Hubnutí začíná v hlavě

Mizerná skladba jídel, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu – to jsou nejvýznamnější příčiny nadváhy. Mnoho lidí se doslova přecpává jídlem až večer, kdy najde trochu klidu po celodenním stresu.

Jenže všechno je špatně, tělo potřebuje jíst pravidelně, nesmí pocítit žádné hladovění, jinak má tendenci si dělat zásoby na horší časy. Navíc všechny zásoby jsou pěkně na očích – nejen vám, ale i všem v okolí.

Hodina pravdy

Jednou vás tak napadne stoupnout si na váhu a zhrozíte se? Kolik máte kil navíc? Deset, dvacet třicet?

Najednou začnete panikařit, musíte zhubnout rychle, hned a bez velké námahy. Prolistujete několik časopisů a doufáte, že reklama na prášky, koktejly nebo diety je pravdivá, protože rovněž chcete prožívat moment, kdy z vás skoro zázračně spadnou nadbytečná kila.

Hubnutí je v hlavě

Hubnutí je v hlavě

Ano, je to hodně pohodlné, něco si namíchat, spolknout. Jenže vyzkoušíte jeden druh a nic se neděje, při druhém zhubnete, ale kila se vám vrátí a tak stále dokola. Hubnutí je hlavně o psychice. Vaše mysl se musí soustředit na fakt, že hubnout není negativní, ale pozitivní věc.

Správná metoda hubnutí

„Při držení diety jsem nehubla, ale kamarádka ano!“ Smiřte se s tím, že každé tělo je jiné a má tedy rozdílné potřeby. Není vyloučeno, že někdo bude skutečně slavit úspěch s koktejlem na hubnutí nebo s dietou. Jenže shození kil nemusí být trvalé. Důležitá je najít skladbu živin a pohybové aktivity přímo pro vaše tělo.

Náš tip: “Zamyslete se nad tím, proč vlastně chcete zhubnout? Kvůli manželovi, dětem, práci? Nebo chcete udělat něco pro sebe a svoje zdraví? Pokud to děláte kvůli sobě, zjistíte že vás rychlé a drastické diety ničím neobohatí, naopak. Zkuste se radši zaměřit na celkový životní styl ve všech jeho aspektech.”

Veřejně prezentované diety pro všechny stoprocentně nezaberou u všech lidí. Dnes není problém zajít za výživovým poradcem, který provede potřebná vyšetření a zjistí, co je pro vaše tělo nejlepší. S vlastním jídelníčkem a s vhodným cvičením zhubnete rychleji a na dlouhou dobu!

Chyťte si zdravý životní styl!

  • vyplatí se jíst pomalu, jídlo si užívejte
  • jezte pravidelně menší porce
  • nepřecpávejte se jenom, protože jste ve stresu
  • nežízněte a naučte se pravidelně pít čistou vodu

Jaká je vaše metoda hubnutí? Sdělte nám to v diskuzi dole pod článkem.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

 

Podobné články

Hubnutí břicha – praktické tipy
6527
Posilování břišních svalů nevede k odstranění tukových zásob na břiše! Je to pro vás novinkou? Jistě je posilování břicha potřebné, ale i když budete cvičit opravdu hodně na břicho, vaše svaly se skryjí pod vrstvami tuku. Jak tedy dosáhnout plochého ...
Běhání a hubnutí
4682
Chcete zhubnout díky běhání? Skvělá volba! Jedná se o nejpřirozenější pohyb, kdy dochází ke spalování kalorií a současně ke zrychlení metabolismu. Jaké další výhody má běhání? Kromě hubnutí a vylepšení fyzické kondice je pravidelné běhání spojeno s...
13 denní diety na hubnutí
9522
Chcete zhubnout a za krátký čas? Je to vůbec možné ztratit několik kil za 13 dní diety? Ano, i za tuto dobu můžete zhubnout, ale berte v úvahu fakt, že po dietě na třináct dní nepůjde o dlouhodobý efekt. Lepším řešením bude změna vašeho jídelníčku , ...
Hubnutí bez diet a cvičení: Jak na to?
2642
Přemýšlíte nad otázkou, zda je vůbec možné hubnout bez diet a cvičení? Říkáte si, že nemáte sílu na dodržování diety srovnatelné s hladovkou a cvičení vás nijak nebere? Odpověď vás jistě potěší – ano, je to možné!Navíc vám nebudeme doporučovat žá...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*