Jak na rychlé hubnutí

Už jste se několikrát ptali, jestli je vůbec možné rychle zhubnout? Ano, rychlé zhubnutí je reálné, ale mějte na paměti, když zhubnete například pět kilogramů za týden či dva týdny, že se vám tato kila vrátí brzy zase zpět. Existují „diety“, které umí tělo rychle zbavit nadbytečných kilogramů, ale buď s následným jo-jo efektem nebo s ohrožením zdraví.

Rychlé hubnutí? Ne za každou cenu!

Knihy, časopisy a internetové stránky jsou zahlceny nejrůznějšími návody a tipy, jak zhubnout poměrně rychle hodně kilogramů. Ovšem žádné drastické diety vás nezachrání, naopak vám mohou ublížit.

Optimální úbytek kilogramů je půl až jeden kilogram týdně. Nemusí vám to připadat moc, ale na druhou stranu budete mít jistotu, že se vaše tělo neodvodňuje, ale že skutečně ztrácíte hlavně nadbytečný tuk. Pokud však razantně změníte jídelníček, může být ze začátku úbytek váhy vyšší, posléze se ztráty kil ustálí.

Několik dalších pravidel pro rychlé hubnutí:

– vypijte minimálně dva litry vody nebo jiných tekutin (nesladkých)
– vynechte cukrovinky a slané dobroty
– nejezte smažená a tučná jídla
– najděte si pohybovou aktivitu, která vás bude bavit, cvičte pravidelně
– dodávejte tělu dostatek zeleniny

Pravidelné stravování přinese úspěchy v hubnutí

Nejíst není správné. Naopak musíte začít pravidelně dodávat tělu vhodné potraviny. Hubnutí vám půjde snadněji, jestliže budete znát jaké potraviny budou vašemu tělu více vyhovovat a jaké je dobré vynechat. Poradit vám může výživový specialista, který využije údajů o vašem těle, postavě a osobnosti. Dojde ke změření svaloviny, vody a tuku v těle.

Denně byste měli sníst minimálně pět porcí v rozmezí 2,5 až tří hodin. Nasnídejte se nejpozději do jedné hodiny od probuzení. Svačte dopoledne i odpoledne, obědvejte vyváženou stravu a dopřejte si i večeří. V případě, že jdete spát pozdě, můžete mít i druhou večeři – poslední jídlo se doporučuje dvě hodiny před spaním.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Hubnutí břicha – praktické tipy
6532
Posilování břišních svalů nevede k odstranění tukových zásob na břiše! Je to pro vás novinkou? Jistě je posilování břicha potřebné, ale i když budete cvičit opravdu hodně na břicho, vaše svaly se skryjí pod vrstvami tuku. Jak tedy dosáhnout plochého ...
Hubnutí po porodu
2687
Každá žena prožívá těhotenství jinak, tedy i jinak přibere. Některé partie se vrátí po porodu do normálu, jiné naopak. Toužíte mít zase tělo ve formě a potřebujete zhubnout? Zapomeňte na drastické diety, prášky na hubnutí, hladovky a jiné podivné exp...
13 denní diety na hubnutí
9528
Chcete zhubnout a za krátký čas? Je to vůbec možné ztratit několik kil za 13 dní diety? Ano, i za tuto dobu můžete zhubnout, ale berte v úvahu fakt, že po dietě na třináct dní nepůjde o dlouhodobý efekt. Lepším řešením bude změna vašeho jídelníčku , ...
Jaké jsou koktejly na hubnutí
5354
Koktejly na hubnutí nejsou žádnou novinkou. Fungují? Každý člověk má jiné potřeby a hubnutí se rovněž liší. Někdo mohl díky koktejlům zhubnout hodně, jiný vůbec. Většině se prostě líbí představa se zbavit nadváhy díky pohodlnému pití koktejlů. Stačí ...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , ,