl nebo jimi ochutit jakékoliv jiné jídlo, přesně podle vlastních preferencí a přání.

⭐KetoDiet a celebrity, které produkt doporučují

..a že ji není málo. Stačí se podívat na web a zjistit, že KetoDiet úspěšně vyzkoušeli celebrity jako: Natálie Kocábová, Milan Drobný, Tereza Brodská, Anna K., Petra Janů, Martin Dejdar, Martin Zounar a další.

⭐KetoDiet kde koupit

Vzhledem k širokému sortimentu stravovacího programu KetoDiet je možné kompletní balíčky pořídit výhradně na internetu. A to nejlépe přes oficiálního výrobce a distributora, který vám k nákupu dá vždy i něco navíc. Navíc máte jistotu, že jde o originál, vytvořený pod taktovkou výživových odborníků, působících na našem trhu od roku 2011 a vyráběny podle nejpřísnějších evropských norem jakosti (ISO EN 9001: 2008 a HACCP).

NEJLEVNĚJI ZAKOUPÍTE ZDE

⭐KetoDiet eshop

Nejlepší je navštívit oficiální eshop. Při nákupu nad 1500 Kč dostanete vždy dárek podle vlastního výběru (zpravidla shaker nebo ketočokoládu). Je však třeba ho při nákupu zaškrtnout v příslušném políčku.

⭐KetoDiet sleva

Čas od času jsou k dispozici i produkty se zkráceným datem trvanlivosti, takže při nákupu výrobků od KetoDiet můžete ještě něco málo ušetřit. Vyplatí se sledovat nabídky pravidelně a vyčkat na nejlepší okamžik k nákupu.

⭐KetoDiet cena aneb jak zaručeně ušetřit při nákupu

I když vychází každodenní rozpočet u výrobků KetoDiet velmi příznivě, určitě se hodí pár tipů na to, jak si zaplacené peníze ještě o něco málo snížit. A jaké existují možnosti?

⭐KetoDiet akce

Jde zejména o nejrůznější výhodné balíčky. Stačí nakoupit nízkosacharidová jídla na více týdnů dopředu a množství porcí získáte navíc zdarma, stejně jako větší výběr příchutí a podobné benefity. Nejvíce akcí bývá okolo nového roku a poté před letními prázdninami. Pokud tedy chcete své hubnutí nastartovat rychle a za příznivou cenu, dobře si vše naplánujte. Vaše peněženka vám bude určitě vděčná.

⭐KetoDiet slevový kód

Pro první nákup pak můžete využít slevový kód – stačí objednat zboží na unikátní jméno a unikátní adresu, víc není třeba.

⭐KetoDiet kupon

Pro stálé zákazníky pak bývá čas od času k dispozici i slevový kupon. Vyplatí se trochu zapátrat na internetu, příp. si nechat posílat informační newsletter přímo od KetoDiet.

AKCE – CHCI VĚDĚT VÍCE

⭐KetoDiet prodej jídel z druhé ruky

I na tento typ inzerátů lze na internetu často narazit. Ovšem z našich zkušeností je spíše nedoporučujeme. Není totiž jisté, zda byly produkty správně skladovány nebo zda již neuplynula doba použitelnosti. Obojí totiž může důležité výživové látky ve směsích nenávratně znehodnotit. Svému tělu tak připravíte nepříjemný šok a výživový deficit, na který bude po ukončení KetoDiety nejspíš reagovat nechtěným jo-jo efektem, jemuž se lze při správném užívání celého výživového programu (a následného dodržování výživových doporučení) spolehlivě vyhnout.

A jaké zni doporučení na závěr? Značka KetoDiet vychází z ověřených lékařských principů a doporučení. Nabízená jídla jsou chutná, po nutriční stránce vyvážená a rychlá na přípravu. Také oceňujeme profesionální podporu ze strany výživových poradců, kteří rychle odpovídají na veškeré dotazy a vše ochotně vysvětlí a nezáleží přitom, zda je kontaktujete přes facebook, e-mail nebo osobně po telefonu.

Pokud se chcete po zimě zbavit nechtěných kil, určitě jde o jednu z nejlepších voleb na našem trhu, a to zejména díky širokému sortimentu produktů a přívětivé ceně. Délku hubnoucího programu si můžete přizpůsobit přímo na míru, stejně jako výběr oblíbených příchutí apod. rozhodně tak nejde o žádné „univerzální rady pro všechny“ nebo jiné podezřele znějící obezličky, které vám na cestě za vysněnou postavou zaručeně nepomohou.

KetoDiet je navíc vhodná pro muže i ženy a (až na výše uvedené výjimky) i pro osoby, potýkající se aktuálně s nějakým onemocněním. Ovšem chcete-li mít 100% jistotu, poraďte se před jejím nasazením se svým ošetřujícím lékařem.

Mohu při KetoDiet pít alkohol?
NE! Alkohol je v průběhu našich dietních plánů zcela vyloučen. Pokud to s hubnutím myslíte vážně, vyhněte se mu obloukem.
Musím během dietního plánu pít pouze proteinové nápoje?
Ne, nemusíte. Dietu můžete absolvovat dvojí cestou:

 • 5x denně proteinové nápoje + doporučená zelenina + zdravé tuky.
 • 5x denně buď jedno z proteinových jídel, nebo nápoj KetoDiet + doporučená zelenina + zdravé tuky.

Proteinová jídla a nápoje kombinujte podle své chuti. Snadným řešením pro vás může být volba některého z připravených výhodných balíčků, které sestavily naše výživové poradkyně přesně na míru vámi vybraného dietního plánu.

Jak můžu proteinová jídla a nápoje KetoDiet mezi sebou kombinovat?
Výhodou naší diety je variabilita. Všechny porce jsou mezi sebou volně kombinovatelné. Jediné omezení je u proteinových tyčinek. Maximální denní dávka je 1 porce (2 ks).

Dietní režim můžete nastavit 3 způsoby:

 1. Výhodné balíčky sestavené našimi výživovými specialisty – libovolná kombinace porcí
 2. Proteinové nápoje – 5x proteinový nápoj/den
 3. Libovolná kombinace – kombinujete libovolně proteinová jídla a nápoje KetoDiet mezi sebou. Pokud si porce poskládáte bez proteinových nápojů, doplňte je premixem vitamínů a minerálů (ty jsou obsaženy právě v proteinových nápojích).

Update/aktualizace 28.9.2020

KetoDiet

8.4

KetoDiet

8.4/10

Podobné články

Kompletní průvodce ketonovou dietou. Jak vypadá ketonová die...
6826
Kompletní průvodce ketonovou dietou vám ukáže všechna specifika, které ketonová dieta má. Blíží se léto, a tedy i doba dovolených a plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo dobré, dříve než svou postavu vystavíte v plavkách na p...
Bílkoviny v potravinách a jak doplnit bílkoviny
2507
Bílkoviny v potravinách - Bílkoviny by měly být nedílnou součástí naší stravy. I u té běžné by měly tvořit 15-20 % denního příjmu, nejrůznější nízkosacharidové diety pak navyšují toto procento klidně i dvojnásobně. Jak si však zajistit dostatečný pří...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
3963
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Která proteinová dieta je nejlepší aneb jak konečně zhubnout...
12271
Která proteinová dieta je nejlepší? Je to Ketomix, Ketofit, nebo Ketodiet? Poradíme vám. Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo vhodné, dříve než svou pos...
Rating: 5.0/5. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
One comment on “KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelníček, diskuze a názor odborníka
 1. Romana napsal:

  Skvělá dieta, chutná a kila jdou dolů velmi rychle

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
2 Pings/Trackbacks pro "KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelníček, diskuze a názor odborníka"

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*