MyKeto recenze a zkušenosti – vyzkoušeli jsme, známe lepší

MyKeto recenze a zkušenosti zajímají každého. My vám přinášíme oba pohledy na tuto dietu. Pokud hledáte způsoby, jak zhubnout, určitě jste vyzkoušeli už pořádnou řádku nejrůznějších diet, jídelníčků, hubnoucích kůr a podobných záležitostí. Většina lidí je ale nakonec zklamaná, protože diety nefungují tak, jak byli propagovány a jídelníček je opravdu těžké dodržet. Dnes tu pro vás ale máme novinku, která vám změní pohled na to, jak může dieta fungovat. Představujeme vám relativně nový dietní program MyKETO, který by vám měl otevřít cestu za vaší vysněnou postavou.

💚MyKeto – Jak to funguje?

Dietní program MyKETO funguje na bázi ketózy. Ketóza je fyziologický stav těla, kdy donutíte tělo čerpat energii z tuků, takže efektivně hubnete a energie, kterou spotřebováváte je odebírána z vašich tukových zásob. Dnes zažívají obrovský boom nízkosacharidové diety, propagují je celebrity a internet je plný osvědčených rad a tipů, jak díky nim zhubnout. Nejlepší formou této diety je ale právě ketogenní dieta, s kterou dosáhnete těch nejlepších možných výsledků. Nemusíte se bát, že to je další z nefungujících dietních programů, ketogenní dieta je využívána i ve zdravotnictví, takže se zdravotní nezávadností si nemusíte lámat hlavu.

💚Představujeme MyKETO

Jak už jsme si řekli, na internetu najdete opravdu nepřeberné množství informací o nejrůznějších dietách, zaručených radách a dalších tipech, které souvisejí s hubnutím. Většinou jde ale pouze o propagační články, které se snaží prodat nějaký nefungující přípravek a zkrátka vydělat na lidech, kteří se marně snaží zhubnout. MyKETO jde jinou cestou. Je funkční, efektivní, zdravotně nezávadný, a hlavně zákazníkům v ničem nelže. Všechny internetové diety a placené dietní programy těží z toho, že slibují zázračné úbytky váhy již za několik málo dní. Takové diety jsou většinou úplně špatné, a kromě hubnutí tuků počítají také s hubnutím svalů, což je věc, které byste se měli rozhodně vyvarovat. Největším problémem je ale vždy jo-jo efekt, který se dostaví v naprosté většině případů, kdy člověk skončí s dietou a znovu začne nekontrolovatelně přibírat na váze. Všechny tyto dietní programy stavějí na deficitním systému, který vašemu tělu nedodává potřebné živiny a tělo postupně strádá, ještě hůře je na tom pak váš metabolismus. Máme pro vás tedy něco, co tyto diety nahradí a nahradí je to kvalitně, efektivně, a hlavně s ohledem na vaše zdraví. Pokud se už teď ptáte: MyKETO kde koupit tento dietní program, rozhodně navštivte naše webové stránky.

💚MyKETO dietní náhrada stravy

Pokud chcete zhubnout s ketodietou, budete muset dodržovat předepsaný jídelníček. Právě teď, se vám chce od článku odběhnout? Nemusíte. Všichni víme, že dodržovat každý den jídelníček, není nic jednoduchého, občas člověk nestíhá, někdy je na pracovní cestě, jde na oslavu, je toho zkrátka hodně a příprava jídla na každý den je zdlouhavá. Máme pro vás tedy něco, co vás zaručeně zachrání v každé situaci.

💚Proteinová jídla a nápoje MyKETO

Ano, toto je ten zázrak. Proteinové nápoje a jídla, které mohou sloužit jako celodenní náhrada stravy. Za každým výrobkem jsou stovky hodin výzkumu a přemýšlení nad nejideálnějším složením. Desítky výživových poradců a dietologů si lámalo hlavu nad tím, jak vytvořit v oblasti hubnutí něco revolučního a teď je to tady. V jedné porci takového produktu je více než 20% doporučené denní dávky minerálů, vitamínů a látek, které jsou potřebné pro správný chod metabolismu. Sáček s jídlem obsahuje mezi 160-200 kcal, což je hodnota, která je důležitá pro správné fungování celé vaší diety. Díky těmto sáčkům tak nemáte problém kdykoliv sáhnout po jídle, které nenaruší váš dietní plán a vy si nemusíte lámat hlavu s tím, co zrovna sníst. Dejte sbohem bagetám na čerpacích stanicích a jídlech z fastfoodu. S MyKETO máte vše připravené tak, abyste mohli co nejjednodušeji dodržovat váš dietní program. Všechny produkty jsou navíc vyrobeny bez použití palmového oleje a umělých barviv, takže máte jistotu, že složení každého sáčku je opravdu nezávadné. MyKETO zkušenosti má již obrovské množství spokojených zákazníků, takže se můžete přesvědčit, že naše dieta opravdu funguje.

Obsah každého sáčku se pohybuje okolo 40-55 gramů, oproti konkurenci tak dostanete kvalitnější stravu a pokud si vše přepočítáte na gramy, zjistíte, že MyKETO je cenově na opravdu příjemné úrovni, která je možná o něco vyšší než u levných keto jídel, ale kvalitativně je v porovnání s levnými produkty naprosto jinde. Všechny složky produktu také odpovídají všem požadavkům na notifikaci, takže jsme si jistí jejich původem a prvotřídní kvalitou. Jistě vás tedy potěší, že země původu je výhradně Česká republika.

💚Bojíte se diety? Není proč

Pokud jste ještě žádnou dietu nepodstoupili nebo podstoupili, ale rozhodně jste si z ní neodnesli žádné dobré vzpomínky, máme pro vás dobrou zprávu. S naší dietou se nemusíte trápit hlady. Což je opravdu veliká výhoda, protože právě pocit hladu donutí spousty lidí skončit s dietou nebo ji nedodržet až do zdárného konce. Díky tomu, že s naší ketodietou jíte hned pětkrát denně, nemusíte se bát, že byste v průběhu dne umírali hlady. Jídla vás příjemně zasytí, a ještě vás odmění překvapivě dobrou chutí, kterou byste u jídla v prášku rozhodně nečekali.

💚S hladem se rozhodně nepotkáte

Jídla mají vysoký obsah vlákniny a kvalitních bílkovin, takže se nemusíte bát ani hladu ani úbytku svalové hmoty. Právě to je jeden z důvodů, proč využíváme jen ty nejkvalitnější suroviny, jelikož menší množství opravdu kvalitní bílkoviny může nahradit větší množství méně kvalitních bílkovin. Jelikož s MyKETO jíte hned pětkrát denně rozhodně nebudete hladovět, naopak. Pokud nevěříte, podívejte se na MyKETO recenze, kdo vás dosavadní zákazníci přesvědčí o skvělých výsledcích, kterých s naším dietním programem docílili. Hladovění by bylo pro vaši dietu opravdu negativní. Dietní program musí nastartovat váš metabolismus, takže rozhodně nesmíte hladovět, protože hladovění naopak metabolismus zpomaluje, takže na to dávejte pozor a vyhněte se veškerým hladovějícím kůrám z internetu. My potřebujeme metabolismus nastartovat, protože jedině funkční a aktivní metabolismus dokáže odbourávat a pálit nechtěné tuky. Takže časté jídlo je na prvním místě.

💚MyKETO má hněd několik konkurenčních výhod

Oproti konkurenčním produktům má náš produkt hned několik výhod. Samozřejmě na prvním místě je to prvotřídní kvalita jednotlivých látek, které jsou ve výsledném produktu obsažené. Dalším plusem je absence syntetických aromat, umělých barviv, glutamátů, konzervantů a také absence v současné době hodně probíraného palmového oleje.

Výhody ale nekončí. MyKETO je česká firma, takže dbá na to, aby všechny suroviny, které se při výrobě využívají pocházeli pouze od těch nejlepších výrobců a aby byli opět lokální, tedy pocházející z Česka. Díky skvělé spolupráci s našimi dodavateli tak můžeme vyvíjet nové a nové produkty v poměrně krátkém časovém úseku. A nakonec samozřejmě nesmíme opomenout skvělou MyKETO chuť, na které si zakládáme, protože pokud naše dietní strava někomu chutná, bude v ní pokračovat a lépe pak dosáhne svých cílů a třeba pak doporučí dietu i svým známým.

💚Dietní plán MyKETO vás provede celým procesem hubnutí

Jestliže se rozhodnete pro dietu s produkty MyKETO, rozhodně se nemusíte bát, že by výsledky nebyly znatelné už po poměrně krátké době, ba naopak. Výsledky přicházejí velice intenzivně. Již v průběhu prvního týdne diety nastartuje váš metabolismus a vy začnete hubnout díky energii z tukových tkáních. Vaše tělo totiž začne spalovat vlastní tuky, které mají oproti bílkovinám a sacharidům dvojnásobný kalorický obsah. Přesně díky energii z tuků nebudete unavení a vaše dieta se ponese v klidném a příjemném duchu, žádný zbytečný stres nebo podrážděnost. Energii si jednoduše dodáte z tuků, které díky tomu budete hubnout. Jednoduché, účinné a velice výhodné.

AKCE – NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

💚Účinná ochrana svalů

Jedna z negativních věcí, která se při hubnutí stává je nechtěný úbytek svalové hmoty. Tato situace doprovází většinou nekvalitní a rizikové dietní plány. S MyKETO se úbytku svalové hmoty nemusíte obávat, jelikož všechny produkty využívají kvalitní bílkoviny v dostatečném množství, vaše svaly zůstanou chráněny a nemusíte mít nejmenší strach o to, že byste je ztratili.

Jestliže jste milovník sladkého, může se vám zdát, že dieta pro vás bude náročnější než pro všechny ostatní, ale není tomu tak. Během diety jsou všechny jídla pečlivě vyvážená a díky tomu tak nedochází k výkyvům cukru v krvi. Bez výkyvů vás tak přestane honit mlsná a chuť na sladké se s vámi nadobro rozloučí. Kromě všech zmíněných výhod má naše dieta příznivý vliv na zvýšení inzulinu v krvi, zlepšení cholesterolu nebo snížení vysokého krevního tlaku. Jak tedy můžete vidět, dieta není pouze jednostranný nástroj k snížení tělesné hmotnosti, ale k celkovému zlepšení svého zdravotního stavu. Ženy budou rozhodně nadšené z blahodárných účinků diety na kvalitu pleti a nastolení hormonální rovnováhy. A to je jen zlomek z výhod, které vám naše ketodieta nabízí.

💚Můžete jíst a pít věci, které si neodpustíte?

Rozhodně vás zajímá, jestli můžete občas trochu podvádět a dát si něco dobrého, co si zkrátka neodpustíte. Samozřejmě nejlepší výsledky mají vždy ti nejvíce precizní a svědomití lidé, každopádně pro všechny, kteří si chtějí den zpříjemnit se dá najít nějaká alternativa. Například pro všechny, kteří si zamilovali velice nezdravé slazené nápoje, typu Cola, Fanta apod. máme náhradu ve formě našich MyKETO nápojů, které jsou chutné a zároveň zdravé. Klasickým sladkým nápojům musíte dát bohužel sbohem, jelikož 30 kostek cukru, které zhruba obsahují sladké nápoje, opravdu nejde spojit s kvalitní a efektivní dietou. Na chutnou a zdravou náhradu ve formě pomerančových a malinových MyKETO nápojů si ale určitě zvyknete, a nakonec si je oblíbíte stejně jako ty klasické, ale nezdravé. Pokud vás zajímá více informací určitě vám pomůže MyKETO diskuze, kde rozhodně objevíte spoustu dalších tipů a vychytávek, které vám zpříjemní celou dietu.

Spousta lidí zase nedá dopustit na kávu, pokud budete chtít pít kávu i v průběhu vaší diety, není s tím vlastně žádný problém až na to, že byste neměli sladit a používat mléko, pokud s tím nemáte problém můžete kávu bez problémů vychutnávat i nadále. Pro ty, kteří si kávu potřebují osladit můžeme doporučit sladidlo Xylitol. Jestliže už za sebou budete mít nějaké výsledky, kávu si můžete zpestřit třeba kokosovým mlékem.

POZOR - Náš tip:
Pokud se rozhodujete, kterou ketonovou dietu vyzkoušet. Rohodně doporučujeme sáhnout po diet KETOMIX, jejíž recenzi si můžete přečíst ZDE.

💚Jak tedy začnu?

Všechno je to velice jednoduché. A nezapomínejte, že čím dříve začnete, tím dříve uvidíte první pokroky.  Základem je zvolit si dietní plán. Plány jsou zaměřeny na snížení tělesné váhy a současně udržení stávajících svalů. Dietní plány jsou rozděleny na tři programy – Soft, Medium a výhodný balíček Maxi Platinum. Jednotlivé plány jsou odstupňovány podle toho, kolik kilogramů chcete shodit.

Nejrychlejší je plán Soft, díky kterému můžete zhubnout 3-7 kilogramů. Celý dietní program trvá 4 týdny a vy dostane kromě dietního plánu také 98 porcí našeho dietního jídla.

Pro všechny, kteří chtějí zhubnout o něco více tu máme „zlatou střední cestu“, plán je rozdělen do 9 týdnů a můžete v rámci diety zhubnout až 15 kilogramů. S programem Medium získáte 210 porcí MyKETO dietní stravy.

Pokud chcete opravdu razantně změnit váš život a celý životní styl, je tu pro vás opravdová změna s balíčkem Maxi. Zhubnete 16 a více kilogramů, celá dieta bude trvat 12 týdnů a vy získáte 273 porcí dietního jídla.

Plány povětšinou fungují tak, že v prvním týdnu konzumujete pouze proteinové jídlo MyKETO, další týdnu postupně přidáváte klasické jídlo a proteinové nápoje nahrazujete za klasické jídlo. Zakoupit si můžete také MyKETO výhodné balíčky, které potřebují vše potřebné pro prvních 14 dní každého typu diety. S výhodným balíčkem tak jednoduše nakoupíte vše, co budete potřebovat a začít můžete téměř ihned. Nemusíte se bát, že by strava nebyla vyvážená a dostatečně pestrá, kromě klasických proteinových koktejlů získáte také proteinové kaše, pudinky, polévky, hlavní jídla, dezerty, omelety, no zkrátka vše, co vám dietu trochu zpříjemní. A pozor! Pokud se stravujete vegetariánský můžete si u nás vybrat jeden z výhodných balíčků, který je vhodný pro vegetariány. Vybrat si tak může opravdu každý.

💚Dostupnost a jednoduchá příprava

Největší výhodou je obrovská jednoduchost a dostupnost celého dietního programu. Stačí si rozmyslet, kolik kilogramů byste chtěli v průměru zhubnout, vybrat si jeden ze tří programů a pak už jen jednoduše dodržovat dietní plán. Ve výhodném balíčku najdete opravdu širokou paletu pokrmů od snídaní až po malé svačinky, není tak těžké do diety jednoduše naskočit a bez problémů a přílišného přemáhání ji dodržet. Pestrost jídel vám navíc zajistí pocit, že vůbec žádnou dietu nedržíte a vaše návyky tak zůstanou téměř beze změny.

Jednou z dalších výhod je bezesporu cena. MyKETO cena je velice přívětivá a když si rozpočtete, kolik byste dali za klasické stravování, zjistíte, že je cena srovnatelná s obyčejným jídel, MyKETO má ale jednu výhodu navíc, s našimi produkty nejen jíte, ale také efektivně hubnete, a to už za malý příplatek zkrátka stojí. Všechny jídla jsou navíc velice jednoduchá na přípravu, takže stačí pár minut a oběd či večeři máte za sebou. To je výhoda pro všechny, kteří s jídlem nechtějí ztrácet čas. Pokud ale patříte mezi gurmány, kteří si rádi jídlo vychutnávají, nemusíte se bát, v postupu diety budete do svého jídelníčku přidávat více a více klasické stravy, takže ani vy nepřijdete o svou vášeň.

💚Vybrat si můžete ze 3 jednoduchých dietních plánů

💚Není nic jednoduššího než začít

Pokud si vše shrneme, tak pro vás máme několik bodů, které vám pomůžou při rozhodování, jestli je MyKETO ta správná dieta pro vás. Pokud chcete efektivně zhubnout v relativně krátkém čase, rozhodně byste měli náš dietní program vyzkoušet. Jestliže nemáte čas nebo chuť studovat všemožné dietní jídelníčky a recepty, MyKETO vám v tom pomůže. Jednoduše si objednáte celý dietní program podle toho, kolik chcete zhubnout a jak dlouho chcete dietu držet a vše ostatní uděláme za vás. Zašleme vám jídelníček, který budete dodržovat a k němu všechny potřebné jídelní porce. Dostanete tak balíček plný rychlého a chutného jídla a vašim jediným úkolem je, postupně ho sníst a dodržovat jídelní režim. Díky skvělé chuti se nemusíte bát, že by vám jídlo nechutnalo a jelikož víme, že pestrost v jídelníčku je nejen velice důležitá, ale také vás přivede na jiné myšlenky při dodržování diety, začlenili jsme do jídelníčků hned několik produktů, které vám vaši dietu ozvláštní.

Kdy a proč je dobré mít ve stravě dostatek bílkovin?
Bílkoviny, nebo-li proteiny jsou nezbytnou součástí našeho jídelníčku. Slouží pro udržení řady metabolických funkcí, včetně imunitních, pro výstavbu svalů, správnou funkci a regeneraci jednotlivých orgánů. Zvýšený přísun bílkovin je důležitý u profesionálních i rekreačních sportovců, v období rekonvalescence po nemoci, úraze či zranění, u dětí (od 3 let věku) a seniorů. Zde všude se mohou velmi dobře uplatit proteinová jídla MyKETO a vhodně obohatit jídelníček.
Zajímá mě, kolik kilogramů zhubnu?
Tato otázka je velmi častá a není možné na ní jednoznačně odpovědět a sdělit přesné číslo, protože nejste stroj. Každý z nás má trochu jiný metabolismus. Vliv mají i předchozí diety, pohlaví, životní styl a motivace hubnout. S tím vším je třeba pracovat. Přesto si troufneme říci, že se jedná o velmi efektivní způsob hubnutí.
Má vysokoproteinová dieta nějaká zdravotní omezení?
Je velmi důležité, aby vysokoproteinová dieta byla dobře nutričně vyvážená, jako tomu je u MyKETO, protože neúměrný přívod bílkovin nad určitou mez by vedl k přetěžování jater a ledvin. Na tyto orgány jsou kladeny vysoké požadavky a pokud je jejich funkce snížená, je dietu třeba konzultovat s lékařem nebo výživovým poradcem.

💚Začněte ještě dnes

Pokud chcete dodržovat dietu jednoduše, efektivně, a ještě za rozumné peníze MyKETO je přesně pro vás. Vyzkoušejte jeden z našich výhodných balíčků a začněte hubnout ještě dnes. Není nic jednoduššího než si objednat balíček a pak jen jíst přesně to, co vám bude posláno. Nebojte se diety, s námi nebudete hladovět ani vystavovat své tělo zdravotnímu riziku, všechno je vyrobeno a nastaveno tak, aby hubnutí nebylo trestem, ale příjemným obdobím, které zlepší váš zdravotní stav a pomůže vám v boji za lepší postavu. MyKETO je tu pouze pro vás a vaši spokojenost.

POZOR - Náš tip:
Pokud se rozhodujete, kterou ketonovou dietu vyzkoušet. Rohodně doporučujeme sáhnout po diet KETOMIX, jejíž recenzi si můžete přečíst ZDE.

❓Nečastější otázky ohledně MyKeto proteinové diety

Jaké jsou hlavní výhody diety MyKETO?

Můžeme je jednoduše shrnout do několika bodů: Rychlé a účinné spalování tuků, udržení svalové hmoty, méně časté chutě na sladké, pocit sytosti a psychická vyrovnanost.

Zajímá mě, kolik kilogramů zhubnu?

Tato otázka je velmi častá a není možné na ní jednoznačně odpovědět a sdělit přesné číslo, protože nejste stroj. Každý z nás má trochu jiný metabolismus. Vliv mají i předchozí diety, pohlaví, životní styl a motivace hubnout. S tím vším je třeba pracovat. Přesto si troufneme říci, že se jedná o velmi efektivní způsob hubnutí.

Jak rychle se ketóza spouští?

Nastartování ketózy je individuální. Osoby s rychlým metabolismem se mohou probouzet v ketóze každé ráno. Pro většinu lidí ale platí, že organismus nejprve musí vyčerpat zásobní cukry, což trvá 12–24 hodin. Poté se spouští ketóza (zhruba mezi 2. – 5. dnem). V této době se tělo začíná plně adaptovat na získávání energie využíváním zásobního tuku.

Jak je možné ketózu přerušit?

K přerušení ketózy dochází velmi rychle, jakmile se zvýší hladina sacharidů v potravě.

AKCE – NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

 

MyKETO

8.3

MyKETO

8.3/10

Plusy

  • Připravíte „během minuty
  • Testováno, vyrobeno a ověřeno v ČR

Mínusy

  • Není vhodné pro každého
  • Slabší výsledky
  • Slabší chuť

Podobné články

Která proteinová dieta je nejlepší aneb jak konečně zhubnout...
12271
Která proteinová dieta je nejlepší? Je to Ketomix, Ketofit, nebo Ketodiet? Poradíme vám. Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo vhodné, dříve než svou pos...
KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelní...
13982
⭐KetoDiet - recenze a zkušenosti - Pokud chcete upravit svou váhu za pomoci ketodiety, musíte drasticky snížit množství uhlohydrátů, a místo nich zařadit do svého jídelníčku větší množství bílkovin, zeleniny bez škrobů a zdravých tuků. To vše se snad...
Ketofit – recenze a zkušenosti s populární dietou
7650
Mnoho mužů i žen se v dnešní době potýká s problémy týkajícími se nadváhy. Tento fenomén bohužel přináší mnoho nepříjemností spojených s psychikou člověka, negativním vnímáním celkového vzhledu a samozřejmě se neblaze podepíše i na zdravotním stavu. ...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
3963
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*