Cviky na hubnutí

Lidská kůže je do jisté míry elastická. Rychlé hubnutí musí být spojeno i se cvičením, protože jinak budete řešit celulitidu a povislou kůži. Díky cvičení se vaše tělo zpevní, naroste svalová hmota a při pohledu do zrcadla uvidíte, že vypadáte o dost lépe! A bonusem vám bude i lepší imunita, odolnost proti stresu a schopnost větší koncentrace. Co si zacvičit na hubnutí?

Bavte se pohybem

Cviky na hubnutí

Cviky na hubnutí

Klidně si doma pusťte oblíbenou hudbu a tančete! Také obyčejná chůze je tím správným směrem k hubnutí. Chůze nezatěžuje klouby, takže s ní mohou začít i lidé s vysokým stupněm obezity. Každý člověk by měl prý denně udělat deset tisíc kroků pro zdraví. Zkusíte si kroky počítat sami, anebo si pořídíte krokoměr?

Důležité je se při cvičení bavit, takže klidně si stanovte cíle, kam se dnes přenesete vlastním pěškobusem.

Cviky na hubnutí celého těla

Nejefektivnějšími cviky na hubnutí jsou takové, kde se zapojí celé tělo. Najednou pracuje několik svalových skupin. Cviky na konkrétní partie vás hlavně budou zpevňovat, ale nezaručují spalování tuku. Zaměřte se hlavně na aerobní cviky.

Cvičit můžete klidně i doma, stačí si pustit DVD nebo online video. Zkuste kondiční cvičení s hudbou aerobic nebo moderní taebo, kde se setkává bojové umění, balet a dance aerobic. Zapotíte se také při praktikování bosu na polomíči. Pro všechny věkové kategorie se hodí cvičení zumby. Nejde jenom o věk, ale i o váhu – zumbu mohou cvičit i osoby s velkou nadváhou.

Zkuste cvičení Power jógy:

Stará známá trampolína

Skákání na trampolíně je hodně oblíbené. Trampolína je zábavou pro každý věk. Při skocích do výšky si užijete plno zábavy. Navíc budete hubnout a okysličíte si mozek. Stačí sledovat údaje, kolik kil trampolína unese.

Skoky na trampolíně nezatěžují klouby, takže jde o skvělou pohybovou aktivitu. Trampolíny jsou dnes cenově dostupné každému, stačí najít místo, kde si pořádně zacvičíte!

Cviky na hubnutí břicha

Sedy – lehy jsou osvědčeným cvikem. Stačí si lehnout na zem, dát ruce za hlavu a bedra přitisknout k podložce. Zvedáte ramena, hlavu a lopatky, přičemž bedra zůstávají na zemi. Tři série se opakují třicetkrát. Těžší variantou je zvednutí noh šikmo ke stropu. Tímto cvikem si posílíte hlavně vnitřní břišní svaly. Pomohou vám i praktické tipy na hubnutí břicha.

Cviky na hubnutí nejen stehen

Hodně rychle budete hubnout při jízdě na kole. Hubnutí se ovšem zaktivuje jen při správné tepové frekvenci, tedy při udržení aerobního režimu. Venku jde hlavně o rovinku bez většího převýšení.

Cyklistika šetří klouby, proto mohou na kolo usednout i hodně obézní osoby. Během jízdy však musíte často pít, doporučuje se každých deset až patnáct minut.

Každé cvičení by se mělo zakončovat strečinkem, tedy protažením různých částí těla.

Návod na dokonalý strečink po cvičení můžete sledovat na online videu strečinku v parku:

Nevíte si s cvičením rady, nebo případně nevíte, jaký sestavit jídelníček na hubnutí? My vám rádi poradíme a to ZDARMA. Více se dozvíte na stránce konzultace.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Jak rychle zhubnout
6888
Rychlé hubnutí se příliš nedoporučuje, ale pokud budete mít chuť a odhodlání, klidně se vám podaří shodit 10 kg už za dva týdny. Nicméně můžete mít k tomu velký důvod, například svatbu, důležité setkání atd. Jakmile dotáhnete hubnutí deseti kil do ús...
Vajíčková dieta, výhody a nevýhody
474
Vajíčková dieta je nízkosacharidová dieta s vysokým obsahem bílkovin, která vyžaduje konzumaci vajec jako hlavního zdroje bílkovin. Tato dieta se často používá pro účely hubnutí nebo kulturistiky.Zdravotní přínosy: Vejce se používají k přípra...
Jak nejrychleji zhubnout zdravě a trvale celé tělo
626
Většina lidí si myslí, že jediný způsob, jak zhubnout, je držet módní dietu nebo dělat hodiny vyčerpávajícího kardia v posilovně. Existuje však i jiný způsob - prostřednictvím transformace těla.Tělesná transformace spočívá v tom, že změníte s...
Jak zhubnout stehna
5221
Snaha o vylepšení jen některých partií těla je většinou zdlouhavá a nefunkční, protože vždy se hubne celkově a jednotlivé části těla je pak možné vytvarovat pomocí speciálních cviků. Zapamatujte si tedy, že při snaze zhubnout stehna, dojde k hubnutí ...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*