Jak zhubnout v pase

Hubnutí není nikdy snadné, dokonce ani tehdy, když se chcete zaměřit na určitou tělní partii. Možná vás nepotěší zpráva, že hubnutí břicha a hubnutí v pase patří k nejobtížnějším, protože hlavně ženy mají geneticky dáno, že se tukové zásoby ukládají zrovna v těchto tělních částech.

Hubnutí s vyváženým pitným režimem

Dodržujte pitný režimPři hubnutí se zaměřte na pravidelný pitný režim. Je potřeba se pustit do pravidelného pití a nepokračovat v nárazových pitých akcích. Lidský metabolismus je do určité míry závislý na vodě. Když nebudete pořádně pít, zpomalí se a navíc bude vodu ukládat v těle – budete mít oteklé některé tělní partie. Při dostatečném pití se zrychlí metabolismus, potrava se bude rozkládat a spalovat mnohem lépe.

Vyvarujte se ale pití kávy, alkoholu, limonád, slazených nápojů a ovocných džusů z obchodu, resp. ovocným koncentrátům naředěných vodou a doplněných cukrem. Pijte vodu bez bublinek, občas můžete i neslazené minerální vody. Dále se zaměřte na zelený a bílý čaj, citronovou šťávu smíchanou s vodou a zkusit lze i vodu s trochou medu a skořice.

stummerova-zhubla-s-naturhousePodívejte se na příběh Dáši, která zhubla 34 kg díky unikátní metodě.

 

 

Jak zhubnout v pase? Bez cvičení to nepůjde!

Při cvičení se zaměřte hlavně na kardiovaskulární cvičení, při kterém se budete pohybovat v aerobním spalování. Rozhodně se nedoporučuje velká zátěž těla, kdy nebudete schopni popadnout dech – to už budete v anaerobní fázi, nebudete spalovat tuky, ale svalovou hmotu. Zaměřte se na pravidelné cvičení, minimálně 3x týdně po třiceti minutách. Vyzkoušejte různé cviky na hubnutí.

Běhání a hubnutí

Běhání je ideální pohyb pro hubnutí

Nejideálnější jsou zátěžová cvičení při zvýšené tepové frekvenci. Jedná se o běhání, skákání přes švihadlo, aerobik, jízda na rotopedu, spinning, jízda na kolečkových bruslích. Při boji s kily vám pomůže každá fyzická aktivita navíc. Dopřávejte si procházky, výšlapy schodů, kolektivní sporty apod.

Cviky na posílení boků a zpevnění pasu

V prvé řadě si uvědomte, že je nutné se nejprve dostatečně věnovat cvičení na spalování tuků a poté pokračovat posilovacími druhy cvičení, které zvýrazní vaše partie. Na hubenější pas pomáhají především cviky na šikmé břišní svaly.

Posílení bočních břišních svalů

Praktická ukázka cviků:

Lehněte si na bok, opřete se o loket a zvedejte obě nohy snožmo nad zem. Úplně postačí velice krátký pohyb, cca 20 – 30 cm nad podlahu. Následně nechte nohy zase klesnout zpět. Cvik opakujte 20-30x po dvou sériích na každém boku.

U druhého cviku si budete počínat obdobně. Zůstaňte ležet na boku, ale do výšky budete zdvihat pouze jednu nohu. Tentokrát zdvihejte nohu o něco výše než u prvního cviku. Znovu opakujte ve dvou až třech sériích na každou stranu.

Při dalším cviku si lehněte na záda, pokrčte kolena a zvedněte nohy nad zem. Stehna mají být kolmo k bokům, lýtka vodorovně s podlahou. Následuje přitahování s nataženýma rukama ke kolenům. Cvik opakujte 20x, dopřejte si několik sérií.

Máte vlastní zkušenost s hubnutím v pase. Podělte se o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Jak zhubnout stehna
5208
Snaha o vylepšení jen některých partií těla je většinou zdlouhavá a nefunkční, protože vždy se hubne celkově a jednotlivé části těla je pak možné vytvarovat pomocí speciálních cviků. Zapamatujte si tedy, že při snaze zhubnout stehna, dojde k hubnutí ...
Cviky na hubnutí
5776
Lidská kůže je do jisté míry elastická. Rychlé hubnutí musí být spojeno i se cvičením, protože jinak budete řešit celulitidu a povislou kůži. Díky cvičení se vaše tělo zpevní, naroste svalová hmota a při pohledu do zrcadla uvidíte, že vypadáte o dost...
Jak zhubnout v obličeji
4377
Obličej se nedá zakrýt oblečením a je neustále na očích každému, s kým se potkáte. Spousta lidí řeší problémy s oteklým obličejem a existuje i několik účinných rad, jak zhubnout v obličeji bez větší námahy. Příčiny nateklého obličeje Za oteklý obli...
Hubnutí břicha – praktické tipy
6527
Posilování břišních svalů nevede k odstranění tukových zásob na břiše! Je to pro vás novinkou? Jistě je posilování břicha potřebné, ale i když budete cvičit opravdu hodně na břicho, vaše svaly se skryjí pod vrstvami tuku. Jak tedy dosáhnout plochého ...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*