Jak zhubnout stehna

Snaha o vylepšení jen některých partií těla je většinou zdlouhavá a nefunkční, protože vždy se hubne celkově a jednotlivé části těla je pak možné vytvarovat pomocí speciálních cviků. Zapamatujte si tedy, že při snaze zhubnout stehna, dojde k hubnutí po celém těle.

Jak rychle zhubnout stehna

Krásné nohy jsou snem především žen. Hubnutí stehen podpoří vhodné stravování. Změna jídelníčku je nezbytná, jen se správnými potravinami budete hubnout. Zaměřte se na více porcí za den – pět až šest, zeleninu přidávejte ke každému jídlu pro dostatek vlákniny.

Z vašeho denního menu úplně vynechte jednoduché sacharidy, tj. sladkosti, slazené limonády. Omezte slané pochoutky, uzeniny a těžká smažená jídla. Bílé pečivo nahraďte celozrnným a žitným.

Dále:
– udržujte si poměr živin bílkovin, tuků a sacharidů v poměru 30:20:50
– dostatečně a hlavně pravidelně pijte

Jestliže si sami nevíte rady se sestavením jídelníčku, obraťte se na výživové specialisty, kteří vám připraví rozpisy jídel vhodných pro vaše tělo. Je známo, že každé tělo je jiné, stravovací potřeby se rovněž odlišují.

Jak zhubnout vnitřní stehna

Vnitřní části stehen bývají nejčastěji ochablé a povolené. Jakmile zhubnete vnitřní stehna, budou vaše nohy vypadat opticky štíhlejší a delší. Jestliže však máte problém s celými stehny, jen nejprve potřeba zhubnout a zbavit se tukových vrstev, k čemuž nepomůže pouhé posilování, ale je třeba vsadit i na kardio cvičení.

Posilování vnitřních stran stehen provádějte v několika sériích. Počet opakování je na vás, co zvládnete. Lze začínat na cca deseti opakováních a postupně si přidávat.

Jak zhubnout stehna: cviky

Chcete, aby prováděné cviky stehnům skutečně pomohly? Soustřeďte se na pravidelné cvičení! Pravidelnost je velice důležitá a mělo by se jednat minimálně o čtyři cvičení za týden. Stačí 20 minut, ideálně půl hodiny. Před a po cvičení se věnujte protažení. Před cvičením nejezte půl až dvě hodiny, aby došlo ke spalování tuků. Naopak po cvičení se najezte, doporučuje se kousek ovoce.

Sumo dřepy

Sumo dřepy

Sumo dřepy

Dřepy jsou velmi účinným cvikem, ale musí se provádět správně, aby nedošlo ke zničení kolen. Nikdy je nedělejte až dolů. Minimálně si dejte v jedné sérii 10 opakování. Sumo dřepy pomáhají na stehna, hýždě a hamstringy. Postavte se, dejte chodidla od sebe na vzdálenost větší než šířka ramen. Dejte si paže v bok (nebo si vezměte činky) a pomalu provádějte dřep. Pánev má být během cviku podsazená.

Cvik provádějte velmi pomalu a klesání ukončete, když činí úhel mezi lýtkem a stehnem 90°. Zatněte hýžďové svaly a pomalu se vracejte do původní polohy.

Výpady pomohou vytvarovat stehna, hýždě a hamstringy

Postavte se, chodidla dejte od sebe na šířku ramen. Pravou nohou udělejte krok dopředu. Váha spočívá na obou nohách. Pomalým tempem pokrčujte kolena, dokud se koleno zadní nohy nenachází kousek nad podlahou. Vraťte se do původní pozice a pokračujte ve cvičení – 15-20x na jednu nohu, poté vystřídejte. Sérii můžete ještě jednou zopakovat.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Cviky na hubnutí
5780
Lidská kůže je do jisté míry elastická. Rychlé hubnutí musí být spojeno i se cvičením, protože jinak budete řešit celulitidu a povislou kůži. Díky cvičení se vaše tělo zpevní, naroste svalová hmota a při pohledu do zrcadla uvidíte, že vypadáte o dost...
Jak zhubnout v obličeji
4382
Obličej se nedá zakrýt oblečením a je neustále na očích každému, s kým se potkáte. Spousta lidí řeší problémy s oteklým obličejem a existuje i několik účinných rad, jak zhubnout v obličeji bez větší námahy. Příčiny nateklého obličeje Za oteklý obli...
Jak zhubnout v pase
4848
Hubnutí není nikdy snadné, dokonce ani tehdy, když se chcete zaměřit na určitou tělní partii. Možná vás nepotěší zpráva, že hubnutí břicha a hubnutí v pase patří k nejobtížnějším, protože hlavně ženy mají geneticky dáno, že se tukové zásoby ukládají ...
Jak rychle zhubnout
6889
Rychlé hubnutí se příliš nedoporučuje, ale pokud budete mít chuť a odhodlání, klidně se vám podaří shodit 10 kg už za dva týdny. Nicméně můžete mít k tomu velký důvod, například svatbu, důležité setkání atd. Jakmile dotáhnete hubnutí deseti kil do ús...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*