Jillian Michaels

Jillian Michaels je velmi oblíbená americká trenérka, odbornice na výživu, hubnutí a wellness. Její sláva se rozmohla hlavně díky cvičebnímu plánu 30 day shred.

Připravila i další cvičební plány, kde se díky rychlému a tvrdému cvičení dostaví překvapivé výsledky. Pochopitelně se to neobejde ani bez úpravy vašeho nezdravého jídelníčku.

Jillian Michaels: před a po

Cvičení podle Jillian Michaels se stává stále populárnějším, protože kdo se oddá pravidelnému cvičení a pravidelné stravě, bude brzy pozorovat výsledky na svém těle. Jestliže vás zajímají konkrétní výsledky, najděte si na internetu některé blogy či příspěvky, nebo se podívejte u nás na webu na fotografie před a po!

Jillian Michaels: level 1

Cvičení 6 Weeks Six Pack – level 1 se příliš nehodí pro úplné začátečníky, resp. osoby, které pohybu dosud moc nedali. V tomto levelu je nutné zapojit různé svalové skupiny pro nejrůznější cvičební polohy. Cvičební program trvá 36 minut, najdete tu méně kardia než v jiném programu od Jillian.

Jillian Michaels: jídelníček

Jídelníček podle Jillian Michaels se zakládá na stravě, kterou dovede lidské tělo snadno a dobře zpracovat. Během dní, kdy budete cvičit s Julian nesmíte hladovět a není ani třeba pojídat různé přípravky napomáhající při hubnutí. Hlavním cílem je kvalitní jídelníček, správná životospráva a morálka. V jídelníčku se soustředí na vyváženost a ideální energetické zásobení těla s ohledem na intenzitu cvičení.

Základní pojetí jídelníčku se dá udělat s ohledem na psychickou a fyzickou aktivitu, ale Jillian Michaels hlavně prosazuje experimentování. Jednoduše zkoušejte, co na vaše tělo platí a jako druhy potravin na vás fungují! Tento druh zkoumání nevyřešíte hned, ale stojí za to vše vyzkoušet, pozorovat se, koukat na váhu, proporce těla a hlavně se soustředit na vlastní pocity – zda jste plni energie, anebo se cítíte unaveni.

Pravidla jídelníčku podle Jillian Michaels:

– snídaně, obědy a večeře mají okolo 400 kalorií, svačiny ne více než 200 kalorií
– jezte aspoň každé 4 hodiny – tělo musí být zásobeno průběžně a ne najednou
– snídejte
– naposledy jezte cca hodinu před spaním, po 20té hodině se vyvarujte sacharidům
– strava musí být rozmanitá
– konkrétní tipy na jídelníčky od Jillian Michaels najdete v publikacích, které vydala

Cvičení podle Jillian Michaels

Jillian Michaels

Jillian Michaels

Cvičení podle Jillian Michaels tvoří různé programy pro podporu spalování tuků a zapojení co nejvíce svalů těla. Pokud budete cvičit správně, můžete se spolehnout, že tuky se budou lépe spalovat ještě několik hodin po skončení cvičení. Velice populární 30 day shred, cvičí se 30 dní ve třech stupních.

Každý level máte na 10 dní. Programy jsou krátké – 20 minut + strečink. V každém cvičení se zaměříte na břišní svaly, kardio zónu, vytrvalost i silové cviky.

S jakými programy si můžete zacvičit:

Jillian Michaels 30 Day Shred
Jillian Michaels Ripped in 30
Jillian Michaels Kickbox Fastfix
Jillian Michaels 6 week six pack – Level 1, Level 2

Videa se cvičením Jillian Michaels:

 

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

13 denní diety na hubnutí
9528
Chcete zhubnout a za krátký čas? Je to vůbec možné ztratit několik kil za 13 dní diety? Ano, i za tuto dobu můžete zhubnout, ale berte v úvahu fakt, že po dietě na třináct dní nepůjde o dlouhodobý efekt. Lepším řešením bude změna vašeho jídelníčku , ...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
4021
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Ketonová dieta – vše co potřebujete vědět
6949
Ketonová dieta se zakládá na spalování tuků a necítíte během ní hlad. Při dietě se jí především bílkoviny, sacharidů si dopřáváte jen minimum. A právě z tohoto důvodu dochází v těle ke spalování tuků. Ketonová dieta na 5 dní Ketonová dieta na 5 dní...
Detoxikační dieta Antonie Mačingová: recepty
120038
Antónia Mačingová je slovenskou odbornicí na zdravou výživu a její populární metoda detoxikační diety byla shrnuta do knihy s názvem „Zhubněte jednou provždy“.Hubnutí podle MačingovéVe skutečnosti se nejedná o žádnou dietu, ale soustředí se ...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , ,
One comment on “Jillian Michaels
 1. ZuzkaModys napsal:

  Čaute všichni !!
  Já Jilian začla cvičit před 17 dny 🙂 30 shed day! Musím všem doporučit, Bohužel sem si jídelníček upravila po týdnu a stejně mám skvělé výsledky a k tomu jsem začla víc sportovat(posilování+běh+3hod rychlí chuze) 🙂 Je mi lépe… Procházela sem strašným obdobím, děli se mi příšerné věci z kterých sem skončila na závislosti na ,,něčem,,, pak měsíc sem byla doma a přestala chodit do práce…
  Už sem se zas schopila a mám novou lepší práci , cvičím, jím zdravě a mé přání je aby mi to vydrželo na vždy! Ještě mě čeká kus před sebou ale věřím si ,protože je každý svého štěstí strujce (a já začínám konečně zas mít radost ze života, byla sem totálně vysáta 🙂 Pomáhá to psychice, tělu, vzhledu, pleti…. ale chce to být vytrvalí!
  No nic jdu vařit kuskus s tofu 🙂 I mamce 🙂 Mějte se kráásně 🙂 Zuzka

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*