13 denní diety na hubnutí

Chcete zhubnout a za krátký čas? Je to vůbec možné ztratit několik kil za 13 dní diety? Ano, i za tuto dobu můžete zhubnout, ale berte v úvahu fakt, že po dietě na třináct dní nepůjde o dlouhodobý efekt. Lepším řešením bude změna vašeho jídelníčku , dodržování pravidelné stravy v určených porcích a nějaký pohyb.

Zhubněte za 13 dní snadno a rychle!

Tak podobná hesla najdete v různých tištěných i na online časopisech poměrně často. Dokonce může jít i o kratší termín. Zaměřují se hlavně na jednostrannou stravu, například si 13 dní dáváte jenom mořské plody a ryby. Přísné 13 denní diety vám mohou dobře nastartovat metabolismus, detoxikují a naučíte se jíst pravidelně.

Po skončení vašeho prvního cíle – vydržet 13 dní, musíte znovu naskočit do rozjetého vlaku správné výživy, pochutnávat si na pestré stravě a především nehladovět. Jinak vaše jízda skončí peklem, kde bude váha hodně nepříjemná!

Upozorňujeme, že tato dieta může být také velmi nebezpečná pro zdraví a může dojít k jo-jo efektu. Proto raději doporučujeme nechat si dietu sestavit od výživového poradce nebo konzultovat se svým lékařem!

Správná dieta s výživovým specialistou

13 denní diety na hubnutí získáte také přímo od odborníků na výživu. Snadno si vyberete termín a dostavíte se na výživovou konzultaci. Nutriční terapeut vám následně sestaví vzorový jídelníček na míru, přesně v zájmu vašeho metabolismu.

Jídelníčku bude předcházet bioimpedanční analýza, kdy se zjistí procentní rozložení svalů, vody a tuku ve vašem těle. A věřte tahle dieta bude úplně jiná, protože bude speciálně pro vás!

Ze začátku bude hubnutí snadnější a je možné, že ztratíte do třinácti dnů více kil než později. Tělo se detoxikuje pomocí výživových doplňků, odplaví se škodliviny, nadbytečná voda.

Později vám váhový úbytek nemusí připadat tak zajímavý – obvykle se hubne hlavně v centimetrech na různých problémových partiích těla, ale kilově můžete stát. Ideální je ztráta jednoho kila za týden. Při vhodné stravě však půjde o trvalý efekt a kila se vám už nevrátí jako při nechtěném jo-jo efektu.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Hubnutí břicha – praktické tipy
6524
Posilování břišních svalů nevede k odstranění tukových zásob na břiše! Je to pro vás novinkou? Jistě je posilování břicha potřebné, ale i když budete cvičit opravdu hodně na břicho, vaše svaly se skryjí pod vrstvami tuku. Jak tedy dosáhnout plochého ...
Jillian Michaels
19880
Jillian Michaels je velmi oblíbená americká trenérka, odbornice na výživu, hubnutí a wellness. Její sláva se rozmohla hlavně díky cvičebnímu plánu 30 day shred.Připravila i další cvičební plány, kde se díky rychlému a tvrdému cvičení dostaví ...
Cambridge dieta
8860
Cambridge dieta nese název anglického univerzitního města, kde vznikla na základě vědeckých poznatků o nadváze a obezitě. Stalo se tak v osmdesátých letech 20. století a Cambridge dieta pronikla do celého světa, kde se hodně proslavila.Klasickou ...
Jak zhubnout 10 kg
6486
Pravdou je, že shodit deset kilo zase nedá tolik práce, daleko náročnější bude si kila dole udržet. Proto se nevrhejte do zázraky slibujících diet, které vám sice mohou snížit váhu velice rychle, ale ve většině případů dojde k nemilému jo-jo efektu, ...
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , , ,