Jak hubnout bez hladu

Už jste si vyzkoušeli několik druhů diet a můžete konstatovat, že vás provázel hlad? Hubnutí je možné i bez hladovění! Změňte své stravovací návyky na pravidelnou stravu a s jídly, které budou vašemu tělu prospěšné. Můžete namítnout, že každé tělo je jiné, což je pravdou. S vhodným jídelníčkem vám proto pomohou výživoví poradci.

Dietní plán na míru

Žádné hubnoucí zázraky se nebudou konat, když bude chybět výdrž. S hladem těžko dosáhnete svého cíle, ale když budete mít k dispozici jídelníček obsahující lehkou a pestrou stravu, půjde vám to snadno. Proškolené výživové poradkyně vám dají konkrétní tipy ne proměnu vašeho jídelníčku. Důležitá je správná kombinace potravin s ohledem na vaše životní návyky a rozvrhnutí výdajů energie podle vašich potřeb během celého dne.

Jezte i večer!

Mnohdy se pro hubnutí praktikuje forma posledního jídla například maximálně v pět hodin odpoledne. Jestliže půjdete spát hned po Večerníčku, je tento postup v pohodě.

Máte před sebou práci nebo zábavu a budete vzhůru třeba i do dvou hodin v noci? Musíte do těla dostat další jídla, protože tímhle způsobem bude tělo hladovět, i když si říkáte, že „vydržíte“. S chutí si dejte druhou večeři a klidně i zeleninový salát dvě hodiny před spaním.

Několik zásad na hubnutí bez hladu:

  • základem je pravidelnost, jezte 5x – 6x denně
  • k dobré kondici výrazně přispěje i pravidelný pitný režim

Jak hubnout bez hladu? Bez jídla to nepůjde!

Máme pro vás tip na lehké večerní jídlo:

Ryba na bylinkách
Připravte si: porci ryby, trochu vývaru, oblíbené bylinky – čerstvé nebo sušené, citronovou šťávu a dvě lžíce bílého jogurtu.

Rybu dejte vařit do vývaru, poté vyndejte děrovanou naběračkou na talíř. Rybu potřete citronovou šťávou. Nadrobno nasekané bylinky a dvě lžíce bílého jogurtu smíchejte se zbytkem vývaru a směsí přelijte rybu. Jako přílohu zvolte zeleninu.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

 

Podobné články

Hubnutí a celulitida
2526
Celulitida postihuje podkožní tkanivo. Vzniká stárnutím podkožního vaziva, nedostatečným prokrvením či hromaděním tukové tkáně. Vznik celulitidy je spojen s různými faktory: s dědičností, nadváhou, ochablým svalstvem, hormonálními poruchami, nesprávn...
Hubnutí podle krevní skupiny
4919
Každý člověk má svou krevní skupinu a dieta podle krevních skupin se zaměřuje na konzumování a vyhýbání se určitým potravinám v rámci jedné skupiny krve. Do těla by se měla dostávat jen strava, která se dobře zpracuje. Po některých jídlech vám může b...
Červená řepa a její vliv na hubnutí
5331
O zdravotních účincích červené řepy se lidé přesvědčili už v době starých Římanů. Pochází ze Středomoří, dnes se však pěstuje především ve východní Evropě a v USA. Červená řepa je velmi chutnou kořenovou zeleninou se spoustou zdraví prospěšných látek...
Kombucha a hubnutí
4022
Kombucha je nám známá jako čínská houba, ale vlastně jde o shluk kvasinek připomínající houbu. Pěstování probíhá v oslazeném čaji, kde dojde k fermetaci a následně vznikne sladkokyselý a bioaktivní nápoj s mnoha léčivými schopnostmi. Chutí kombucha p...
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Označeno s: ,