Jak zhubnout 5 kilo

Mnoho lidí vám může potvrdit, že shození posledních pěti kilogramů je mnohem těžší než prvních dvaceti. Chcete se rozloučit s posledními pěti nadbytečnými kilogramy? Nic není ztraceno, protože k vytyčenému cíli nebudete potřebovat držet hladovku ani drastickou dietu.

Dokonce není nutné zběsile cvičit minimálně dvě hodiny. Vlastně se můžete blížit ke svému cíli pomaleji a uvidíte, že nakonec shodíte ani nebudete vědět jak.

jak zhubnout 5 kg

jak zhubnout 5 kg

Nejdříve si vypočítejte svůj klidový metabolismus (RMR). Tímto způsobem si zjistíte, kolik kalorií vaše tělo spotřebuje v klidu. Denní příjem kalorií by ale neměl být nikdy nižší než hodnota RMR, jelikož by mohlo dojít ke zpomalení metabolismu a narušení základních tělesných funkcí.

Ke snížení vám pomůže pravidelná zdravá strava a pravidelná sportovní aktivita, které nemusíte věnovat víc než 30 minut každý den. Zvýšená intenzita cvičení vám hodně pomůže.

Jak rychle zhubnout 5 kg

Rychlé zhubnutí je možné, ale doporučuje se spíše postupovat malými krůčky k cíli, protože posléze bude mnohem snadnější si udržet nejen shozená kila, ale i kondici. Zdravé hubnutí se projevuje úbytkem cca 1 kg týdně.

Jestliže máte naspěch a pět týdnů vám přijde přehnané, zkuste zařadit do jídelníčku hlavně hodně zeleniny. Snižte příjem sacharidů a pijte více tekutin. Najezte se nejpozději do jedné hodiny po probuzení. Poslední jídlo si dopřejte 2 hodiny před spaním.

Jak zhubnout 5 kg? Dejte se do pohybu!

Každý den je dobré se věnovat aerobní aktivitě, která vám pomůže odbourat kalorie. Z uvedených alternativ si vyberte tu, která vás nejvíc baví a té se věnujte v rámci týdenního tréninkového plánu. Zkuste nějaké cviky na hubnutí.

Cvičení na záda:

Aerobní aktivity:

chůze svižným tempem 45 minut
lekce aerobiku
běh do schodů 20 minut
kruhový trénink 30 minut
cvičení na stepperu 30 minut
jízda na kole, spinu 30 minut
kick box 30 minut
jízda na kolečkových bruslích 35 minut
běh 35 minut

Tréninkový plán na týden k posílení hladkého svalstva a k urychlení metabolismu

Pondělí
Začněte čtvrt hodinou na rotopedu nebo spin kole, pokračujte posilovacím cvičením, kdy uděláte dvě série z těchto cviků: 15-20x přítahy v předklonu, 15-20x upažování, 15-20x bicepsové zdvihy ve stoji, 20-30x zkracovačky, 20-30x zkracovačky s vytáčením, 10-12x vojenské kliky, 10-12x tricepsové kliky

Úterý
Zvolte si jednu z výše uvedených aerobních aktivit

Středa
Stejné cviky jako v pondělí

Čtvrtek
Zvolte si jednu z výše uvedených aerobních aktivit

Pátek
15 minut na rotopedu, spin kole, eliptickém trenažeru nebo na přístroji simulujícím běh na lyžích. Posilování dvou sérií ze cviků: 15-20x výpadů, 15-20x sumo dřepů, 20x výponů ve stoji, 20-30x zkracovaček, 20-30x zkracovaček s vytáčením.

Sobota
Zvolte si jednu z výše uvedených aerobních aktivit

Neděle
Dejte si oddech! Můžete jít a procházku, zahrát si kolektivní hry s přáteli, vyjet si na kole do přírody apod.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Jak zhubnout 10 kg
6486
Pravdou je, že shodit deset kilo zase nedá tolik práce, daleko náročnější bude si kila dole udržet. Proto se nevrhejte do zázraky slibujících diet, které vám sice mohou snížit váhu velice rychle, ale ve většině případů dojde k nemilému jo-jo efektu, ...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
3963
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Vajíčková dieta, výhody a nevýhody
441
Vajíčková dieta je nízkosacharidová dieta s vysokým obsahem bílkovin, která vyžaduje konzumaci vajec jako hlavního zdroje bílkovin. Tato dieta se často používá pro účely hubnutí nebo kulturistiky.Zdravotní přínosy: Vejce se používají k přípra...
Jak zhubnout za měsíc?
422
Možná vás překvapí, že existuje několik jednoduchých věcí, které vám pomohou shodit nechtěná kila.1. Vyřaďte zpracované potraviny: To je jeden z nejdůležitějších kroků, které můžete při snaze zhubnout učinit. Zpracované potraviny jsou plné ne...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*