KetoMIX recenze a zkušenosti – jak vlastně funguje a zhubne každý?

KetoMIX

KetoMIX aneb hubnutí plné bílkovin – může opravdu radikální omezení sacharidů vést k trvalé úpravě hmotnosti, nebo jde jen o přechodný stav, doprovázený po ukončení neodvratitelným jo-jo efektem? A jak jsou na tom z výživového hlediska diety sestavené pod dohledem odborníků? Podívejte se na naši recenzi, kde se na tyto otázky pokoušíme odpovědět.

Zatímco některé diety je nutné dodržovat po dlouhé měsíce nebo dokonce roky, aby byl zajištěn kýžený efekt, jiné se raději než na doživotní omezení spoléhají na nácvik těch správných stravovacích návyků a identifikaci prospěšných či naopak nevhodných potravin. Ketonová dieta patří do druhé skupiny – skupiny s jednoznačnějšími a trvalejšími výsledky.

Dieta od výživového specialisty

Na počátku celé ketománie stál americký lékař Robert Atkins (někdy nesprávně nazývaný Aktins). Právě ten si všiml, že pokud přestaneme organismu dodávat jednoduchou energii ve formě obyčejného cukru, dokáže si ji vyrobit sám, a to z tělesného tuku. Jde o proces zvaný ketóza, při němž se lipidové řetězce rozkládají v játrech na použitelné jednotky, jež dále putují prakticky ke všem buňkám našeho těla.

Měli byste vědět:
Minimální dávka sacharidů je pro organismus stále potřebná, skrz tenké výživové struktury v mozku totiž jiné energetické látky neprojdou. Pohybuje se však v naprosto minimálních hodnotách 5-10 gramů denně, což obstará i malý kousek zeleniny.

Atkins tak ve svém plánu jednoduše nahradil většinu sacharidů bílkovinami. Tím omezil pocit hladu nebo ztrátu tělesné svaloviny, jež většinu jednoduchých diet doprovází. Upravený stravovací plán pak nabídl lidem trpícím vysokým stupněm obezity – a měl opravdu nevídaný úspěch. Jeho unikátní dieta se brzy rozšířila doslova do celého světa!

Sestavení správného jídelníčku není jednoduché

Omezení sacharidů ve stravě vypadá na první pohled jednoduše. Ovšem jen do doby, než si uvědomíte, kde všude je lze nalézt. S nutností vyřazení sladkostí z jídelníčku nejspíš počítáte, ale co když vám bude odepřeno i pečivo, ovoce nebo veškeré přílohy? Zpočátku může být takové stravování těžké, proto se ho nebojte nastartovat třeba použitím některé z profesionálních ketodiet, jež vás ke zdravému jídelníčku přivede během několika týdnů tak nějak mimochodem.

KetoMIX dieta

Největším kamenem úrazu při dodržování jakýchkoli redukčních diet je čas, jinými slovy doba přípravy nutná k vytvoření chutného a zdravého oběda, večeře nebo svačiny. Výsledky by totiž neměly být závislé na tom, zda pracujete na poloviční úvazek v kanceláři nebo každý týden „boucháte“ dvanáctky.

Ketonovou dietu s plnohodnotným zastoupením všech důležitých výživových látek, snadnou přípravou a výbornou chutí však v domácích podmínkách připravíte jen stěží, zvláště pokud jste se dosud výživovými tabulkami, počítáním kalorií či kulinářským uměním přípravy minutek příliš nezabývali.

A právě proto se odborníci a nutriční terapeuté rozhodli sestavit spolehlivou dietu KetoMIX, která vše výše uvedené splňuje víc než na jedničku.

Výhody ketodiety KetoMIX

 • bez pocitu hladu
 • přirozené spalování tuků
 • vyvážený obsah nutričních látek
 • bez poškozování či úbytku svalové tkáně
 • bez jo-jo efektu
 • bez lepku
 • produkt z ČR

KetoMIX balíčky

Jednoduše se rozhodnete, kolik kilogramů chcete shodit, a podle toho si zvolíte ten nejlepší výživový plán. Ano, už na začátku budete motivování splnitelným cílem. A jak takové balíčky KetoMIX vypadají?

 • Plán na 4 týdny vám pomůže v případě, že se potýkáte jen s několika kily navíc. Díky němu byste svou hmotnost měli stabilizovat během pouhých 4 týdnů. Pokud máte pár kilo navíc, tento dietní plán by vás jich měl zbavit během 4 týdnů.
 • Plán na 6 týdnů vám pomůže nastartovat stravovací návyky. A to tak, abyste se nemuseli potýkat s jo-jo efektem ani jinými nepříjemnými průvodci obvyklých diet.
 • Plán na 9 týdnů – zcela jistě nejoblíbenější plán z nabídky, použitelný pro běžné formy nadváhy. Devět týdnů je totiž mnohem kratší doba, než jakou slibují jiné diety či výživového programy.
 • Plán na 14 týdnů – je určen pro osoby potýkající se s potřebou vyšší redukce hmotnosti. Bude vyžadovat trochu vůle, vždy se však (stejně jako v ostatních případech) můžete obrátit na výživové poradce KetoMIX přes chat nebo telefon, kteří vám poradí a pomohou s motivací.

web distributora

KetoMIX dietní plán aneb jak to celé bude probíhat?

Plán na 4 týdny

 • První fázi zahajuje pouze s jídly KetoMIX, připravovaných hned 5x denně.
 • Vybírat je možné z koktejlů, polévek, omelet nebo kaší.
 • Zbývající tři týdny se nesou v duchu tzv. druhé fáze, v níž kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX a 2x denně jiné nízko-sacharidové jídlo. Inspirovat se můžete recepty, které vám dorazí domů spolu s výživovým balíčkem KetoMIX, případně hledat radu na oficiálních webových nebo facebookových stránkách.

Prodietix recenze
Plán na 6 týdnů

 • Během počátečních dvou týdnů budete přijímat pouze jídla z pestré nabídky KetoMIX
 • Dalších čtyři týdny se ponesou ve znamení kombinací 3x denně jídlo KetoMIX a 2x denně jiné nízko-sacharidové jídlo.
Plán na 9 týdnů
 • Tady se už jednotlivé fáze mírně prodlužují. Pouze 4 týdny dodržujete 1. fázi, kdy jíte 5x denně jídlo KetoMIX. Zbývajících pět týdnů už opět kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX s 2x denně jinými nízko-sacharidovými jídly. Je jen na vás, zda se budete chtít v kuchyni ochomýtat spíše ráno nebo v podvečer. Nízkosacharidová jídla můžete volit podle svého uvážení, takže jeden den klidně pijte jenom koktejly (třeba při velkém pracovním vytížení) a o víkendu si dopřejte zase omelety a kaše. Součástí balíčku je i jídelníček na 7 dní, ten vám pomůže se stabilizační fázi a vyhnutí se jojo efektu.
Plán na 14 týdnů
 • Skutečný hardcore level, do kterého byste se neměli pouštět bez konzultace se svým lékařem. Během 3,5 měsíce však můžete zatočit i s opravdu ošklivou nadváhou. Připravte se na to, že prvních 6 týdnů si budete muset vystačit pouze s jídly KetoMIX, což je naštěstí díky široké paletě příchutí vcelku snadné.
 • Nemusíte se bát, ve stravě budete stále přijímat všechny potřebné minerály, vitamíny a další důležité výživové látky. Nezapomeňte, že jednotlivé produkty KetoMIX byly vytvořeny předními nutričními experty!
 • Zbylých osm týdnů kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX a 2x denně jiné nízko-sacharidové jídlo. Opět se můžete těšit na recepty na nízko-sacharidová jídla přiložené v balíčku zdarma.
VŠECHNY BALÍČKY NEJLEVNĚJI ZAKOUPÍTE ZDE

Na co se můžete při dietě KetoMIX těšit?

Ale pojďme si nyní probrat nabídkou proteinových jídel od KetoMIX pěkně podrobně. Nemusíte si totiž kupovat jen balíčky, naopak – klidně si nakombinujte svůj jídelníček podle toho, co máte rádi. Jaké příchutě jsou k mání a co se nám při jejich přípravě osvědčilo?

Měli byste vědět:
Balíčky KetoMIX jsou cenově zcela jistě výhodnější. Na druhou stranu se není kvůli tomu třeba nutit do něčeho, co by vám celou dietu jen znepříjemnilo. Podle našich zkušeností vám však v e-shopu často vyjdou vstříc a vymění třeba omelety za polévky nebo naopak. Stačí vše napsat do poznámky k objednávce.

Proteinové nápoje

Jde o nejpestřejší nabídku nízkosacharidových jídel v dietě. Koktejl si můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv, a to hned v sedmi příchutích: banán, čokoláda, kokos, lesní směs, jahoda, káva a vanilka. Nejlépe se koktejly připravují v šejkru, pouhé rozmíchání trvá dlouho. Příchutě ke koktejlům jsou navíc dodávány zvlášť, také je můžete upravovat nebo různě kombinovat.

Náš tip:
Při přípravě je dobré nechat koktejly alespoň 10 minut odstát, jsou pak chuťově mnohem lepší. Je také možné dělat si vždy jeden koktejl dopředu nechat ho vychladit v lednici, kde vydrží klidně přes noc.

Proteinové polévky

U polévek si můžete žít hned tři oblíbené příchutě: gulášovou, zeleninovou a sýrovou. Zvláště ta poslední je obzvláště povedená – taková poctivě česká. A celá příprava vám nezabere víc než pár minut.

Proteinové omelety

Omelety jsou vhodné pro každého, komu nestačí jen kašovitá strava a místo tohoto vyžaduje kus pořádného oběda. Už od začátku je lze dochucovat různých kořením nebo bylinkami, právě proto jsou jejich příchutě spíše neutrální: zeleninová a sýrová.

web distributora

Proteinové kaše

A zapomenout nesmíme ani na milovníky sladkostí, hedvábně hladké kaše si můžete vychutnat v čokoládové nebo banánovo-vanilkové variantě.

Proteinové palačinky

Novinkou v sortimentu KetoMIX jsou i skvělé palačinky, které lze připravit na slano i na sladko. Za pět minut už si můžete pochutnávat třeba na rychlé snídani nebo večeři.

Náš tip:
Nově můžete na stránkách KetoMIX narazit na kategorii Čokolády a sladkosti. Tady najdete výběr těch nejlepších sladkých potěšení, která však průběh vaší diety rozhodně nenaruší.

Vždyť kdo říká, že se při spalování tuků nesmí mlsat?

KetoMIX recepty pro vás

Své hubnutí však můžete podpořit i jinými cestami než pouhou konzumací výživných potravin. Naučíte se pravidelně stravovat a velmi rychle získáte i povědomí o zdravých potravinách. Na webu i facebooku je k mání množství zdravých receptů, a některé dostane navíc zdarma i v balíčku, takže můžete okamžitě sáhnout pro inspiraci do svého šuplíku.

KetoMIX cena

Není bez zajímavosti, že dieta KetoMIX patří na našem trhu k těm cenově příznivějším. Orientační cena jednoho jídla se pohybuje mezi 25-32 Kč v závislosti na tom, jak velký si koupíte balíček. Ty bývají všeobecně výhodnější než nákup jednotlivých produktů.

VŠECHNY BALÍČKY NEJLEVNĚJI ZAKOUPÍTE ZDE

KetoMIX zkušenosti

A jak se přirozené spalování tuků prostřednictvím diety KetoMIX osvědčilo jejím uživatelům? Vybrali jsme několik zajímavých postřehů z fór a diskuzí.

„Za mě super! Je pravda, že některé produkty jsou chuťově nic moc, ale dají se krásně zkombinovat se zeleninou a kořením, pak chutnají docela dobře. Jedu už 11 den a musím říct, že se cítím skvěle, jsem taková “lehčí”:) nejsem unavená a začíná se mi konečně líbit moje postava, ale je to ještě kus cesty. Nejhorší jsou první dva-tři dny.. ale za krátkou dobu jsou vidět i nějaké změny, které vás nakopnou pokračovat dál a pak už je jen dobře. „
„Po týdnu kdy užívám KetoMIX mám 6 kg méně na váze a dnes jsem objednal další polévky, které jsou velmi chutné. „
„Děvčata,po 40 se nám hubne podstatně hůůůř,ale na ketomix nedám dopustit …za 9 týdnů 14kg dole,ted trochu lajdám,ale vracíím se tento týden. Fakt doporučuji !!! Tady se nedá podvádět ! prostě umícháš,sníš a jdeš!! nejsou to mňamky,ale dá se to !!! Doporučuji,za mě 100 bodů ze 100 !!! „

KetoMIX recenze zhodnocení na závěr

Za pomoci ketodiety může hubnout úplně každý, není závislá na věku ani pohlaví. Výjimkou tvoří pouze lidé, kteří trpí některým z těchto onemocnění nebo těhotné a kojící ženy:

 • cukrovkáři
 • lidé trpící zánětem střev – Crohnova choroba a Ulcerózní kolitida
 • anorexie a bulimie
 • problémy s játry a žlučníkem
 • onkologické onemocnění
Žádná jiná omezení však KetoMIX nemá. Je vhodnou dietou pro jakýkoliv životní styl, která krom úpravy hmotnosti zajistí i dodržování těch správných každodenních návyků v oblasti pestrosti stravy a pravidelného jídelníčku. Velmi kladně hodnotíme také absenci jo-jo efektu při dodržení postupného návratu k běžné stravě.

web distributora

Ketomix

9.7

Ketomix

9.7/10

Plusy

 • Rychlá příprava
 • Přirozené spalování tuků
 • Cena

Mínusy

 • Někomu nemusí chutnat

Podobné články

KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelní...
12206
⭐KetoDiet - recenze a zkušenosti - Pokud chcete upravit svou váhu za pomoci ketodiety, musíte drasticky snížit množství uhlohydrátů, a místo nich zařadit do svého jídelníčku větší množství bílkovin, zeleniny bez škrobů a zdravých tuků. To vše se snad...
Proteinová dieta – výhody a nevýhody, zkušenosti
4020
Proteinová dieta se zakládá na zvýšeném příjmu proteinů – bílkovin. Současně se výrazně sníží příjem sacharidů ve stravě. Jakmile tělo spotřebuje hlavní zdroj energie v podobě sacharidů, bude sahat do tukových zásob pro jiné zdroje energie – ty se za...
MyKeto recenze a zkušenosti – vyzkoušeli jsme, známe l...
7901
MyKeto recenze a zkušenosti zajímají každého. My vám přinášíme oba pohledy na tuto dietu. Pokud hledáte způsoby, jak zhubnout, určitě jste vyzkoušeli už pořádnou řádku nejrůznějších diet, jídelníčků, hubnoucích kůr a podobných záležitostí. Většina li...
Která proteinová dieta je nejlepší aneb jak konečně zhubnout...
10433
Která proteinová dieta je nejlepší? Je to Ketomix, Ketofit, nebo Ketodiet? Poradíme vám. Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo vhodné, dříve než svou pos...
Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
0 comments on “KetoMIX recenze a zkušenosti – jak vlastně funguje a zhubne každý?
  3 Pings/Trackbacks pro "KetoMIX recenze a zkušenosti – jak vlastně funguje a zhubne každý?"

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

  *