Jak zhubnout v pase

Hubnutí není nikdy snadné, dokonce ani tehdy, když se chcete zaměřit na určitou tělní partii. Možná vás nepotěší zpráva, že hubnutí břicha a hubnutí v pase patří k nejobtížnějším, protože hlavně ženy mají geneticky dáno, že se tukové zásoby ukládají zrovna v těchto tělních částech.

Hubnutí s vyváženým pitným režimem

Dodržujte pitný režimPři hubnutí se zaměřte na pravidelný pitný režim. Je potřeba se pustit do pravidelného pití a nepokračovat v nárazových pitých akcích. Lidský metabolismus je do určité míry závislý na vodě. Když nebudete pořádně pít, zpomalí se a navíc bude vodu ukládat v těle – budete mít oteklé některé tělní partie. Při dostatečném pití se zrychlí metabolismus, potrava se bude rozkládat a spalovat mnohem lépe.

Vyvarujte se ale pití kávy, alkoholu, limonád, slazených nápojů a ovocných džusů z obchodu, resp. ovocným koncentrátům naředěných vodou a doplněných cukrem. Pijte vodu bez bublinek, občas můžete i neslazené minerální vody. Dále se zaměřte na zelený a bílý čaj, citronovou šťávu smíchanou s vodou a zkusit lze i vodu s trochou medu a skořice.

stummerova-zhubla-s-naturhousePodívejte se na příběh Dáši, která zhubla 34 kg díky unikátní metodě.

 

 

Jak zhubnout v pase? Bez cvičení to nepůjde!

Při cvičení se zaměřte hlavně na kardiovaskulární cvičení, při kterém se budete pohybovat v aerobním spalování. Rozhodně se nedoporučuje velká zátěž těla, kdy nebudete schopni popadnout dech – to už budete v anaerobní fázi, nebudete spalovat tuky, ale svalovou hmotu. Zaměřte se na pravidelné cvičení, minimálně 3x týdně po třiceti minutách. Vyzkoušejte různé cviky na hubnutí.

Běhání a hubnutí

Běhání je ideální pohyb pro hubnutí

Nejideálnější jsou zátěžová cvičení při zvýšené tepové frekvenci. Jedná se o běhání, skákání přes švihadlo, aerobik, jízda na rotopedu, spinning, jízda na kolečkových bruslích. Při boji s kily vám pomůže každá fyzická aktivita navíc. Dopřávejte si procházky, výšlapy schodů, kolektivní sporty apod.

Cviky na posílení boků a zpevnění pasu

V prvé řadě si uvědomte, že je nutné se nejprve dostatečně věnovat cvičení na spalování tuků a poté pokračovat posilovacími druhy cvičení, které zvýrazní vaše partie. Na hubenější pas pomáhají především cviky na šikmé břišní svaly.

Posílení bočních břišních svalů

Praktická ukázka cviků:

Lehněte si na bok, opřete se o loket a zvedejte obě nohy snožmo nad zem. Úplně postačí velice krátký pohyb, cca 20 – 30 cm nad podlahu. Následně nechte nohy zase klesnout zpět. Cvik opakujte 20-30x po dvou sériích na každém boku.

U druhého cviku si budete počínat obdobně. Zůstaňte ležet na boku, ale do výšky budete zdvihat pouze jednu nohu. Tentokrát zdvihejte nohu o něco výše než u prvního cviku. Znovu opakujte ve dvou až třech sériích na každou stranu.

Při dalším cviku si lehněte na záda, pokrčte kolena a zvedněte nohy nad zem. Stehna mají být kolmo k bokům, lýtka vodorovně s podlahou. Následuje přitahování s nataženýma rukama ke kolenům. Cvik opakujte 20x, dopřejte si několik sérií.

Máte vlastní zkušenost s hubnutím v pase. Podělte se o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Jak zhubnout stehna
3246
Snaha o vylepšení jen některých partií těla je většinou zdlouhavá a nefunkční, protože vždy se hubne celkově a jednotlivé části těla je pak možné vytvarovat pomocí speciálních cviků. Zapamatujte si tedy, že při snaze zhubnout stehna, dojde k hubnutí ...
Cviky na hubnutí
3784
Lidská kůže je do jisté míry elastická. Rychlé hubnutí musí být spojeno i se cvičením, protože jinak budete řešit celulitidu a povislou kůži. Díky cvičení se vaše tělo zpevní, naroste svalová hmota a při pohledu do zrcadla uvidíte, že vypadáte o dost...
Jak zhubnout v obličeji
2478
Obličej se nedá zakrýt oblečením a je neustále na očích každému, s kým se potkáte. Spousta lidí řeší problémy s oteklým obličejem a existuje i několik účinných rad, jak zhubnout v obličeji bez větší námahy. Příčiny nateklého obličeje Za oteklý obli...
Hubnutí břicha – praktické tipy
4265
Posilování břišních svalů nevede k odstranění tukových zásob na břiše! Je to pro vás novinkou? Jistě je posilování břicha potřebné, ale i když budete cvičit opravdu hodně na břicho, vaše svaly se skryjí pod vrstvami tuku. Jak tedy dosáhnout plochého ...
No votes yet.
Please wait...
Označeno s: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*