Jak zhubnout břicho

Krásné a ploché bříško bez zbytečných tukových polštářů je snem mnohých z nás. Snažit se o dokonalost je běh na dlouhou trať, ale díky racionální stravě a pravidelnému cvičení se mohou dostavit skvělé výsledky.

Jak zhubnout břišní tuk

Zvýšený obsah vnitřního tuku neukazují jen viditelné faldy, ale je rovněž ukrytý v těle. Břišní tuk si můžete nechat změřit magnetickou rezonancí a počítačovou tomografií.

Ze svého jídelníčku striktně vyřaďte potraviny s nasycenými mastnými kyselinami (chipsy, hranolky, sušenky apod.). Zvyšte pohybovou aktivitu, nechte si připravit vhodnou skladbu jídelníčku bez přemíry cukrů a živočišných tuků.

Jak zhubnout břicho bez cvičení

Břicho zhubnete i díky samotné stravě. Pochopitelně musí jít o vyvážené a tělu prospěšné jídlo. Lze udělat i drobné změny a uvidíte, že během roku několik kilo ztratíte. Volte potraviny s nižším obsahem tuku, vyměňte smažené pokrmy za pečené, grilované a dušené, salát ochuťte jen malým množstvím dresingu. Více pijte vodu, zeleninové šťávy, zelené čaje.

Jak nejlépe zhubnout břicho

Pro zhubnutí břicha je nutné se držet správného jídla a cvičení. Jestliže máte skutečně hodně velký tukový polštář, musíte se nejprve zaměřit na spálení tuků a teprve později na posilování břišního svalstva. Podívejte se, jaké jsou zajímavé cviky na hubnutí.

Vytvořte si zdravý jídelníček a snažte se ho dodržovat. Rozhodně se nevrhejte na hladovění nebo šílené diety, pravidelná strava s dostatkem ovoce, zeleniny, vitamínů a vlákniny vám prokáže mnohem větší službu. Pro spálení tuků jsou nejvhodnější aerobní aktivity.

Jak zhubnout přes břicho – vyzkoušejte účinné cviky na břicho

Zkracovačky na příčné břišní svaly

Lehněte si na záda na podložku, pokrčte kolena, chodidla nechte plnou plochou na podlaze. Dlaně si dejte za hlavu, zatněte břišní svaly a zvedejte horní část zad. Nahoře chvíli zůstaňte, zatínejte břišní svaly a vraťte se zpátky k zemi. Opakujte cca 15x.

Zkracovačky na šikmé břišní svaly

Lehněte si na záda, pokrčte levou nohu, pravou nechte nataženou. Zatněte břišní svaly a zvedejte trup. Jakmile se ocitnete v horní polovině pohybu, tělo vytočte na levou stranu. Loket by měl být co nejblíže k tělu. Zkuste se dotknout kolene opačné nohy. Posléze se vraťte do původní polohy. Cvik opakujte 15x, cviky opakujte i s pokrčením druhé nohy.

Protáhněte si břišní svalstvo

Lehněte si na břicho. Dlaně si položte vedle hrudníku a pomalu zvedejte horní část těla do záklonu. Pánev budete tlačit směrem do podlahy, ramena udržujte dole. V horní pozici setrvejte cca 15-20 sekund.

Cvik na dolní část bříška

Jedná se o náročnější cvik na posilování. Lehněte si na záda, podložte bedra ručníkem nebo polštářkem. Hlavu mírně zdvihněte z podlahy, ruce dejte za hlavu, obě nohy zvedněte nahoru a pokrčte je v kolenou. Kolena tlačte ve směru do podpaží. Pomocí břišních svalů pomalu přitahujte zadeček a nohy k obličeji a zpátky. Cvik neprovádějte švihem, ale silou.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více a zhubnout

Podobné články

Jak zhubnout zadek
3059
Hubnutí zadku je dost obtížné, ale tuku se dá zbavit i v těchto partiích. Především je nutné změnit stravu a zaměřit se na snížení příjmu nezdravých tuků, z nichž se vytváří nemilované tukové zásoby v těle.Pokud chcete konkrétně vědět, jaké potra...
Jak zhubnout v obličeji
2386
Obličej se nedá zakrýt oblečením a je neustále na očích každému, s kým se potkáte. Spousta lidí řeší problémy s oteklým obličejem a existuje i několik účinných rad, jak zhubnout v obličeji bez větší námahy. Příčiny nateklého obličeje Za oteklý obli...
Jak zhubnout v pase
2771
Hubnutí není nikdy snadné, dokonce ani tehdy, když se chcete zaměřit na určitou tělní partii. Možná vás nepotěší zpráva, že hubnutí břicha a hubnutí v pase patří k nejobtížnějším, protože hlavně ženy mají geneticky dáno, že se tukové zásoby ukládají ...
Jak rychle zhubnout
4411
Rychlé hubnutí se příliš nedoporučuje, ale pokud budete mít chuť a odhodlání, klidně se vám podaří shodit 10 kg už za dva týdny. Nicméně můžete mít k tomu velký důvod, například svatbu, důležité setkání atd. Jakmile dotáhnete hubnutí deseti kil do ús...
Rating: 4.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Označeno s:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*