Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem

Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl, který vám pomůže nejenom s vaším zdravím ale třeba také s bezpečným a trvalým hubnutím.

Když česká značka Chia Shake na trhu začínala, dala o sobě vědět právě nejrůznějšími shaky a koktejly. Rozmixovaná chia semínka se propojila s rostlinnými bílkovinami a mnoha vitamíny a minerály. A několik lahodných příchutí spolu se snadnou přípravou zakotvilo produkty Chia Shake pevně v jídelníčku mnoha milovníků pestré, zdravé a rychle hotové stravy. Ovšem bylo by chybou napsat, že od této doby značka usnula na vavřínech. Možnosti chia semínek jsou totiž téměř nekonečné a produkty Chia Shake vám to s radostí dokáží.

✅Od pudinku až po polévky

Co se vám vybaví, když se řekne dieta? Nejspíše to budou mnohé malé porce, které vás téměř nezasytí a nechají ve vašich útrobách pocit hladu. Ovšem takto správná dieta vypadat nemá. Musí vás dostatečně zasytit, ale těmi správnými surovinami. Určitě nesmíte mít pocit prázdného žaludku nebo nutkání k vyjídání ledničky.

Chia Shake - koktejly s mrazem sušeným ovocem

Správná a bezpečná dieta je proto vždy založena na bílkovinách. Bílkoviny se postarají o to, abyste hubli na tom správném místě (chrání před úbytkem svalové hmoty), dodají vám všechnu potřebnou energii a navíc donutí váš organismus k tomu, aby přirozeně rozpouštěl usazené tukové polštáře. Jestliže bílkoviny a tuky ve stravě výrazně převládají, pak jde o ketodietu. Právě takovou vám nabídne i Chia Shake.

✅Vyberte si, jakou dietu chcete s Chia Shake

Existuje celá řada bílkovinných diet, které se odlišují pouze v detailech, ovšem právě tyto drobnosti mohou způsobit, že vám jedna dieta zabere a jiná ne. Chia Shake vám pomůže s těmi nejznámějšími. Navrhne vhodné produkty a poradí, na co si dát pozor. A jaké druhy jsou k mání?

 • Keto dieta
 • Atkinsonova dieta
 • Proteinová dieta
 • Dukanova dieta
 • Cambridge dieta
 • Nízkosacharidová dieta

Určitě se nemusíte bát po některé z nich sáhnout. Bílkovinová dieta byla totiž vymyšlena lékařem, který se snažil pomoci s redukcí přebytečných kilogramů i pacientům, kteří se z nejrůznějších důvodů nemohli věnovat zvýšené míře pohybu, jíž si s hubnutím obvykle spojujeme.

A Chia Shake navíc celý proces podporuje i svým jedinečným složením.

 1. Obsahuje pouze přírodní suroviny
 2. Nenajdete v něm umělá sladidla
 3. Je bez přidaného cukru
 4. Dodá vám potřebné minerály a vitamíny

✅Dopřejte si zdravou náhradu jídla s Chia Shake

Nezáleží na tom, za se s Chia Shake chcete pustit do kompletního hubnoucího programu, nebo si toužíte sestavit dietu sami a lahodné koktejly, smoothie, pudinky, polévky nebo omelety si dopřejete jen jako náhradu jednoho či dvou jídel za den. Chia Shake vám skvěle poslouží v obou případech.

Chia semínka, která tvoří základ jeho unikátního složení, totiž obsahují velké množství nenasycených Omega-3 mastných kyselin, díky nimž se budete cítit dlouho sytí. I obyčejný koktejl vás zasytí na 2-6 hodin podle vaší aktuální fyzické aktivity nebo náročnosti vykonávané práce. Protože jak je známo, i stres zrychluje náš bazální metabolismus a nutí nás konzumovat stále více a více jídla.

K lepšímu pocitu sytosti pomůže i čekanková vláknina, znát ji můžeme tak jako inulin a je známá především svými probiotickými účinky. Pomáhá totiž vyživovat prospěšné bakterie v našich střevech, což přispívá k celkovému zlepšení imunity a zdraví.

Chia Shake - koktejly s mrazem sušeným ovocem

✅Vyhněte se počítání kalorií a hubnutí si maximálně zpříjemněte

S Chia Shake je to opravdu snadné. Právě pro vás jsou totiž stvořeny produkty, s nimiž nemusíte nic plánovat a přitom máte chutné, skvělé, vydatné a na živiny hodnotné jídlo vždy po ruce. Právě takové totiž produkty Chia Shake jsou. Vyznačují se zejména velmi rychlou přípravou. Stačí vám pouhých 5 minut a v ruce budete držet plnohodnotné jídlo připravené k okamžité konzumaci. Nejdéle trvají asi omelety, ovšem i tady se vejdete do 5 minut. A to i v případě, že do těsta přidáte například pokrájené fazolky nebo nízkokalorickou zeleninu.

Měli byste vědět: jediný produkt, na který si musíte trochu počkat, je chia pudink. Ten by měl před konzumací odpočívat nejméně dvě hodiny v lednici. My však podle našich zkušeností doporučujeme o něco více.

Vše, co dostanete „na talíř“ je opravdu zdravé a plné energie. Dodají vám všechny potřebné živiny, a to zejména vitamíny a minerály. Ovšem k mání jsou třeba i prospěšné nenasycené mastné kyseliny nebo třeba antioxidanty. Jde o jednoduchý přístup k jídlu ve chvílích, kdy opravdu nemáte čas, ale přitom se nechcete odbýt ničím nezdravým. Chia Shake snadno připravíte v práci, na výletě nebo třeba po náročném tréninku.

✅Pro koho jsou produkty Chia Shake vhodné

Mají opravdu unikátní složení. Neobsahují žádné škodlivé látky a zaměřují se pouze na kvalitní přírodní suroviny. Mohou je proto konzumovat už děti od dvou let, nebo těhotné či kojící ženy, případně osoby s mnoha typy onemocnění (doporučujeme v tomto případě konzultaci s lékařem). Keto dieta jako taková pro tyto skupiny osob samozřejmě vhodná není, ale pokud hledáte chutného společníka třeba na výlety nebo do kanceláře, pak vám Chia Shake bez potíží poslouží.

Měli byste vědět: každé jídlo Chia Shake pokryje rovnou jednu pětinu vašich výživových potřeb. Pět jídel Chia Shake se vás tedy postará o plnohodnotný jídelníček. A nemusíte se přitom bát hladovění nebo nedostatku důležitých živin.

✅Chia Shake koktejly s mrazem sušeným ovocem

Pokud bychom měli jmenovat jeden produkt, který je na našem trhu opravdu unikátní, pak to budou určitě ovocná smoothie Chia Shake. Máme na mysli onu horkou novinku s mrazem sušeným ovocem. A co si pod tím vůbec představit?

Určitě víte, jak obtížné je uchovat chuť a vůni čerstvého ovoce po delší dobu. Zavařování, klasické sušení, mražení… To všechno má své nepopiratelné mouchy. Ovšem ovoce sušené mrazem, jež je k dostání v obchodech také pod názvem lyofilizované, chutná opravdu jako čerstvě utržené. V jeho objemu je redukována pouze voda, nic jiného.

A co je v případě Chia Shake k dostání? Prozatím můžete volit mezi dvěma variantami:

 • Chia smoothie ananas
 • Chia smoothie lesní plody

Pokud se vám to zdá málo, měli byste vědět, že většina ketodiet zapovídá ovoce úplně. Ovšem ananas a lesní plody mají v tomto případě výjimku. Obsahují totiž jen minimum sacharidů a pomáhají vás tak zhubnout sami o sobě. Jejich přidání do hubnoucích koktejlů, a to navíc v té nejlepší formě a kondici pak nejspíš není žádným překvapením. Ovšem prozatím je nabízí právě jen Chia Shake.

Chia smoothie ananas

Začneme exotičtější z obou příchutí. Jedna dóza Chia smoothie ananas obsahuje hned 15 porcí lahodného shaku se skutečným ovocem. Tedy žádná umělá příchuť a aromata. Opravdu jen mrazem sušený ananas, kombinovaný s dalšími prospěšnými složkami pro váš úspěšný den. A jaké to jsou?

Zejména bílkoviny, které dodávají pocit sytosti i na několik hodin. Smoothie obsahuje také kolagen. Kolagen prospívá zdraví kostí a pevnosti a pružnosti chrupavek, zmírňuje bolest kloubů, zlepšuje krásu a zdraví jakékoliv pokožky (včetně té zralé nebo stárnoucí), posiluje nehty a vlasy a prospívá i našemu srdci. Více ho ocení ženy.

Mrazem sušený ananas pak obsahuje i železo, beta karoten, vitamín C, draslík a antioxidanty. A nesmíme zapomenout ani na přínosný enzym bromelin, s jehož pomocí náš organismus lépe tráví bílkoviny. A pomoci nám může i s hubnutím.

Chia Shake - koktejly s mrazem sušeným ovocem

Chia smoothie lesní plody

I tady vám Chia Shake nabídne hned 15 porcí lahodného nápoje, tentokrát ovšem obohaceného o mrazem sušené maliny, borůvky a jahody. Nepřekvapí proto, že jeho barva je po usušení příjemně fialová. I tady najdete kolagen. Lesní ovoce je kombinováno s bílkovinami ze syrovátky, což dodává celému smoothie příjemně nakyslou chuť. Což je v záplavě nejrůznějších jiných produktů na hubnutí velmi příjemné. Většina z nich je totiž více nebo méně nasládlých.

A co do Chia Shake smoothie lesní plody přináší právě borůvky, maliny a jahody? Vezmeme-li první dvě jmenované přísady, pak to jsou zejména cenné antioxidanty, jež chrání buňky našeho těla před působením nebezpečných volných radikálů. Antioxidanty také pomáhají bojovat proti stárnutí a dokáží pomoci s bojem proti zánětům v těle. Jahody a maliny pak dodají do koktejlu zejména velké množství vitamín C a dále pak vysoké množství manganu. Borůvky přispívají ke snižování hladiny cukru v krvi a podílejí se také na zdraví mozku a srdce.

V Chia smoothie lesní plod najdete také vlákninu, jež napomáhá našemu trávení a podílí se i na regulaci škodlivého cholesterolu v krvi. Spolu s chia semínky vám přinese pocit sytosti na delší dobu.

✅Jaká jídla Chia Shake si můžete dopřát?

Nabídka je opravdu pestrá. Chia Shake smoothie s mrazem sušeným ovocem jsme vám už představili. Ovšem v nabídce jsou i klasické koktejly Chia Shake a to hned v několika příchutích. K dostání jsou:

 • Dietní koktejl Chia Shake malina-jahoda
 • Dietní koktejl Chia Shake – pistácie
 • Dietní koktejl Chia Shake – banán
 • Dietní koktejl Chia Shake – čokoláda
 • Dietní koktejl Chia Shake vanilka
 • Dietní koktejl Chia Shake -cappuccino

K mání je vše – od mírně nakyslé maliny-jahody až po nefalšovanou kávovou příchuť, která vám pomůže skvěle nastartovat den a přitom překonat chuť na nepříliš dobře působící kofein (a to zvláště v případě, že se snažíte o redukci hmotnosti nebo celkové zlepšení vašeho životního stylu).

Příprava je pokaždé stejně jednoduchá. Stačí vzít jednu odměrku Chia Shake a smíchat ji s vodou. Pokud vám nejde o čistě hubnoucí efekt a hledáte spíše rychlé jídlo do práce, můžete vodu smíchat půl napůl s mlékem nebo dokonce použít jen samotné mléko. To už je však na náš vkus vždy příliš sladké. Koktejl dobře prošejkrujte (stačí 30 minut usilovného otřepání) a můžete pít. Pokud si ho však připravíte večer a uložíte do lednice k vypití na ráno, získáte příjemnou hedvábnou konzistenci a bude chutnat jako klasický shake z rychlého občerstvení, na který jsme zvyklí.

Při přípravě Chia Shake téměř nevznikají žádné hrudky, jen někomu mohou vadit najemno namletá chia semínka. V takovém případě doporučujeme ještě přecezení koktejlu přes jemné sítko.

Chia Shake - koktejly s mrazem sušeným ovocem

✅Dietní jídla od Chia Shake

A co si dopřát, pokud stojíte o skutečně pořádnou porci jídla? Představíme vám Chia Shake polévky, omelety a kaše, které vydají opravdu za plnohodnotný oběd se vším všudy. A jako bonus vám určitě i zachutnají.

Nejdříve se podíváme na polévky Chia Shake. Jejich příprava je stejná jako u koktejlů, jen s tím rozdílem, že doměřenou porci stačí zamíchat s teplou vodou. Nemusíte se bát, nezačnou se vám tvořit žádné nepříjemné žmolky a hrudky po okrajích. Polévky od Chia Shake lze rozmíchat opravdu snadno. A smlsnout i můžete třeba na té sýrové, zeleninové či rajské.

Dopřát si můžete také chutné kaše. Opět musíme kladně kvitovat jednoduchou přípravu, při níž si vystačíte opravdu jen se lžící. A příchutě? U nás jednoznačně vede perfektní čokoládová, ovšem čeká na vás i kaše jablečno-skořicová a banánová.

Omelety vám ze všech tří jídel zaberou času asi nejvíce. Ale nemusíte se bát. Nejdříve smícháte těsto s doporučeným množstvím vody poté na pánvi rozpálíte malé množství oleje a omelety z obou stran opečete. A to j vlastně vše. Nic víc opravdu není třeba. Přidat si k nim můžete třeba svou oblíbenou zeleninu nebo třeba nadrobno nakrájenou šunku či slaninu. Ovšem pozor, vždy vybírejte co nejkvalitnější produkty, jedině tak svému organismus dodáte opravdu vše potřebné. Z příchutí můžete zatím volit mezi žampionovou a sýrovou.

✅Chia Shake si s sebou sbalíte i na cesty

A co dělat, když vás přepadne mlsná třeba na pracovní cestě? A pak si s sebou produkty Chia Shake zabalte jednoduše s sebou. A to v podobě chutných a skladných proteinových tyčinek. Na výběr máte hned tři druhy:

 • Dietní tyčinky SLIMBAR vanilka+kokos
 • Dietní tyčinky SLIMBAR čokoláda+pomeranč
 • Low carb oříšková tyčinka NUTBAR

Očekáváme však, že se sortiment příchutí v nejbližší době rozšíří. Koneckonců – Chia Shake nám pestrost svého sortimentu dokazuje dnes a denně a nejrůznější novinky stále přibývají.

✅Chia Shake spalovače tuků pro ještě rychlejší hubnutí

Ale to stále není vše, co si můžete od Chia Shake dopřát. Jestliže jste se rozhodli vsadit na komplexní dietní program, pak by vám neměly uniknout ani spalovače tuků Chia Shake. K mání je například FAT BURNER, Carnitin pomeranč nebo Hunger Blocker Glukomannan. Vše samozřejmě z čistě přírodních ingrediencí a bez sladidel, GMO potravin apod. stejně, jako je to zvykem u všech produktů Chia Shake.

Úplnou novinkou je Spalovač tuků FAT BURNER. Obsahuje hned osm účinných extraktů, například zelené kávy, zeleného čaje nebo známé kajenského pepře. Jedno balení vám vystačí na 30 dní, což je zcela dostačující pro redukci menší nadváhy. Pro shození většího počtu kilogramů si budete muset nejspíš ještě jedno nebo dvě balení dokoupit.

✅Kde Chia Shake koupit

Pokud vás výhody této zdravé diety nebo plnohodnotné náhrady jídla přesvědčily, pak doporučujeme nákup přes internet. Koneckonců, nikde jinde zatím Chia Shake nepořídíte. A má to své důvody. Ve srovnání s cenami konkurenčních produktů jsou výrobky Chia Shake poměrně levné. Je to proto, že přes internetový obchod Chiashake.cz je nakupujete vlastně přímo od výrobce a tudíž nedochází k žádnému navýšení ceny vlivem dopravce, distributora apod.

VŠECHNY BALÍČKY NEJLEVNĚJI ZAKOUPÍTE ZDE

Navíc ke každé objednávce dostanete vždy alespoň jeden malý dárek (například praktický shaker)a dietní plán, který vám pomůže dosáhnout vašich vysněných cílů.

✅Chia Shake výhody a nevýhody

A jak by program Chia Shake dopadl, kdybychom měli shrnout všechna jeho negativa i pozitiva na jednom místě? Podívejte se sami:

Plusy

 1. Přírodní složení
 2. Bez umělých sladidel
 3. Bez glutamáty a GMO
 4. Rychlá příprava
 5. Důležité vitamíny a minerály
 6. Vysoký obsah bílkovin
 7. Prospěšná vláknina
 8. Množství příchutí
 9. Rychlá příprava
 10. Produkty jsou vhodné i pro děti do dvou let a těhotné nebo kojící ženy
 11. V nabídce najdete slané i sladké pokrmy

Mínusy

 1. Někomu se může zdát cena produktů Chia Shake příliš vysoká
 2. Pokud chcete efektivně zhubnout, musíte dodržovat kompletní dietní plán

 

✅Chia Shake – nejčastější dotazy

Jaká je chuť Chia Shake?
Pokud Chia Shake připravíte s mlékem, dostanete mléčný sladký nápoj s příchutěmi: Vanilka, Čokoláda, Banán, Cappuccino, Pistácie nebo Jahoda-malina. S vodou je Chia Shake svěžejší a méně sladký.
Jak často si můžu Chia Shake dopřát?
Chia Shake můžete konzumovat jak často uznáte za vhodné :). Koktejly obsahují veškeré vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.
Jaké je složení Chia Shake?
Hlavní složky jsou: rýžová kaše, syrovátkový (whey) protein (Diet / Optimal), rýžový+mandlový protein (Vegan), chia semínka, vitamíny a minerály.

 

✅Hodnocení na heurece

A co říci závěrem? Chia Shake patří rozhodně mezi TOP proteinové diety, které jsou na našem trhu k dostání. Jde o českou dietu, které odpovídá na naše chutě a požadavky. Zdraví jídelníček i hubnutí s Chia Shake vás tedy určitě zachutná. Spolehnout se můžete i na přívětivou cenu, bohatý výběr produktů a dopravu až k vám domů během několika málo dní. Za nás dietní program Chia Shake rozhodně doporučujeme.

 

​HODNOCENÍ

5/5 ✅✅✅✅✅

VŠECHNY BALÍČKY NEJLEVNĚJI ZAKOUPÍTE ZDE

Podobné články

KetoDiet – recenze, zkušenosti, klady, zápory, jidelní...
14004
⭐KetoDiet - recenze a zkušenosti - Pokud chcete upravit svou váhu za pomoci ketodiety, musíte drasticky snížit množství uhlohydrátů, a místo nich zařadit do svého jídelníčku větší množství bílkovin, zeleniny bez škrobů a zdravých tuků. To vše se snad...
Jillian Michaels
19916
Jillian Michaels je velmi oblíbená americká trenérka, odbornice na výživu, hubnutí a wellness. Její sláva se rozmohla hlavně díky cvičebnímu plánu 30 day shred.Připravila i další cvičební plány, kde se díky rychlému a tvrdému cvičení dostaví ...
13 denní diety na hubnutí
9522
Chcete zhubnout a za krátký čas? Je to vůbec možné ztratit několik kil za 13 dní diety? Ano, i za tuto dobu můžete zhubnout, ale berte v úvahu fakt, že po dietě na třináct dní nepůjde o dlouhodobý efekt. Lepším řešením bude změna vašeho jídelníčku , ...
Která proteinová dieta je nejlepší aneb jak konečně zhubnout...
12305
Která proteinová dieta je nejlepší? Je to Ketomix, Ketofit, nebo Ketodiet? Poradíme vám. Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo vhodné, dříve než svou pos...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*