Vláknina na hubnutí Fibroki

Vláknina se považuje za velmi dobrého pomocníka při redukování hmotnosti. Při snaze zhubnout ji oceníte především pro omezení pocitu hladu. Vláknina umí podpořit i správnou funkčnost metabolismu a přispívá i jako prevence různých nemocí.

Přírodní zdroj vlákniny

Zdravý člověk by měl přijmout 30 g vlákniny. Vyšší příjem vlákniny se nedoporučuje, může zapříčinit zdravotní komplikace. Potraviny obsahující více vlákniny navodí delší pocit sytosti. Rozpustnou vlákninu najdete v zelenině a ovoci. Do jídelníčku zařaďte také cereálie, obiloviny a celozrnné pečivo. Na vlákninu jsou bohaté zejména luštěniny, pohanka, otruby a žitná mouka.

Jezte vlákninu a zažívání bude v pohodě!

Vlákninu můžete tělu dodávat i extra. Fibroki vláknina má chuť jablka a pomůže vám zahnat chuť na sladkosti. Stačí užívat dvě polévkové lžíce dvakrát za den a budete mít pocit sytosti i podpoříte peristaltiku střev.

Fibroki vlákninu užívejte nejlépe po obědě a po večeři! Může však zpestřit i vaši svačinu, kdy si ji přidáte například do kysaného jogurtu, do mléka nebo tvarohu, kde se dobře rozpustí.

Navíc je vláknina obohacená o:

hořčík
vápník
železo
syrovátku pomáhající při detoxikaci organismu

Fibroki

Fibroki s jogurtem a ovocem

Tip na snídani

Jogurt s ovocem a vlákninou FIBROKI

Ingredience:
2 polévkové lžíce vlákniny FIBROKI
bílý jogurt 150 g
ananas 100 g
borůvky 50 g

Mlsání vlákniny Fibroki není při hubnutí zakázané

I mlsat se dá zdravě, stačí si vybrat správné sušenky. Při boji s chutí na sladké a při boji s nadváhou oceníte sušenky Fibroki, kde nechybí vláknina. Máte rychlou svačinu nebo snídani, která umí zasytit.

Sušenky Fibroki jsou v proději v síti NatouHouse a lze si vybírat z několika druhů s různými příchutěmi. Výhodou je, že podpoří správné zažívání a klidně si je dejte do kabelky a přidejte k jogurtu ke svačině.

Produkty fibroki na hubnutí

Produkty fibroki na hubnutí

Sušenky Fibroki Tost vás pohltí vanilkovým aroma a máslovou křehkostí. Sladkou chuť zajišťuje fruktóza.

Sušenky Fibroki rolin jsou rovněž slazeny ovocným cukrem. Voní po anýzu, chutnají máslově a jsou jemné a vláčné.

 

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!
Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje. Nutriční typologie:


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více, nyní akce na konzultaci zdarma

Podobné články

Ovesné otruby při hubnutí
10145
Ovesné otruby velice úspěšně napomáhají hubnutí, protože obsahují rozpustnou vlákninu. Obsahují málo kalorií, ale i tak dovedou velice dobře nasytit. Zkuste nastartovat váš den jídlem, kde nebudou chybět ovesné otruby a uvidíte, že si hned všimnete r...
Prášky na hubnutí: Může to fungovat?
4804
Kdo se někdy zajímal o hubnutí, jistě narazil i na nejrůznější zázraky v podobě prášků, tablet a léků na hubnutí. Bohužel, většina kupujících je s účinkem naprosto nespokojena. Tento fakt však většinou nebrání ve vyzkoušení dalšího druhu, s nadějí, ž...
Červená řepa a její vliv na hubnutí
5615
O zdravotních účincích červené řepy se lidé přesvědčili už v době starých Římanů. Pochází ze Středomoří, dnes se však pěstuje především ve východní Evropě a v USA. Červená řepa je velmi chutnou kořenovou zeleninou se spoustou zdraví prospěšných látek...
Kombucha a hubnutí
4559
Kombucha je nám známá jako čínská houba, ale vlastně jde o shluk kvasinek připomínající houbu. Pěstování probíhá v oslazeném čaji, kde dojde k fermetaci a následně vznikne sladkokyselý a bioaktivní nápoj s mnoha léčivými schopnostmi. Chutí kombucha p...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: ,