Jaké jsou koktejly na hubnutí

Koktejly na hubnutí nejsou žádnou novinkou. Fungují? Každý člověk má jiné potřeby a hubnutí se rovněž liší. Někdo mohl díky koktejlům zhubnout hodně, jiný vůbec. Většině se prostě líbí představa se zbavit nadváhy díky pohodlnému pití koktejlů. Stačí si vybrat vhodný druh, pořádně rozmíchat a vypít.

Koktejly po celý den

Koktej na hubnutí

Koktejl na hubnutí

Koktejly mohou pomoci, když víte, jak se správně používají. Máte problémy s výběrem vhodného výrobku? Určitě se zajímejte o konkrétní složení, měl by obsahovat dostatek živin.

Pro zasycení je potřebné zvýšené množství bílkovin, snížené sacharidy. Při trávení pomůže obsažená vláknina, uvítáte i mnohé minerální látky a vitamíny. O výběru se také můžete poradit s výživovým odborníkem.

 

K dokonalé postavě ale jenom koktejly nestačí. Sice můžete pít i několikrát za den lahodný nápoj, ale nesmí chybět ani jiná pestrá strava vybraná na základě zdravého jídelníčku. Nesmíte vynechat ani tělu hodně prospěšný pohyb. Samostatné koktejly nejsou příliš vhodné, protože nedáte tělu žádnou pevnou stravu, což se mu nebude zamlouvat.

„Na trhu se setkáte se sortimentem obsahujícím hodně potřebných látek, ale nemohou obsáhnout pestrou stravu. Navíc si představte, že budete pít třeba týden nebo dva jenom jahodový nápoj. Brzy vás omrzí na hodně dlouho.“

A ani u jiných příchutí nezůstanete nikdy příliš dlouho. Lidské tělo prostě není stvořeno pro jednotvárnou stravu a jednu chuť. Dopřávejte si to, co tělo potřebuje. Koktejlem tedy nejlépe nahraďte jedno jídlo denně, pokud možno večeři.

Domácí koktejly na hubnutí

Domácí koktejly se připravují velice snadno a vy sami se rozhodnete, jaké složení bude pro vás zrovna dnes nejlepší. Můžete vyzkoušet různé zeleninové nebo ovocné variace. Můžete doplňovat kravským či sójovým mlékem. Záleží jen na vás.

Tipy na recepty:

Jablkový koktejl s banánem
1 banán
1 jablko
½ hrnku šťávy z pomeranče
¼ hrnku mléka
2 lžíce ovesných vloček

Banán a jablko nakrájejte na kousky a vložte do mixéru. Přidejte mléko, pomerančovou šťávu a ovesné vločky. Rozmixujte a podávejte s ledem.

Avokádový koktejl s mladým ječmenem
1 avokádo
2 rajčata
2 lžičky mladého ječmene v prášku
několik mungo výhonků
voda pro zjemnění koktejlu

Avokádo oloupejte, vypeckujte a nakrájejte na kousky. Nakrájejte také rajčata. Do mixéru vložte všechny ingredience a mixujte.

Podívejte se na další zajímavé recepty na hubnutí.

Detoxikační bomba ze zeleniny
200 g řapíkatého celeru
150 g čerstvého fenyklu
80 g rukoly
100 g čekankových puků

Tento koktejl vás dokonale pročistí.ingredience pokrájejte na kousky a vložte do odšťavňovače. Podávejte vychlazené, podle chuti můžete osladit medem.

Některé koktejly nahradí menší svačiny a poslouží k doplnění potřebných vitamínů. Koktejly k hubnutí rozhodně patří, stačí si vybrat vyhovující složení.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Hubnutí bez diet a cvičení: Jak na to?
1568
Přemýšlíte nad otázkou, zda je vůbec možné hubnout bez diet a cvičení? Říkáte si, že nemáte sílu na dodržování diety srovnatelné s hladovkou a cvičení vás nijak nebere? Odpověď vás jistě potěší – ano, je to možné!Navíc vám nebudeme doporučovat žá...
Hubnutí a celulitida
1696
Celulitida postihuje podkožní tkanivo. Vzniká stárnutím podkožního vaziva, nedostatečným prokrvením či hromaděním tukové tkáně. Vznik celulitidy je spojen s různými faktory: s dědičností, nadváhou, ochablým svalstvem, hormonálními poruchami, nesprávn...
Běhání a hubnutí
2538
Chcete zhubnout díky běhání? Skvělá volba! Jedná se o nejpřirozenější pohyb, kdy dochází ke spalování kalorií a současně ke zrychlení metabolismu. Jaké další výhody má běhání? Kromě hubnutí a vylepšení fyzické kondice je pravidelné běhání spojeno s...
Jak hubnout bez hladu
1898
Už jste si vyzkoušeli několik druhů diet a můžete konstatovat, že vás provázel hlad? Hubnutí je možné i bez hladovění! Změňte své stravovací návyky na pravidelnou stravu a s jídly, které budou vašemu tělu prospěšné. Můžete namítnout, že každé tělo je...
No votes yet.
Please wait...
Označeno s: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*