Výživový poradce Ostrava

Výživový poradce Ostrava

Nejste spokojeni se svou hmotností klasickými způsoby se vám hubnout nebo naopak nabrat kila zkrátka nedaří? Tím správným klíčem je vyvážená strava sestavená přesně na míru, a právě s tím vám dokáže pomoci výživový poradce v Ostravě.

Kdo je vlastně výživový poradce? Mělo by jít o odborníka s dostatečnou kvalifikací a praxí s vynikajícími znalostmi o fungování lidského organismu a zákonitostech energetického příjmu a výdeje. Bohužel v našem právním systému nejsou podmínky pro vykonávání tohoto povolání přesně stanovené, takže vykonávat ho může prakticky kdokoli.

Vždy se tedy vyplatí ověřit si oprávnění a osvědčení vašeho zvoleného výživového poradce. Ale to není vše. Měl by vám být také osobně příjemný, protože špičkový odborník by měl ovládat i základy psychologie, aby vás ke správně cestě ohledně životního stylu dovedl nikoli násilím, ale skrze vaše vlastní přesvědčení.

Výživový poradce Ostrava

Výživový poradce Ostrava

Jednoduchým způsobem ověření je pracoviště zvoleného výživového poradce. Jestliže za ním stojí silné zázemí osvědčené společnosti, jde o velmi dobré znamení. Profesionalita je totiž pro velké společnosti na prvním místě.

V Ostravě najdete dvě spolehlivá jména, sdružující pod sebou ty nejlepší specialisty na výživu. Jedním je společnost NaturHouse a druhým Svět zdraví. Pojďme si je představit trochu podrobněji.

Výživový poradce Ostrava NaturHouse

V celé republice najdete už 92 poboček společnosti NaturHouse a další stále přibývají. Jejich hlavním poznávacím znamením jsou vyškolení poradci, kteří své klienty provádějí kompletním procesem hubnutí až udržení váhy od A až do Zet.

Výživové poradenství zdarma

Vše je zdarma, za konzultaci s výživovým poradcem NaturHouse vůbec nic neplatíte. Úvodní konzultace trvá asi půl hodiny.

Poradce se pokusí zjistit důvody vaší nespokojenosti s vlastní postavou a cíle, kterých byste rádi dosáhli.

Podrobný dotazník je však pouze jen malou částí celého procesu. Tu hlavní tvoří speciální váha používající elektrické impulzy ke zjištění složení vašeho těla. Jinými slovy porovná poměr tuků, svalů a hustotu kostí a zjistí, jak na tom ve skutečnosti jste.

O co jde?
Tento proces se nazývá bioimpendační analýza a na jejím základě je poté sestaven jídelníček přímo a míru.

Výživový poradce Ostrava

Jak vypadá jídelníček NaturHouse?

Nemusíte se bát, že by cesta k vaší vysněné postavě byla chuťové plochá. Jídelníčky od NaturHouse jsou velmi pestré a vycházejí z přirozených hodnotných vlastností tradiční středomořské stravy, plné zeleniny, bylinek a mořských plodů.

Dostanete spoustu dobrých rad a tipů na skvělé recepty z běžně dostupných surovin. Velmi rychle si na taková doporučení zvyknete a vaše tělo vám za ně bude vděčné hned z několika důvodů.

Úprava tělesné hmotnosti jde totiž ruku v ruce se zdravím vašeho kardiovaskulárního systému, tedy srdce a cév. Není od věci zmínit, že nemoci oběhového systému patří k nejčastějším příčinám úmrtí v České republice.

A hladovění?
Na to také zapomeňte. Váš nový jídelníček NaturHouse vás naučí jíst v ideálních intervalech 5-6x denně.

Profesionální pomoc ve všech ohledech

Sestavením jídelníčku to však nekončí. Ten totiž dostanete vždy jen na týden. Absolvovat tak musíte sezení 1x z týden s vaším osobním přiděleným výživovým poradcem, který zhodnotí všechny pokroky a úspěchy a namotivuje vás k dalšímu pokračování.

Podle dosažených výsledků také rozhodne o dalším vývoji vašeho jídelníčku tak, aby docházelo pouze k úbytku tukové tkáně a nikoli svalů, jako při klasických dietách. Jedna taková konzultace vám nezabere ani 15 minut a můžete se na ni zastavit třeba při cestě z práce. Na hubnutí tak nikdy nebudete sami, vždy budete mít za zády spolehlivou oporu, která odpoví na všechny vaše otázky.

Ještě lepší výsledky s produkty NaturHouse

Zdají se vám dosažené výsledky malé nebo byste rádi svoje zdraví podpořili i v jiných ohledech? Pak je tu čas pro exkluzivní produkty NaturHouse vyrobené na bázi bylin, které vám mohou pomoci v jakékoli fázi vašeho hubnoucího procesu. Všechny produkty, které vám výživový poradce doporučí, jsou samozřejmě certifikovány a schváleny Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví.

Vznikají pod pečlivým dozorem odborníkům NaturHouse v laboratořích Kiluva a Housediet a nikde jinde je nekoupíte. Bez řádě upraveného jídelníčku totiž pozbývají na své efektivitě.

Je nákup produktů NaturHouse povinný?

Ale vůbec ne. Jsou jen doporučeny pro urychlení některých změn, ale pokud se rozhodnete hubnout bez nich, nikdo vás přemlouvat nebude.

 

NaturHouse Ostrava – pobočky

Síť center NaturHouse funguje po celém světě už přes 20 let. A v Ostravě najdete hned dvě jejich pobočky.

    • Ostrava – Forum Nová Karolina, Jantarová 3344/4, Ostrava II., 702 00 (otevírací doba všední dny 09:00 – 19:00 hod)
    • Ostrava – OC Laso, Masarykovo náměstí 15, Ostrava, 702 00 (otevírací doba všední dny 09:00 – 19:00 hod)

Výživový poradce Ostrava Svět zdraví

89 poraden po celé ČR a 209 specialistů, to je bilance Světa zdraví v číslech. Jeho specialisté nabízejí kompletní nutriční typologii a diskrétní poradenství a míru. Funguje to však trochu jinak, než v NaturHouse.

Registrace přes internet

Registrace na první domluvenou schůzku je možná pouze přes webové stránky. Vyberete si svou nejbližší pobočku, zadáte svoje údaje a následně je vám odeslán termín a čas, kdy pobočku navštívit.

Nečekejte však konzultaci dřív než za 5 dní. Po tuto dobu je totiž třeba pečlivě zapisovat jídelníček, aby měl výživový poradce z čeho vycházet. Úvodní konzultace je zpoplatněna částkou 600 Kč a momentálně běží i akce na zvýhodněný úvodní balíček.

Následně si můžete zvolit z mnoha druhů dostupných výživových programů. Ty se liší délkou ale i zaměřením, existuje například speciální varianta pro sportovce.

Svět zdraví – úvodní konzultace

Vše začíná použitím speciální váhy Tanita, která s použitím vašeho věku, pohlaví a výšky zjistí řadu údajů o vašem těle. Dozvíte se například svou:

  • hmotnost
  • procento tuku
  • procento svalové tkáně
  • množství vody v těle
  • hmotnost kostí
  • metabolický věk
Následuje podrobný dotazník věnovaný vašim stravovacím návykům a stylu života. Stanovíte si jasný cíl a můžete začít. Po sestavení jídelníčku se můžete těšit i na další konzultace zhruba co dva týdny. Jako bonus je však váš výživový poradce či poradkyně neustále dostupná na e-mailu nebo telefonu. Kdykoli tak můžete zkonzultovat případně problémy nebo se pochlubit se svými úspěchy. Psychická podpora je totiž pro úspěšné hubnutí vůbec tím nejdůležitějším.

Výživový poradce Ostrava

Jaká je cena hubnutí se Světem Zdraví?

Ceník na oficiálních stránkách je poměrně obsáhlý. Nicméně v rámci našeho malého průzkumu vyšlo tříměsíční hubnutí přibližně na 3 600 Kč včetně všech běžné dostupných vyšetření a konzultací.

Je samozřejmě také možné zakoupit nejrůznější doplňky stravy od Světa zdraví, které mohou rychlejšímu a trvalejšímu hubnutí výrazně napomoci. Všechny ingredience použité při jejich výrobě jsou samozřejmě 100% přírodní. Důležitá je i zpětná vazba. Možná se budete divit, kolik vašich stravovacích návyků je veskrze špatných a nesmyslných.

Svět zdraví Ostrava – pobočky

Co do počtu poboček v centru Moravskoslezska jsou na tom obě porovnávané společnosti stejně. I Svět zdraví se může pochlubit hned dvěma:

Na obou vás čekají vyškolení odborníci s profesionálními přístroji i diagnostikou. Na tu je však třeba objednat se předem, jak jsme už předeslali.

Kam zajít pro svůj jídelníček?

Obě pobočky mají svá pro a proti, ale ve výsledku jsou víceméně rovnocenné. Ve Světě Zdraví sice platíte za konzultace i diagnostiku, ale na oplátku máte svou výživovou poradkyni dostupnou na telefonu či e-mailu. U NaturHouse jsou tyto služby individuální a nelze je zaručit. Zato však nic neplatíte. Povinnost nákupu výrobků není ani u jednoho ze zmíněných center. Takže je vlastně jen na vás, jak se ve finále rozhodnete.

Podobné články

Vajíčková dieta, výhody a nevýhody
219
Vajíčková dieta je nízkosacharidová dieta s vysokým obsahem bílkovin, která vyžaduje konzumaci vajec jako hlavního zdroje bílkovin. Tato dieta se často používá pro účely hubnutí nebo kulturistiky.Zdravotní přínosy: Vejce se používají k přípra...
Jak zhubnout za měsíc?
238
Možná vás překvapí, že existuje několik jednoduchých věcí, které vám pomohou shodit nechtěná kila.1. Vyřaďte zpracované potraviny: To je jeden z nejdůležitějších kroků, které můžete při snaze zhubnout učinit. Zpracované potraviny jsou plné ne...
Jak nejrychleji zhubnout zdravě a trvale celé tělo
261
Většina lidí si myslí, že jediný způsob, jak zhubnout, je držet módní dietu nebo dělat hodiny vyčerpávajícího kardia v posilovně. Existuje však i jiný způsob - prostřednictvím transformace těla.Tělesná transformace spočívá v tom, že změníte s...
Chia Shake recenze – koktejly s mrazem sušeným ovocem...
3122
Chia Shake ✅- koktejly s mrazem sušeným ovocem. Účinky chia semínek jakožto superpotraviny určitě dobře znáte. A když se jejich vysoký obsah nenasycených mastných kyselin spojí ještě s lahodnou chutí ovoce a jeho užitečnými složkami, vznikne koktejl,...
Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*