Diety v zahraničí

Jaké jsou dietní trendy v zahraničí? Představujeme vám několik zajímavých diet, které se těší velké popularitě a lidé je vyhledávají.

Slim Fast dieta

Slim Fast dieta je určena pro osoby s vyšším BMI než je 25. Jedná se o nízkokalorický dietní plán, kde se konzumují produkty Slim Fast nahrazující běžné jídlo. Dieta není nijak časově omezena, můžete ji držet jak dlouho chcete, tedy až do té doby, než zhubnete požadovaný počet kilogramů.

Podle plánu se jí tři svačiny denně podle doporučeného seznamu, dále jedno zdravé jídlo a dvě náhrady jídla, tedy tyčinky či koktejly Slim Fast. Obvykle se shazuje jedno kilo za týden.

Rosemary Conley dieta

Rosemary Conley dieta se zakládá na omezení příjmu tuků a na počítání kalorií jídel. Dietní plán je kombinací nízkokalorické a nízkoglykemické diety a běžného cvičení.

Během diety se naučíte jíst správné porce jídel a vyberete si i cvičení vyhovující vašemu věku a váze. Touto dietou rozhodně nic nezkazíte, protože se naučíte základním pravidlům zdravého životního stylu a udržíte si optimální váhu.

Lighter Life dieta

Lighter Life dieta představuje stanovený dietní plán, kdy se konzumují nízkokalorické náhražky jídel a zároveň probíhá každý týden poradenství. Pro sooby s BMI vyšším než 30 se doporučují čtyři balení jídel, kde nechybí pěny, tyčinky, polévky, koktejly a jiná vybraná jídla.

Při držení diety budete jíst tři balení jídla každý den plus jedno ze seznamu, který vám bude schválen. Dietní plán se musí dodržet až do doby, než dosáhnete stanovené cílové váhy. U většiny se dostavuje rychlý úbytek váhy, ale mohou se projevit i nežádoucí účinky jako únava, závratě, žaludeční problémy nebo nespavost.

Weight Watchers dieta

Weight Watchers dieta se zakládá na tzv. ProPoints bodovacím systému a existuje již přes čtyřicet let. Každá potravina má podle systému hodnotu bodů podle obsahu tuků, proteinů, vlákniny a karbohydrátů. Vlastně se kontrolují kalorie převedené na osobní denní hodnotu v podobě bodů.

Vyšší počet bodů mají nezdravé věci a například zeleninu nebo ovoce můžete vlastně jíst bez většího omezování. Společně s dietním plánem je k dispozici také individuální cvičební plán. Obvykle se shazuje jeden kilogram za týden.

Cambridge dieta

Cambridge dieta je složena na šesti flexibilních dietních plánech s obsahem od 415 kcal až po 1500 a více kcal. Jde o konzumování náhražek stravy. Přesný plán se stanoví podle plánovaného úbytku váhy.

V dietě se konzumují různé ovesné kaše, tyčinky, polévky nebo polévky. Můžete jíst výhradně tyto potraviny, nebo je mít jako doplněk k běžnému nízkokalorickému jídlu. Náhražky jídla jsou vyvážené a obsahují minerály, vitamíny a stopové prvky potřebné pro tělo. dieta se však nehodí k dlouhodobému konzumování.

Chcete opravdu zhubnout? Žádná zázračná dieta neexistuje!
Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje. Nutriční typologie:


Ti, kteří zhubli, na to šli chytře:

– Nedrželi hladovky
– Netrápili se zbytečně ve fitness
– Neutráceli peníze za předražené prášky

Chci se dozvědět více, nyní akce  konzultace zdarma

Podobné články

KetoMIX 
212
KetoMIX KetoMIX aneb hubnutí plné bílkovin – může opravdu radikální omezení sacharidů vést k trvalé úpravě hmotnosti, nebo jde jen o přechodný stav, doprovázený po ukončení neodvratitelným jo-jo efektem? A jak jsou na tom z výživového hlediska diety...
Proteinová dieta
2179
Proteinová dieta se zakládá na zvýšeném příjmu proteinů – bílkovin. Současně se výrazně sníží příjem sacharidů ve stravě. Jakmile tělo spotřebuje hlavní zdroj energie v podobě sacharidů, bude sahat do tukových zásob pro jiné zdroje energie – ty se za...
Mačingová: jídelníček na 28 dní
407518
Slovenská expertka na zdravou výživu Antónia Mačingová se ve své „dietě“ zaměřila na detoxikaci a harmonizaci těla. Jedná se o převratnou metodu ve stravování s daným programem na 28 dní.Více o této dietě jsme psali v článcích: Antónia Mačingová:...
Dukanova dieta: 4. stabilizační fáze
3503
Stabilizační fáze Dukanovy diety je závěrečnou a zároveň klíčovou. Právě v této fázi se rozhodne, jestli jste zhubli s úspěchem nebo naopak. Až do konce svého života musíte dodržovat tři snadná opatření, kam patří například bílkovinový čtvrtek. Shoz...
No votes yet.
Please wait...
Označeno s: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Stačí vyplnit jméno a email.

*