Krabičková dieta

Krabičková dieta má základ v pestré a pravidelné stravě. Tělu dodáváte dostatek živin, proto je spokojené a netrpí hlady. Jestliže si ale necháte jídla připravovat a dopravovat dovážkovou službou, je třeba pečlivě vybírat, aby vám maximálně vyhovovala.

Rizika krabičkové diety

U objednání krabičkové diety od firmy riskujete, že nemusíte vždy získat kvalitní stravu odpovídající ceně diety. Konkurence je skutečně vysoká, nízká cena sice může nalákat klienty, ale nemusí být odrazem kvality. Ne vždy ale platí pravidlo, že nejnižší cena se musí rovnat nejnižší kvalitě.

Firmy mohou nabízet špatně sestavené diety, což nebude pro vaše tělo žádným přínosem. Na pečlivý výběr se zaměřte hlavně, když potřebujete shodit více kilogramů a plánujete objednávání po několik měsíců.

Jak vybrat krabičkovou dietu

Při výběru firmy specializující se na krabičkovou dietu si nejprve projděte jejich webové stránky, kde byste měli získat základní informace o nabízené stravě v krabičkách a dovážkové službě jako takové včetně ceny. Jestliže tyto informace chybí, kontaktujte je telefonicky nebo mailem a nebojte se na vše zeptat.

Správný energetický příjem a složení jídel

Firma by vám měla nabídnout správný energetický příjem jídla. Ideálně by se měla uskutečnit konzultace s dietologem, který by vám přesně řekl, jaký energetický příjem je vyhovující pro vaše tělo. Čím více energetických možností nabídnou, tím lépe.

Energetický příjem jídla se totiž bude lišit u žen a mužů, u sportujících, u udržujících svou váhu, či u těch, kdo chtějí zhubnout více kilogramů. Předem byste měli znát i svůj konkrétní jídelníček, tedy složení jednotlivých jídel. Je to potřeba, protože vám nemusí vyhovovat nabízené jídlo a mělo by být nahrazeno jiným.

Skladba jídelníčku

Firma by vám měla poskytnout informace, kdo pro ni sestavuje jednotlivé jídelníčky. Mělo by se jednat o skutečného odborníka a ne někoho, kdo si udělal rychle kurz. Důležité jsou i nutriční hodnoty jídel, konkrétně obsah sacharidů, tuků a bílkovin. Nejedná se o ze zákona povinnou informaci, ale každý hubnoucí jedinec ji uvítá. Zjistěte si také, kolik druhů jídelníčků mají k dispozici, abyste denně nedostávali to samé.

Rozvážka jídel

Jistě záleží i na chuti rozváženého jídla, proto se vyplatí zaplatit jeden den a sami poznáte, jak vám vyhovuje. Zároveň je důležité, jestli má firma k dispozici chladící auta, termotašky, termoboxy. Přivezení jídla by mělo probíhat podle dohody, přece nebudete čekat na jídlo o dvě nebo tři hodiny déle!

Další tipy pro výběr správné krabičkové diety:

– žádné seriózní společnosti nechybí na webových stránkách kontakty, smluvní podmínky, reklamační řád
– zjistěte si, jestli má firma vlastní výrobnu
– firmy mohou nabízet místa osobních odběrů
– společnost by měla mít certifikát kvality, ideálně HACCP

Pokud vás zajímá jídelníček, přečtěte si článek: Krabičková dieta: recepty s jídelníčkem.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!
Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje. Nutriční typologie:


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více, nyní akce na konzultaci zdarma

Podobné články

Krabičková dieta: recepty s jídelníčkem
35897
Krabičková dieta je oblíbený způsob vylepšení jídelníčku a shazování kilogramů. Krabičková dieta je založena na vyvážené a pravidelné stravě. Rozvoz vyhovující stravy nabízí různé firmy po celé České republice, což je velmi pohodlné, ale na druhou st...
Dieta každý druhý den
10686
Současná doba sebou nese i nové pokusy v dietách! Jak zhubnout a netrápit se? Neustálé omezování v jídle potřebuje skutečně silnou vůli, což značí pro mnohé osoby velký problém. Je pro vás dobrým nápadem se omezovat jen jeden den a druhý si dopřát jí...
Žlučníková dieta: vhodné potraviny
14614
Žlučník patří mezi orgány zažívacího ústrojí a najdete ho na pravé straně břicha, na spodní straně jater v „podžebří“. Pokud pociťujete bolest v pravém podžebří, cítíte se po tučném nebo ostrém jídle těžce nebo máte zažívací problémy, pusťte se do žl...
Paleo dieta
9070
Paleo dieta nazývaná také paleolitická dieta nebo dieta jeskynního člověka nepatří mezi novinky, ale stala se velmi populární v uplynulých letech. Filozofií paleo diety je konzumování potravin, které byly vyvinuty pro lidské tělo. Jedná se o potravin...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*