Konzultace zdarma

Konzultace zdarma

Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení!

Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

  • Nedrželi hladovky
  • Netrápili se zbytečně ve fitness
  • Neutráceli peníze za předražené konzultace

Objednejte se na konzultaci třeba hned – je to ZDARMA a neplatíte nic!

Platí se pouze za doporučené produkty, tyto produkty si však zakoupit nemusíte a můžete konzultace kdykoliv ukončit. Vyzkoušejte to a uvidíte:

Většina rychlých diet je založená na úbytku svalové hmoty, protože tělo nezískává dostatečné živiny (hladovění)  v pestré škále vitamínů a svaly se tak zmenšují. Proč většina diet nefunguje a dochází k jo-jo efektu?

Na první pohled dochází k hubnutí, ale jakmile se vrátíte k původní stravě, dochází opět k návratu nebo dokonce zhoršení původní váhy.

My však máme řešení!

Společně s týmem odborníků na výživu jsme vytvořili metodu hubnutí, která funguje. Nejen že dokážete zhubnout na požadovanou váhu, ale můžete si jí i trvale udržet. Už žádné jo-jo efekty!

>>Už vím dost a chci se objednat<<

V čem je metoda NATURHOUSE unikátní?

Na rozdíl od ostatních využíváme osobní výživové poradenství ZDARMA, dlouhodobé spolupráce výživového poradce – dietologa s Vámi jako klientem a širokého sortimentu exkluzivních přírodních produktů. Jeho nedílnou součástí je vzájemný vztah a důvěra, které vznikají mezi Vámi jako klientem a výživovým poradcem.

Zkrátka nejen že Vás naučíme jíst zdravě a hubnout, ale také Vás kdykoliv podržíme a podpoříme Vás ve chvílích, kdy to budete nejvíce potřebovat.

Proč je hubnutí tak těžké?

Protože hubnutí a zdravý životní styl nás nikdo zřejmě nikdy nenaučil. Ve škole je do dnes ve většině případů mizerná strava a naše rodiče (kteří nás vychovali) se často také stravují nezdravě. Navíc ještě v nedávné minulosti nebyla zdravá strava ani k dispozici. Pokud tedy nemáme výjimečné geny, dříve nebo později dochází k nadváze vlivem nezdravého životního stylu.

Nepřijde nám divné utrácet spoustu peněz za zábavu a věci, ale když máme investovat do našeho zdraví, tak často ani nepřemýšlíme nad tím, že zdraví je to nejcennější co v životě máme!

Bohužel se o zdraví staráme, když už je na to pozdě. Nepodceňujte proto svojí váhu, je to první indikátor toho, že Vaše tělo není zdravé a zřejmě potřebujete pomoc odborníka!

Proč právě NATURHOUSE?

  • Máme 20 let zkušeností s hubnutím
  • Působíme ve 40 různých zemích
  • Máme 2 000 dietetických center
  • A hlavně: Už 4 000 000 klientům jsme pomohli zhubnout!

 

Podívejte se na šťastné lidičky, kteří s námi zhubli:

Dáša zhubla 34 kilo. “Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla.”

stummerova-zhubla-s-naturhouse

Martina zhubla 12 kilo. “Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!”

martina-fejkova-zhubla-s-naturhouse

David zhubl 31 kilo. “Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!”

david-nekvinda-zhubl-s-naturhouse

Jak to u nás probíhá?

1) Vyberete si pobočku dole ve formuláři (celá ČR) ,vyplníte údaje a odešlete

2) Telefonicky vás kontaktujeme a domluvíme se, kdy se vám hodí přijít na nejbližší pobočku

3) První sezení není nijak náročné (cca 30 minut)

První sezení vás bude bavit

vyzivovy-poradcePopovídáme si o Vašem zdravotním stavu a zjistíme příčiny stravovacích poruch.

Uděláme bioimpedanční analýzu. Jedná se o vážení na speciální váze, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení Vašeho těla.

Zní to hrozivě, ale tyto impulzy jsou pro tělo naprosto neškodné a nemají vliv na žádné tělesné funkce.

Podle výsledků bioimpedančního měření, zdravotního stravu a stravovacích návyků Vám výživový poradce stanoví jídelníček na míru a upraví je dle Vašich potřeb, aby Vám to všechno chutnalo.

Aby byla dieta a její redukční efekt opravdu pozitivní, doporučí Vám výživový poradce lehký pohyb dle Vašich preferencí a naše produkty vyrobené na bázi bylin.

Všechny naše výrobky mají certifikáty Státního zdravotního ústavu, takže jsou nejen zdravé, ale jsou také velmi chutné, takže se na ně můžete těšit.

Další návštěvy trvají kolem 15 minut a jsou maximálně efektivní.

Na pravidelných návštěvách vás budeme motivovat a pomáhat vám pro docílení vaší vysněné váhy a zdravého těla.

Kolik to stojí?

Co je na tom všem nejlepší? Že konzultace je nyní zdarma!

To znamená, že nemáte co ztratit, můžete jen získat. Hradíte si pouze doporučené produkty. Najděte si svojí nejbližší pobočku, váš nutriční poradce s Vámi projde vaše jídelní návyky a doporučí Vám cestu, jak nejrychleji zhubnout. Pokud Vám to nebude vyhovovat, můžete kdykoliv skončit. K ničemu se nezavazujete, nic nepodepisujete.

Výsledkem pro vás bude zdravá, krásná a štíhlá postava během několika týdnů.

Na nic nečekejte a vezměte konečně štěstí do svých rukou!

AKCE – KONZULTACE JE NYNÍ ZDARMA!

Objednejte si tedy svojí konzultaci zdarma ještě dnes

Podobné články

Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
3998
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Vajíčková dieta, výhody a nevýhody
459
Vajíčková dieta je nízkosacharidová dieta s vysokým obsahem bílkovin, která vyžaduje konzumaci vajec jako hlavního zdroje bílkovin. Tato dieta se často používá pro účely hubnutí nebo kulturistiky.Zdravotní přínosy: Vejce se používají k přípra...
Jak zhubnout za měsíc?
429
Možná vás překvapí, že existuje několik jednoduchých věcí, které vám pomohou shodit nechtěná kila.1. Vyřaďte zpracované potraviny: To je jeden z nejdůležitějších kroků, které můžete při snaze zhubnout učinit. Zpracované potraviny jsou plné ne...
Jak nejrychleji zhubnout zdravě a trvale celé tělo
622
Většina lidí si myslí, že jediný způsob, jak zhubnout, je držet módní dietu nebo dělat hodiny vyčerpávajícího kardia v posilovně. Existuje však i jiný způsob - prostřednictvím transformace těla.Tělesná transformace spočívá v tom, že změníte s...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Čtvrtým rokem pracuji jako nutriční terapeutka a rozhodně o sobě moho říct, že práce je mým koníčkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*